999 rezultate për

jushi

Rama në Durrës: Vangjushi mundi Olldashin jo më Gridën apo Salianjin Rama në takimin elektoral të Durrësit bëri disa komente për akuzat që e lidhin Vangjush Dakon me vjedhjen e votave, asht
"Kanë rrahur Vangjushin në Durrës?", si reagon Dako (VIDEO) Gjatë emisionit “Opinion” analisti, Mark Marku ka deklaruar se në Shqipëri bandat kanë hyrë në zyrat e Bashkive dhe kanë
Vrasja e dyfishtë që tronditi Laçin, autori pranon krimin Vrasësi i krimit të dyfishtë, të ndodhur një javë më parë në Laç ka pranuar krimin. Jam penduar për atë çfarë kam bër
Gjykata jep vendimin e vrasësit e kushërinjve në Laç Ashtu siç pritej, gjykata ka dhënë masën e sigurisë "Arrest me burg" për Markel, Manuel dhe Vincens Bushi me akuzën e vr
Frikë nga hakmarrja, mbyllen në shtëpi familjarët e Bushëve që vranë kushërinjtë në Laç Edhe pse 3 autorët e dyshuar për vrasjen e dy kushërinjve në Laç tashmë ndodhen në burg, frika për ndonjë hakmarrje të m
"I vrava për Facebook-un"! Flet i dyshuari për krimin e dyfishtë në Laç (FOTO LAJM) Një debat i nisur për publikimin e fotove në rrjetet sociale dyshohet se është bërë shkak për nisjen e sherrit që përfun
Mes lotësh dhe ulërimash, i jepet lamtumira e fundit kushërinjve që u vranë në Laç Kushërinjtë Mikel e Jani Jushi, të vrarë ditë më parë në Laç, janë përcjellë sot për në banesën e fundit. Familjarë, miq
Zbulohet dinamika e ngjarjes, ja si filloi sherri fatal në Laç Janë zbuluar të tjera detaje në lidhje me vrasjen e mbrëmshe të dy kushërinjve Jushi në Laç. Sipas Policisë shkak për
Vrasja e dyfishtë në Laç, lidhja e kushërinjve me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Mikel Jushi është një prej të rinjve që mbeti viktimë mbrëmjen e kaluar pas një sherri me armë zjarri në qendër të qytet
I ndoqën 100 metra me armë në dorë, detaje nga vrasja që tronditi Laçin (FOTO LAJM) Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga vrasja e dy kushërinjte Jushi gjatë mbrëmjes së djeshme në Laç. Jani Jushi 30
Luftë mes grupeve, si u ekzekutuan dy kushërinjtë në mes të Laçit Ngarja e mbrwmshme ku mbetwn dy tw vrarw pwrsona ka tronditur qytetin e Laçit. Viktimat janë Mikel Jushi, 35 vjeç, d
Identifikohen autorët e vrasjes së kushërinjve në Laç Identifikohen dy autoret e vrasjes se kusherinjve ne Lac. Ne kerkim jane shpallur dy persona, te identifikuar si Markel
Njëri prej viktimave të Lacit, futbollist i Super Ligës (FOTO LAJM) Kelvin Jushi, ish-futbollist i Kategorisë Superiore dhe Kategorisë së Parë, i aktivizuar ndër të tjera edhe me skuadrën
Shtohen viktimat nga përleshja në Laç Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç, ku disa persona janë përplasur me armë zjarri në qendër të qytet
Ky është personi që u qëllua për vdekje në Laç Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me përplasjen e armatosur të ndodhur këtë mbrëmje në afërsi të qendrës së q
Ikën Gjushi, a është Lefter Koka "asi nën mëngë" i Ramës në Durrës? Vendimi i Lefter Kokës për të mos iu bashkuar deputetëve të LSI-së si edhe atyre të opozitës në vendimin për të djegur m
Zbulohet arsyea përse Vajushi nuk po debuton me Teutën Armando Vajushi shtyn debutimin me Teutën, skuadër të cilës iu bashkua me bujë në orët e fundit të merkatos dimërorë.
Zyrtare: Teuta afron Armando Vajushin Teuta nuk di të ndalet në merkato. Blutë kanë zyrtarizuar vetëm pak minuta më parë Armando Vajushin Shkodrani vjen
"Gjushi, Çela dhe Çyrbja festuan me 7 kriminelë pas vjedhjes së zgjedhjeve" (VIDEO) Deputeti demokrat, Ervin Salianji ka postuar një video në Facebook, ku shihen kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, k
Ish-futbollisti i kombëtares kthehet të luajë në Shqipëri! Merkato është në ditët e fundit, por në Shqipëri janë duke përgatitur skenarët më të frikshëm. Prej disa ditësh, në fshe