999 rezultate për

juri

OSBE publikon raportin përfundimtar për votimet e 30 qershorit OSBE/ ODIHR ka publikuar raportin për zgjedhjet e 30 qershorit. "Zhvillimi i zgjedhjeve në krizë institucionale. Proc
Raporti "armiqësor" i Eni Çobanit dhe Agron Llakaj, juristja rindez debatin (FOTO LAJM) Prej vitesh tashmë Eni Çobani është juristja e të "Dielës Shqiptare" dhe e mirë njohur nga publiku. Paralelisht Agron
Chiellini këput ligamentet e gjurit Gioergio Cheillini është dëmtuar në stërvitjen e ditës së sotme, duke ndjerë dhimbje në gjurin e tij të djathtë. Ju
Ndryshime të mëdha në "Dance With Me", kush ikën e kush vjen (FOTO LAJM) Juria e spektaklit “Dance ëih Me” nuk do të jetë e njëjtë si vitin e kaluar. Burime për “Neës31.al” kanë zbuluar se R
Gjuriç: Beogradi po gjen rrugë për t’i furnizuar serbët në veri Drejtori i të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka thënë se përkundër vendosjes së ta
Juristja më seksi shqiptare mahnitëse me bikini (FOTO LAJM) Ajo u bë shumë e njohur falë fotografive tejet joshëse, duke e fituar epitetin e juristes më seksi shqiptare. Redona
Fansat e grupit muzikor korean të pakënaqur me nominimet e jurisë TAYLOR Swift dhe Ariana Grande dominuan nominimet më 23 korrik për MTV "Video Music Awards" (VMA) me 10 copë, por disa t
Eni Çobani sheh të atin në ëndërr, rrëfimi prekës i juristes (FOTO LAJM) Avokatja e njohur Eni Çobani ka treguar një episod prekës nga jeta e saj personale, të cilin e ka treguar për ndjekësit
Befasojnë sërish, ky është antari i 5-të i jurisë së Këngës Magjike 2019 (FOTO LAJM) Këtë vit, fesivali i Këngës Magjike, i cili pritet të nisë në vjeshtë, do të sjellë ndryshime të mëdha si në përmbajtje,
Risi, zbulohet anëtari i katërt i jurisë së Këngës Magjike! (FOTO LAJM) Armend Rexhepagiqi, Arben Skënderi dhe Jonida Maliqi do të jenë 3 prej emrave që do të vendosin fatin e artistëve të rin
"S’doja të isha më djali me kancer, u bëra ai me violinë", djaloshi lë pa fjalë jurinë (VIDEO) Një 11-vjeçar ka mahnitur jurinë me talentin e tij në ‘America’s Got Talent’. U përball me përqeshjen në shkollë pasi
Eni Çobani na befasoi, bashkëpunon me këngëtaren e madhe shqiptare (VIDEO) Eni Çobani është juriste në profesion por falës rubrikës ‘Shiheminë gjyq’ ajo është kthyer në juristen më të famshme në
Zbulohet juria e "Këngës Magjike" të 21-të (FOTO LAJM) Përgatitjet për edicionin e 21-të të “Kënga Magjike” kanë nisur dhe detajet e para kanë filluar të bëhen publike. Bur
Gjuriç e pranon: Aksioni në veri e ndali kontrabandën Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq, ka drejtuar akuza në drejtim të Kosov
Rudina Hajdari: Rezoluta pa vlerë juridike, zgjedhjet muajin tjetër Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, e konsideron të pavlerë rezolutën e Partisë Socialiste për vendimin e I
Serbëve iu ikën truri nga pamjet madhështore në Prishtinë: Lëshojnë deklaratë alla Millosheviç Drejtori i të Ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq ka dhënë akuza të rënda në drejtim të
"Juristja seksi" shqiptare: Ofertat me shumë shifra që marr (FOTO LAJM) Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi n
ANALIZA JURIDIKE/ Pse Meta nuk mund të shkarkohet tani Nga Prof. Asoc. Dr. Jordan DACI 1. Hyrje e përgjithshme mbi sistemin e së drejtës, vlerat juridike, parimet j
Çfarë do të ndodh me Këngën Magjike? Gjebrea bën njoftimin e rëndësishëm (FOTO LAJM) Një kërkesë e vazhdueshme prej artistëve që prej fillimeve të “Kënga Magjike” ka qenë ndryshimi i formulës së votimit.
Ndryshojnë pikët e Eurovisionit, ku renditet tani Shqipëria (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që ndodh gabimi në numërimin e votave në Eurovizion. Edhe këtë vit, kështu ka ndodhur. Lajmin