999 rezultate për

julie

"R si Romeo, unë J si Julieta", Jonida Maliqi i bën të gjithë konfuzë (FOTO LAJM) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u përfolën për ndarje mes tyre, megjithatë postimet nga vendet e njëjta i kanë bërë të gj
Nëna i vdes nga COVID-19, vajzës 32-vjeçare i pushon zemra në funeral Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku një vajzë e re ka ndërruar jetë në furneralin e të ëmës e cila nd
16 vjeçarja humb jetën nga koronavirusi, motra bën dedikimin prekës Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në gjithë botën de nuk po kursen asnjë moshë. Julie 16 vjeçe, humbi jetën pasi
"Heronjtë" e dasmës, zjarrfiksja shpëtojnë nusen (FOTO LAJM) Një nuse e re gati sa nuk humbi dasmën e saj, por fatmirësisht u shpëtua nga zjarrfikësit vendas. Julie Gorman dhe sh
Zjarrfikësit super-heronj: Ja çfarë kanë bërë për nusen Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të ci
"Ëngjëlli" që të vret në 1 500 metra largësi (FOTO LAJM) Ajo është 25 vjeçe dge quhet Orin Julie. Bukuroshja nga Izraeli ka një pasion të shfrenuar për armët. Falë fotove të saj
"Mbretëresha e armëve" që po çmend Instagramin (FOTO LAJM) Orin Julie, 25 vjeç, është bërë e famshme dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale, falë pasionit për armët. Aj
"Shqiptarët i'a mjelin c*cat Evropës", Mozzik shpërthen ndaj revistës zviceriane Revista zviceriane "Weltëoche" ditën e djeshm bëri një sulm të drejtpërdrejtë kundër shqiptarëve ku si shembull merrte d
Shkoi të punonte në kopësht, bakteri i mishit i hëngri tërë këmbën Një 43-vjeçare nga Amerika për pak ka gjetur vdekjen pasi është infektuar nga një "bakterie ha mish". Ai thuajse ka h
Shkoi të punonte në kopësht, bakteri i mishit i hëngri tërë këmbën Një 43-vjeçare nga Amerika për pak ka gjetur vdekjen pasi është infektuar nga një "bakterie ha mish". Ai thuajse ka h
Tufa delesh shfaqen në Paris dhe askush nuk i ngacmon, mësoni arsyen Një tufë delesh mund t’i shohësh teksa shëtisin të pashqetësuara nëpër rrugët e Parisit. Një imazh i pazakontë dhe nuk ë
Ndodh në Rusi, gazetarja abuzohet seksualisht gjatë transmetimit live (VIDEO) Gazetarja nga Kolumbia, Julieth Gonzalez po punonte për kanalin gjerman DW, në qytetin e Saransk kur ndodhi incidenti.
Babai më rrihte me tel elektrik dhe flija me minj, vajza rrëfen torturat mizore (FOTO LAJM) Një grua ka folur për torturën që vuajti prej vitesh si një fëmijë në duart e babait të saj abuziv. Maude Julien, e c
Të bukurit me sindromën Down (FOTO LAJM) Julie Wilson, fotografe ka mbledhur 11 fëmijë me Sindormën Down dhe me anë të një seti fotografik tregon që të gjithë je
Martohen në Antarktik, çifti hyn në histori (FOTO LAJM) Një çift i dashuruar ka hyrë në histori si çifti i parë që është martuar në Territorin Britanik Antarktik. Tom Sylves
Kolegia vishet me të njëjtën ngjyrë si ajo, shpërthen në të bërtitura prezantuesja (VIDEO) Moderatorja Amber Sherlock shpërthen nga nervat pasi sheh se ajo, spikerja Julie Snook dhe e ftuara e saj ishin të veshu
Kthehet në jetë pas dy javësh, lë pa fjalë nënën e tij me atë që i tregon (VIDEO) Ishte viti 1997 kur Julie Kemp po ngiste makinën për të ikur në shtëpi me burrin dhe djalin e tyre 8 vjeçar, kur një aks
Julie Redfern, gruaja që mund të “dëgjojë” sytë Julie Redfern nga Lankshiri ishte duke luajtur lojën popullore kompjuterike Tetris kur ajo dëgjoi një tingull si kërcitj
Në ankand pianoja e artë e Elvis Presley-t Në ankandin që do të zhvillohet në datën 7 nëntor, do të shitet edhe pianoja e artë e Elvis Presley-t. Drejtuesja e anka
Hoti takoi eurodeputeten Julie Ward Zëvendësministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Rexhep Hoti, bashkë me drejtorët e Departamenteve të Kulturës e Rinisë,