999 rezultate për

juven

Gabriel Jesus drejt Juventusit Maurizio Sarri i dha një shans tjetër këtë verë Gonzalo Higuainit, që të mbetet te Juventusi, por sulmuesi argjentinas n
Juventusi nuk heq dorë nga Pogba, ofron para dhe një lojtar Juventusi ështu duke punuar seriozisht për të rikthyer në Toriono, Poul Pogba. Francezi nuk po kalon momente të mira
E ardhmja e Icardit te Juventusi? Wanda Nara zbulon gjithçka Agjentja dhe bashkëshortja e Mauro Icardit ende nuk e ka të qartë të ardhmen e lojtarit i cili është huazuar te PSG, por
Lajm i keq për Juventusin, dëmtohet ylli i sulmit Në prag të ndeshjes me SPAL’in Sarri ka marrë një lajm tejet të keq. Gonzalo Higuain ka pësuar një lëndim në shpinë m
Ish-mbrojtësi i Juventusit: Conte donte Vidalin dhe jo Eriksenin Ish-mbrojtësi i Juentusit, Ciro Ferrara, ka zbuluar disa fakte interesante rreth transferimit të Eriksen te Interi. S
Lajm i mirë për Juventusin, 3 yjet e ekipit janë gati për ndeshjen ndaj Lyon Një lajm mjaft i mirë për Juventusin. 3 yjet e ekipit Pjanc, Kehdira, dhe Bernadeschi, do të jenë gati për sfidën ndaj L
Capello ironizon Juventusin: Nuk luajnë me ritëm në Champions Ish-trajneri i njohur italian Fabio Kapelo beson se Juventusi nuk e ka ritmin e duhur për të luajtur dhe fituar Ligën e
Guardiola tek Juventus, flet Del Piero: Do të ishte interesante ta shikonim në Itali Edhe pse ka kontratë me Manchester City-n deri në vitin 2021, nuk është e thënë që Pep Guardiola të qëndrojë deri në fun
Plotësohet Juventusi, zbrazet tërësisht infermieria Në prag të turit të forcës, me ndeshje mes kampionatit, Kupës së Italisë dhe Ligës së Kampionëve, Maurizio Sarri mund të
Juventusi hedh "grepin" te Reali, kërkon mesfushorin kolumbian Juventusi pritet të hidhet përsëri në sulm për yllin e Real Madridit, James Rodriguez. Kolumbiani nuk po gjënë hapsir
Pjaniç kryen ekzaminimet, Juventusi i trembet një mungese disa javore Miralem Pjaniç luajti vetëm 8 minuta në sfidën e djeshme ndaj Brescias, pasi ndonëse erdhi nga stoli, një problem në adu
Juventusi dëshiron "Firminion e ri", Santos kërkon 50 milion euro Juventusi është gjithmonë shumë i kujdesshëm përsa i takon merkatos në Europë dhe jo vetëm. Bardhezinjtë, pasi kanë sigu
"Kur ju flisja për Kumbullën nuk më besonin", Rrahmani: Shpresoj të fitojë Lacio Serinë A, por Juventus është i fortë Mbrojtësi i Veronës dhe kapiteni i Kosovës Amir Rrahmani zbuloi se nuk është ndjerë i befasuar nga paraqitjet në fushë t
"Guardiola është gati për Juventus" Dënimi i fortë i vendosur nga Uefa në dëm të Manchester City (dy vjet jashtë kompeticioneve europiane) ka tronditur të g
Juventusi pa Ronaldon mposht lehtësisht Brescian e Balotellit (VIDEO) Juve ka marrë pikët e plota në shtëpi, duke e mposhtur 2-0 Brecian. Por jo çdo gjw ka shkuar si duhet pasi vendasit k
Juventusi dyfishon rezultatin përballë Brescias (VIDEO) Juventusi është duke fituar me rezultatin e pastër 2 - 0 ndaj Brescias së Balotellit e cili mbeti me 10 lojtarë që në mi
Super gol i Dybala, Juventusi zhbllokon rezultatin ndaj Brescias (VIDEO) Një goditje dënimi në kufi të zonës në minutën e 39' e shkaktuar nga Aye që u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe
Juventus - Brescia, formacionet zyrtare: Cuadrado në vend të Ronaldos Juventusi luan në shtëpi ndeshjen e javës së 24 në Serie A. Për këtë ndeshje Sarri la pushim Cristiano Ronaldon e në
Juventusit i kthehet "shpirti" i skuadrës (FOTO LAJM) Juvetusi luan ditën e sotme ndeshjen e javës së 24 në Serie A përballë Brescias. I befasishëm ishte vendimi për të lë
Presidenti i Fiorentinës akuzon sërish Juventusin: Edhe Milanit ju bë padrejtësi Roko Komiso, presidenti i Fiorentinës, kthehet të flasë për polemikat arbitrare pasi pa ngjarjet në Milan-Juventus.komis