999 rezultate për

juniors

Befason Ibra, gati të bashkohet me De Rossin te Boca Juniors Zlatan Ibrahimovic mund të na befasojë të gjithëve. Ai nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën me me Los Angeles Galaxy dh
Vidal te Boca Juniors? E konfirmon me anë të një foto Erdhi me shumë bujë te Barcelona gjatë verës por Arturo Vidal nuk ka arritur të bindë në "Camp Nou", shkruan Albeu.com.
Diego Perroti pranë largimit nga Roma Forma spektakolare që po kalon Zaniolo por edhe dëmtimet e shumta kanë detyruar Diego Perrotin të mednojë largimin nga
River Plate feston me tifozët, trofeun e Copa Libertadores (FOTO LAJM) Fitorja në finale e Copa Libertadores ndaj rivalëve të përjetshëm të Boca Juniors është një arritje që nuk do të harrohe
Humbi Kupën Libertadores, dorëhiqet trajneri i Boca Juniors Boca Juniors humbi Kupën Libertatores ndaj River Plate në ndeshjen e cila u zhvillua në Santiago Bernabeo. Pas humb
Mbrëmje magjike në “Bernabeu”, çfarë ndodhi mes River Plate dhe Boca Juniors River Plate ka përmbysur gjithçka në fund të kohësh shtesë duke fituar Copa Libertadores me rezultatin 3-1! Pas një hist
River Plate mposht me përmbysje Bocan dhe fiton trofeun e Copa Libertadores (VIDEO) River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Të parët që s
River Plate përmbys rezultatin ndaj Boca Juniors (VIDEO) River Plate ka përmbysur rezultatin ndaj Boca Juniors në "Santiago Bernabeu". Këtë herë është Quintero në minutën e
River Plate zgjohet nga gjumi, barazon rezultatin ndaj Boca Juniors (VIDEO) River Plate ka barazuar rezultatin ndaj Boca Juniors në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjent
Yjet që po ndjekin live ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors në Bernabeu Një numër i madh yjesh të futbollit kanë vendosur që të jenë të pranishëm në superclasicon mes River Plate dhe Boca Juni
Zhbllokohet ndeshja, Boca Juniors kalon në avantazh ndaj River Plate (VIDEO) Boca Juniors ka kaluar në avantazh ndaj River Plate në "Santiago Bernabeu". Ai që ka shënuar është sulmuesi argjenti
Messi i pranishëm në Bernabeu për të parë ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors Në prag të finales të madhe mes River Plate dhe Boca Juniors që do të zhvillohet sonte në “Santiago Bernabeu” prej orës
Finalja me River Plate, Boca kërkon fitoren në tavolinë, çon çështjen në CAS Kanë mbetur rreth 48 orë nga starti i finales së dytë të Kupës së Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors, sfidë q
Boca Juniors niset për Madrid, tifozët "pushtojnë" rrugët (VIDEO) Në prag të zhvillimit të Kupës së Libertadores mes River Plate dhe Boca Juniors, që do të luhet më 9 dhjetor në orën 20:
Kërcënim me bombë në stadiumin e Boca Juniors Boca Juniors është një klub i njohur si në Argjentinë edhe në të gjithë globin tokësor. Siç raporton gazetari italia
Shikoni sa kushton një biletë për ndeshjen mes River Plate dhe Boca Juniors Çmenduria që e ka përcjellë lajmin se finalja Copa Libertadores do të zhvillohet në Spanjë, në stadiumin e Real Madridit
‘’Bernabeo’’ dhe ‘’Camp Nou’’ në garë për superclasicon River-Boca Dy stadiumet më të mëdha të Spanjës ‘’Santiago Bernabeo’’ dhe ‘’Camp Nou’’ me sa duket janë në luftë për të siguruar nde
Tifozët e River Plate coptojnë një derr të veshur me fanellën e Boca Juniors (VIDEO) Ndeshja mes River Plate dhe Boca Juniors e cila ishe programuar për të shtunën që lamë pas u anullua shkak u bënë trazi
River Plate-Boca Juniors nuk do të luhet në Argjentinë Ndeshja e kthimit midis River Plate dhe Boca Juniors, nuk do të luhet në Argjentinë. Opsioni më i fundit i dalë në s
Presidentët e River Plate dhe Boca Juniors, kokë më kokë me kreun e CONMEBOL-it Presidenti i Konfederatës Amerikano-jugore të Futbollit (CONMEBOL), Alejandro Dominguez, ka publikuar një letër ku u k