999 rezultate për

juve

Lyon me dorë të hekurt, pezullon mesfushorin e kërkuar nga Juventus Olympique Lyon me dorë të ashpër ndaj mesfushorit të shumëkërkuar në merkato Houssem Aouar. Klubi francez ka pezullu
"Më thanë që rrogën e vendosja unë vetë", si e refuzoi çekun e bardhë Maradona nga Agnelli Diego Armando Maradona ishte një tip kontrovers. Ashtu siç e vlerësonte Juventusin si skuadër, ashtu edhe e urrente
Ish-mbrojtësi italian habit me deklaratën: Maradona do ishte ende gjallë nëse do kishte ardhur te Juve Ndarja nga jeta e Diego Maradonës, ka prekur edhe ish-mbrojtësin e Juventusit, Antonio Kabrini. Megjithatë ky i fundi
U bë e njohur në Moto GP, tifozja e Juventusit "tërbon" ndjekësit me pozat (FOTO LAJM) Fama e modeles Eva Padlock u rrit së tepërmi gjatë kohës kur bukuroshja u bë pjesë e Moto GP, duke qenë një prej “ombrel
Juventusi vazhdon të ëndërrojë transferimin e Salah Mohamed Salah është ëndrra e madhe e Juventusit, por transferimi i tij nuk do të jetë aspak i lehtë. Sulmuesi egjipti
Miliona euro pas kualifikimit, Champions "i mbush xhepat" Juventusit Pas sukesit përballë Ferencvaroshit të Myrto Uzunit dhe kalimin në fazën tjetër të Champions League, Juventus numëron mi
Juventus përgatit goditjen surprizë, oferta do të bëhet këtë javë Ka dalë një emër surprizë për Juventus-in në merkaton e dimrit. Klubi bardhezi, në fakt, mund të peshkojë në MLS.
Rënditja: Juve në krye, ja sa përfitojnë klubet në Serie A nga sponsorët e fanellave Edhe pse në një situatë të vështirë financiare për shkak të pandemisë së Covid-19, klubet e Serie A në Itali do të arkët
Uzuni magjik, Juventus siguron kualifikimin (VIDEO) Uzuni preku endrrën në Champions teksa shënoi golin e parë në sfidën ndaj Juventusit. Bardhezinjtë fituan 2-1 me gola
CR7 magjik Juventus barazon shifrat (VIDEO) Cristiano Ronaldo ka barazuar shifrat ndaj Ferencvaros. Portugezi realizoi një gol mjaft të bukur duke shkarkuar të m
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
Formacionet zyrtare, Uzuni starton ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Emocionet e Champions League janë rikthyer sërish për të gjithë tifozët, teksa mbrëmja e sotme kthen në fushë më të mirë
Juventusi publikon listën e lojtarëve ndaj Ferencvaros, mbrojtje e "arnuar" Juventusi ka publikuar listën e plotë të lojtarëve të ftuar për ndeshjen e radhës ndaj Ferencvaros. “Bianconerët” në
Ylli i Milanit drejt Juventusit? Kjo foto ngre dyshime të mëdha (FOTO LAJM) Një foto ka ndezur imagjinatën e tifozëve së fundmit sa i përket karrierës së Hakan Calhanoglu. E ardhmja e tij ka shumë
Reja zbulon prapaskenën e bujshme: Etrit Berishën e kërkuan Juventusi dhe Milani ë gjesh një portier me rrogë 1 milion euro në vit në Serinë B është diçka shumë e rrallë dhe ky përjashtim në këtë sezon
Qëndrimi i Ronaldos te Juventusi lidhet ngushtë me këtë emër Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, thuhet të jetë faktori kryesor për qëndrimin e Cristiano Ronaldos. Shumë spekuli
Gati rinovimi, CR7 pritet të qëndrojë te Juve (FOTO LAJM) Kohët e fundit është përfolur për një largim të CR7 nga Juventusi në fund të sezonit, aq sa "Marca" raportoi javën që la
Marrëveshja është arritur, befasi për Juventusin dhe Interin Pavarësisht emergjencës coronavirus që po kushtëzon ekonomikisht të gjithë klubet, edhe ato më të pasurit, sesionet e ar
Prapaskenat e merkatos verore, Pirlo bllokoi shitjen e tre yjeve të Juventusit Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo në afatin veror ka ndaluar shitjen e tre lojtarëve që nuk i donte klubi. Ish mesf
Befason drejtori sportiv i Juventusit: Dybala ende ka probleme me Covid-19 Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici tregon se pse Dybala nuk po arrin ta gjej vetën ende në lojën e Juventusit, ai bes