999 rezultate për

justin

Interneti po "zien", Kylie Jenner dhe Justin Bieber bënë duet këngën "Rise and Shine" (VIDEO) Kylie Jenner është kthyer tashmë në një yll pop-i. Mbrëmë ajo mori pjesë në një event bamirësie me Kris Jenner dhe Co
Plasi sërish! Justin Bieber i shpall "luftë" Selenës me albumin e ri (FOTO LAJM) Pas 4 vitesh, Justin Bieber thuhet se po punon për albumin e tij të ri. Së fundmi këngëtari ka publikuar në rrjetet s
Nuk e vrau ndërgjegjja, por Timberlake e paska detyruar gruaja të kërkojë falje publikisht (FOTO LAJM) Javën e kaluar Justin Timberlake dhe Jessica Biel, u kthyen në qendër të mediave. Shkak u bënë disa foto që bënë xhir
Justin Timberlake i kërkoi falje pasi u kap mat me kolegen, bashkëshortja merr vendimin (FOTO LAJM) Justin Timberlake i kërkoi falje publike bashkëshortes së tij prej 7 vitesh, Jessica Biel, pas publikimit të disa fotove
U kap mat me një grua tjetër, Justin Timberlake i kërkon publikisht falje gruas (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të këngëtarit Justin Timberlake në një bar në New Orleans, i shoqëruar
Pa unazën e martesës në gisht, Justin Timberlake kapet "mat" me aktoren e njohur (FOTO LAJM) Këngëtari Justin Timberlake është fotografuar në mesnatë në një bar në Neë Orleans i shoqëruar nga aktorja Alisha Wainër
2 muaj pas martesës, Justin dhe Hailey do të bëhen prindër (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Justin Bieber, Hailey, ka ditëlindjen dhe në këtë ditë nuk mund të mungonte një urim special nga këngëta
Si nuk e kishim vënë re! Djali i David Beckham qenka një kopje e Justin Bieber (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, interneti kuptoi se djali i vogël i David dhe Victoria Bechkam, Romeo, është një kopje e këngëtarit Jus
Pasi e injoroi publikisht, Selena i përgjigjet Bella Hadid (FOTO LAJM) Pasi ngriti flamurin e paqes me Bella Hadid, e komplimentoi në Instagram ndërkohë që modelja më pas fshiu foton, Selena
Hailey postoi një foto në Instagram dhe fjalët duken si dedikim për ish-in e Justin Bieber (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngëve të reja të Selena Gomez, duket se gjërat nuk janë më njësoj. Në rrjetet sociale ka nisur nj
Fermeri transformon kungullin në barkë (VIDEO) Një fermer transformoi një kungull të madh në një barkë për të kaluar një përrua. Justin Ownby nga Tennessee kishte k
Mirë Hailey, po Justin çfarë mendon për këngët e Selena Gomez? ustin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur të mos postojnë asgjë në mediat sociale pas publikimit të dy këngëve të re
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa
Sherri nuk ka fund për këtë mashkull, Selena dhe Hailey lumë thumbimesh Selena Gomez u kërkoi fansave të mos sulmonin gra të tjera pasi publikoi një këngë që bëri që Hailey Bieber – që është e
Nuk përmbahet Hailey, kërcënon frikshëm Selenën për këngën që i kushtoi Justin-it (FOTO LAJM) Selena Gomez publikoi këngën e saj të re të titulluar “Lose you to love me” dhe fansat e saj po çmenden pas tekstit që t
Përfundimisht është për Justin Bieber, Selena Gomez prek me këngën e fundit (VIDEO) Pak orë më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Lose you to love me”. Që pasi ajo e parala
Selena Gomez na la gojëhapur me pamjet e shtëpisë së saj 3 milionë dollarëshe (FOTO LAJM) Këngëtarja Selena Gomez është një ndër emrat më të njohur dhe ndër më të lakuarat së fundmi në media. Pasi ish-i i sa
Selena Gomez ka gati këngën e re dhe të gjithë mendojnë se i dedikohet Justin Bieber (FOTO LAJM) Vetëm pak minuta më parë Selena Gomez ka publikuar këngën e saj më të re. Ajo mban titullin “Lose you to love me” dhe
Brenda vilës luksoze 8,5 milion $ ku jetojnë të sapomartuarit Hailey dhe Justin Bieber (FOTO LAJM) Ata kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë në një ceremoni intime në Karolinën e Jugut, ku morën pjesë një mori të
Justin Bieber publikoi fotot e dasmës, Selena Gomez reagoi menjëherë (FOTO LAJM) Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme.