999 rezultate për

juninho

Oferta për Depay dhe Aouar, përgjigjen e jep Juninho Drejtori sportiv i Lyonit, Juninho, insiston se ende nuk kanë pranuar ndonjë ofertë për Houssem Aouar e as për objektivi
"Neymari është tregues i kulturës lakmitare braziliane dhe mosmirënjohës" Juninho Pernambucano, një ish-futbollist i shquar brazilian, e ka kritikuar ashpër Neymarin duke folur për gjendjen e ti
Bruno Guimaraes, lojtari i Brazilit që ishte gati të hiqte dorë nga futbolli Kur Bruno Guimaraes po shqyrtonte transferimin në Evropë, ai nuk kishte mundësi të pakta. Benfica, Arsenali dhe Atletico
Shijoni disa nga perlat e Juninhos (VIDEO) Një pjesë e tifozëve të cilët veçanërisht pëlqejnë golat nga gjuajtjet e lira me siguri do të veçojnë Juninhon si më të
Juninho: Juventusi favorit, por ka një mënyrë se si mund t’i mposhtim Legjenda e Olympique Lyon, Juninho Pernambucano beson se Juventus është favoritët në përballjen e tyre në Ligën e Kampio
Shorti e vuri përballë Barcelonës, Gatusso: Nuk e kam frikë Shorti i Champions ka vënë përballë Napolin me gjigantët e Barcelonës. Trajneri i sapo emëruar i napoletanëve, Gennaro G
Plas te Lyon-i, të gjithë janë kthyer kundër legjendës Juninho Trajneri Sylvinho u shkarkua nga Lyon-i, por tashmë ka kritika edhe dhe për ish-legjendën e klubit, Juninho. Presioni ës
Eksperti i goditjeve të lira, Juninho kthehet si drejtor sportiv te Lyon Braziliani Juninho rikthehet te skuadra e Olympique Lyonnais, këtë herë në rolin e drejtorit sportiv. Pasditen e së mart
Autogol nga 45 metra, ky lojtar i ka çuditur të gjithë (VIDEO) Huddersfieldi është ndeshur ditën e djeshme me skuadrën e Stoke Cityt për EFL Cup dhe e ka humbur sfidën me rezultatin 2
Juninho përqafon Pirlon: Je më i madhi! Ditë e madhe për Andrea Pirlon. Në fillim lajmi për rinovimin e kontratës me Juventusin deri në qershor 2016 dhe më pas
Lamtumirë futboll! 14 yjet që do të jenë "ish" (FOTO LAJM) Ky fundsezoni në futbollin europian dhe atë botëror do të mbahet mend edhe për largimin e disa ikonave të tij. Kështu, J
Meha: Gjuaj si Juninho, ja batutat me Canën Është bërë zakon tashmë që sapo prek topin Alban Meha, tifozët thërrasin në kor "gjuaje, gjuaje", pavarësisht pozicionit
Juninho humb toruan, godet kundërshtarin (VIDEO) Mesfushori brazilian Juninho që prej fillimit të këtij sezoni është pjesë e skuadrës amerikane New York Red Bulls duke q
Talenti i Gjermanisë "kopjon" CR7-ën (VIDEO) Talenti i Gjermani U19 dhe i Greuther Furth, Thomas Pledl, është autori i një goli të mrekullueshëm përballë bashkëmosha
Juninho është pro Botërorit në dimër Braziliani Juninho, i cili kaloi një vit e gjysmë në Katar, thotë se kampionati botëror Katari 2022 duhet të mbahet gjat
Manchester City kerkon Juninhon Manchester City raportohet se është duke kërkuar yllin e Olympique Lyon, brazilianin Juninho.Siç s