999 rezultate për

juve

Kjo është lista e Kombëtares Italiane, emra të rinj Trajneri i sapo emëruar në krye të Italisë, Roberto Mancini ka publikuar edhe listën me emrat e lojtarëve që do të ftojë
Gianluigi Buffon përshendet mes lotësh tifozët e Juventusit Juventusi e mbylli sezonin 2017/18 me fitore duke mposhtur Veronën me rezultatin 2-1 në "Allianz Stadium". Por në fu
Juventus nuk fal, mposht Veronën në Allianz Stadium (VIDEO) Juventus ka fituar edhe ndeshjen e fundit të kampionatit kundër Veronës me shifrat e përgjithshme 2-1 në "Allianz Stadiu
Ish-gruaja e Buffon, ruan inatin: Tani tifoze e zjarrtë e Juventus Largimi i Gianluigi Buffon i ka mërzitur të gjithë por jo ish-gruan e tij. Alena Seredova, vazhdon të mbaj ende ina
Formacionet zyrtare, Juventus-Verona Juventus ditën e shtunë pritet të luaj ndeshjen e fundit për këtë sezon. Kjo përballje nuk ka ndonjë peshë të madhe p
Ja çfarë shkruan Buffon në letrën prekëse për tifozët e Juventus Buffon ka edhe një ndeshje për të luajtur me "Bardhë e zinjtë" përpara se të largohet përfundimisht. Në prag të largi
Limonin mund t'a përdorni për gjëra që nuk jua kishte marrë mendja (FOTO LAJM) Padyshim që të gjithë i dimë vlerat e limonit. Sasia e madhe e vitaminës C është një nga arsyet kryesore pse nuk mun
Dybala shumë afër rinovimit të kontratës me Juventusin Paulo Dybala ka vendosur të qëndrojë te Juventusi. Lajmi i dhënë disa ditë më parë në intervistë nga Bepe Marota konfirm
Emre Can kontratë 5-vjeçre me Juventus Pritet vetëm mbarimi i finales së Champions League që mesfushori i Liverpoolit, Emre Can, të zyrtarizohet tek Juventus
Presidenti i Juventus-it tregon kapitenin e ardhshëm Pas konfirmimit të tërheqjes së Gianluigi Buffon nga futbolli duke i dhënë lamtumirën Juventusit pas 17 vitesh, një tjet
Buffon jep lamtumirën pas 17 vitesh tek Juventus Një lamtumirë emocionuese ka ardhur sot nga Gianluigi Buffon ku në një konferencë të klubit ka zyrtarizuar largimin e ti
Capello: Juventusi do të fitojë edhe titullin e tetë me radhë në Serie A Fabio Capello ka thënë se cikli i Juventusit nuk është mbyllur dhe se do ta fitojë edhe titullin e tetë me radhë në Seri
Milan rivalizon Juventusin dhe Interin për Florenzin Milan i është bashkuar garës Juventusit dhe Interit për të nënshkruar me mbrojtësin e Romës, Alessandro Florenzin Sip
Buffon ikën nga Juventus, por atë e kërkon një gjigant europian Ndërsa Juve ka arritur marrëveshjen me një tjetër portier, Gigi Buffon të enjten pritet të deklarojë lamtumirën, por me
Juventus gjen zëvendësuesin e Buffonit Karrierës së Gianluigi Buffon te Juventusi po i afron fundi dhe tashmë bardhezinjtë duhet të gjejnë urgjentisht një port
Allegri qëndron edhe sezonin tjetër tek Juventusi Raportet në Itali deklarojnë se Massimiliano Allegri do të qëndrojë në Juventus këtë verë, pavarësisht lidhjeve me Arsen
Juventus prezanton fanellat e reja për sezonin 2018/19 (FOTO LAJM) Juventus ka zbuluar fanellën e re me të cilën do të luajë në shtëpi sezonin e ardhshëm. Lojtarët e “Zonjës së vjetër”
Interi i rrëmben mbrojtësin Juventusit Pasi siguroi kartonin e mbrotësit De Vrij, Interi ka bërë një tjetër lëvizje të fortë në repartin difensiv. Sëfundmi,
Juventus i bën me dije PSG se Dybala nuk është në shitje Drejtori i Juventusit, Giuseppe Marotta, ia ka bërë të qartë PSG se Paulo Dybala nuk do të lëvizë nga “Allianz Stadium”.
Anglezët i venë "vulën": Mourinho merr Hysajn tek United Pas shumë thashethemeve të ndryshme, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar, Elseid Hysajt duket se do jetë te Mancester Junajt