E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

junior

Dita kur River Plate ra nga liga, Maradona kishte bërë një "çmenduri" kundër rivalit të Boca Juniors (VIDEO) Ishte 26 qershori i vitit 2011, dita që u regjistrua në historinë e futbollit të Argjentinës, pasi River Plate kishte rë
Boca Juniors në çerekfinale të Copa Libertadores Boca Juniorsi siguroi me vuajtje kualifikimin në çerekfinalet e Copa Libertadores. Në Bombonera, Boca u mposht në sfi
Boca Junior fik dritat e stadiumit, përveç dollapit të Maradonës Vdekja e legjendës së futbollit argjentinas, Diego Maradonës ka shokuar gjithë botën e futbollit. Maradona ka vdekur
"MasterChef Junior" ndërron jetë në moshën 14-vjeçare (FOTO LAJM) Ben Watkins, i njohur për garën në “MasterChef Junior”, ka ndërruar jetë pasi nuk ia ka dal të fitojë betejën me kanceri
Sërish "pastrime" te Barcelona, pritet të largohen 4 lojtarë Barcelona pritet t’i shesë katër nga lojtarët e ekipit të parë na afatin dimëror. Sipas Diario AS, bëhet fjalë për Ju
Dërgohet me urgjencë në spital, frikë për gjendjen e Maradona Junior Problemet shëndetsore nuk kanë fund në familjen Maradona. Para pak ditësh ishte Diego ai që iu nënshtrua një operacioni
Portugalia merr skenën, rasti i humbur nga Welinton bëhet "hit" (VIDEO) Welinton Junior është një emër i panjohur në vendin tonë, por në Portugali po bën xhiron e internetit me rastin që ka hu
Rihapet takimi, Reali shënon sërish (VIDEO) Reali ka ngushtuar në 2-3 rezultatin ndaj Shakhtar. Golin e dytë për Realin e realizoi Junior Vinicius në minutën e 5
Junior Firpo "kurbani" i rradhës i Koeman, pritet kalimi në Serie A Barcelona provoi ta përfshijë në negociatat për të marrë Lautaro Martinezin, por pavarësisht refuzimit të Interit, e ard
E provoi me Tayna, tani Vinicius Junior ngacmon moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Braziliani Viniciues vazhdon të pëlqejë vajzat shqiptare. Gea Braha u bë e njohur 5 vite më parë kur u bë pjesë e pro
Klubi i njohur "pushtohet" nga koronavirusi, 18 lojtarë të infektuar Boca Juniors ka marrë një tronditje të madhe pasi 18 futbollistë janë konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është
De Rossi shpreh dëshirën për tu bërë trajner i Boca Junior Në një intervistë të dhënë për mediat italiane, ish kapiteni i Romës pranon se nuk bëri dot më të mirën në kryeqytetin a
Barcelona ofron 70 milion euro dhe një lojtar për Lautaro Martinez Barcelona thuhet se ka ofruar 70 milionë euro dhe shërbimet e mbrojtësit Junior Firpo, i cili vlerësohet 41 milionë euro
Nuk bën pjesë në planet e babait, djali i Zidane largohet nga Real Madridi Luca Zidane (22 vjeç) do të largohet nga Real Madridi. Portieri francez ka kontratë me Realin deri me 30 qershor të këti
Për Cavanin del në skenë edhe skuadra nga Amerika e Jugut Edinson Cavani është në dilemë për të ardhmen e tij. El Matador i cili është në skadencë kontrate me Paris Saint Germain
E konfirmon agjenti: Juventusi hedh sytë nga ylli i Boca Juniors Ditët e fundit raportohet se "Zonja e Vjetë" po interesohet për yllin i Boca Juniors. Merkatoja e verës pritet ta gje
I morën titullin River Plate në ndeshjen e fundit, kjo është festa e çmundur e Boca Juniors (FOTO & VIDEO) Carlos Tevez ka ndihmuar Boca Juniorsi ta fitojë titullin në Primera Division në Argjentinë, duke e shënuar golin e tri
Shënoi dhe fitoi kampionatin me Boca Juniors, Tevez puth në buzë Maradonën (VIDEO) Mbrëmë u luajt një finale në Boca Juniors, ku vendasit fituan në ndeshjen e fundit ndaj River Plate të kampionatit dhe d
E ngacmoi publikisht, Tayna i përgjigjet yllit të Realit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
Tevez premton se do ta mbyllë karrierën te Boca Juniors Gjatë një interviste për mediat argjentinase, sulmuesi i Boca Juniors, Carlos Tevez ritheksoi edhe njëherë se dëshira e