999 rezultate për

justifikua

I vdekur prej 6 vitesh, OFL i dërgon formular për të justifikuar pasurinë OFL sot i ka kërkuar një të vdekuri të justifikojë pasurinë. Shtetasi në fjalë është Shkëlzen Dumanit, një person i
Postoi foto nga kufiri i Bullgarisë për të justifikuar Kakavijën, Rama bën gabimin e rëndë (FOTO LAJM) "Tradhëtia e tij ndaj shqiptarëve vazhdon edhe sot, kur genjen duke i shitur fotot e 4 viteve më parë në kufirin Bullgar
Akuza e fortë e Berishës ndaj Dvoranit: Ka 100 milionë të pajustifikuara Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta sot mbi kryetarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian D
Shenja në qafën e Ledrit qenka e justifikuar, reagon partnerja e tij (FOTO LAJM) Ditën e djeshme të gjithë u habitëm teksa vumë re një detaj në fotot e Ledri Vulës. Shenja në qafën e tij u komentua gja
Gjici: U justifikua investimi që bëra Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, deklaroi pas suksesit në Kupë se ekipi i tij e arriti objektivin. "Objektivin e ar
“Nuk i ndrin ylli”, Kejsi nuk reagon për zhgënjimin e Oltës Kejsi Tola zgjodhi mikeshën e saj, Olta Bokën si personazhin e showbizit që nuk i ka ndritur ylli në Shiko Kush Luan.
E FUNDIT/ Policia zbardh rrethanat e masakrës: Si u justifikua Ritvan Zykaj Policia ka dhënë detajet e ngjarjes së rëndë që ndodhi dje në Vlorë, ku Ritvan Zykaj shoi tre familje duke i ekzekutuar
Fshehu pasurinë? Si u justifikua gjyqtari i Apelit para Vettingut A do ta kalojë apo jo Vettingun gjyqtari Besim Trezhnjeva? Sot Komisioni i Pavarur i Kualifikimit tha se gjyqtari i
Ish ministri: Çakos i dorëzova listën me 120 policë të inkriminuar, por tha si heq dot Ish-ministri Dritan Demiraj thotë se i ka përcjellë kreut të Policisë së Shtetit, Haki Çako, një listë me më shumë se 12
"Dhunë e pajustifikuar" nga policia në Katalunjë (VIDEO) Katalonja, një rajon i pasur në verilindje të Spanjës, ka 7.5 milionë banorë si dhe gjuhën dhe kulturën e vet. Po ash
Paratë e krimit, lista e subjekteve që do verifikohen në shtator Institucionet publike kanë nisur punën për të kontrolluar në terren paratë e pajustifikuara, teksa kryeministri Edi Rama
Bojaxhi: Konfiskojmë pasuritë e pajustifikuara të politikanëve (VIDEO) Partia Sfida për Shqipërinë propozon që politikanët t'i nënshtrohen vettingut dhe kontrollit të pasurisë së tyre. Në
Balla i përgjigjet Pack: Përpjekje të çalta për të justifikuar PD Pas deklaratës së fortë të Doris Pack se qeveria shqiptare është e lidhur krimin, ka reaguar deputeti i Partisë Sociali
Thaçi për mosmiratimin e projektligjit për sanksionet penale: Dështim i pajustifikuar! Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, mosmiratimin e projektligjit për sanksionet penale nga Kuvendi i Kosovës e ka cilësu
Kapen me pistoletë miqtë e Elton Çiços, ja si u justifikuan para policëve (VIDEO) Dy persona të njohur nga policia si lidhje të Elton Çiçës, njëri prej të cilëve polic i burgut të Tepelenës, u arrestuan
Ish-komandoja luante paratë e grabitura në kazino, kërkonte fatura për të justifikuar pasurinë Ditën e sotme kanë dalë detaje të reja mbi arrestimin e ish-komandos Neim Avdulaj, i cili që ditën e djeshme u raportua
Prokuroria: Ekspertja pa licensë, Mark Frroku ka 2 mln $ pasuri të pajustifikuar Ekspertja e Prokurorisë së Përgjithshme Greta Danku është përballur me avokatët dhe të pandehurin Mark Frroku për mënyrë
GJYQI/ Aksidentoi për vdekje ish-sportisten, shtyhet vendimi për Manellarin Gjyqi për Andrea Manellari është shtyrë për shkak të mungesës së pajustifikuar të prokurorit të çeshtjes, Avni Kraja.
“Zëri i Amerikës” “lëshon bombën”: 79 % e gjyqtarëve të Apelit me pasuri të pajustifikuara Zëri i Amerikës do të transmetojë një seri materialesh investigative rreth sistemit të Drejtësisë në Shqipëri, pasurive
Ja si u justifikuan mjekët për vdekjen e nënës dhe foshnjes në maternitet Mjekët dhe infermierët të cilët u shoqëruan në polici pas vdekjes së gruas në maternitetin “Koço Gliozheni”, i kanë just