999 rezultate për

julian

I dolën pamjet duke bërë pazare kokaine, zhduket polici Pas publikimit të pamjeve në "Fiks Fare" ku një oficer policie bënte pazare kokaine, polici Julian Balliu është "zhdukur
Juliana Pasha tregon kush do ta fitojë Festivalin e RTSH-së Juliana Pasha vendosi ta shprehë hapur preferencën e saj se kush do të donte ta fitonte festivalin e RTSH-së këtë vit, p
Julian Deda uron Anxhela Peristerin, por ka diçka për t’i thënë Lali Erit Nata finale e “Kënga Magjike 2017” u mbyll me fitoren e Anxhela Peristerit. Të pranishëm në spektakël ishin edhe person
Rama hedh foto me Zef Dedën, ndjekësit i sulen Julit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me aktorin e shquar të humorit Zef Deda duke ngritur dy gishtat lart, gjë e
Një mëngjes i veçantë sot për Julian Dedën Aktori i njohur dhe i dashur për shqiptarët Julian Deda, sot ka ditëlindjen e të birit. Urimi që ai i bën të birit ë
A do t'i bashkojë "The SHBLSH" Gentin, Julin dhe Ermalin? Deda habit me përgjigjen The SHBLSH është një ndër grupet e “Portokallisë”, humori i të cilëve nuk do të vdesë kurrë. Por asnjëri prej pjesta
Çanin e gjen belaja me aktorët për shkak të Ramës Julian Deda është revoltuar me Arian Çanin, pasi mbrëmjen e djeshme i ka lënë më shumë kohë kryeministrit Edi Rama për
Julian Deda shpërthen ndaj Çanit pse ftoi Ramën: Mos o burrë! Pas sulmeve të drejtëpërdrejta të Ramës ndaj mediave, zgjodhi Arian Çanin dhe "Zonën e Lirë" për të folur për zhvillimet
Vazhdon "hasmëria" mes miqve të 2XL, Julian Deda: Genti më preu në besë Julian Deda është padyshim një ndër aktorët më të mirë të humorit në vend. Por askush nuk mund t’a harroj tre miqtë
PROFIL/ Kush është Julian Sula, i dyshuari si "killeri" i tretë i masakrës së Lushnjes Policia ka një person të tretë si të dyshuar për masakrën e dy ditëve më parë në Lushnje ku mbetën dy të vrarë dhe dy të
Jul Deda zbulon kush e menaxhon "Lolitën"? Aktori Julian Deda ka bërë një koment të çuditshëm në faqen "Lolita" sot duke tentuar të "zbulojë" edhe administratorët
I vidhnin naftën makinave të firmës, arrestohen dy punonjës Policia ka vënë në pranga dy punonjës të një firme ndërtimi, ku njëri prej të cilëve kishte kryer vjedhjen e naftës në n
Juliano i qetë: Trajnerët varen nga rezultatet Mark Juliano dukek se është i qetë edhe pas një ndeshjeje tjetër ku Partizani ende nuk ka arritur të gjejë golin ndërsa
Julian Deda "tradhëton" PD për mirditoren: Lul, Gerta ishte më e mirë se ty Pas sulmeve të ardhura nga opozita ndaj Gerta Lokut, mirditores që “dridhi” Kuvendin e Shqipërisë, Julian Deda doli kund
Nis Lufta e Parë Botërore e Internetit Julian Assange ka bërë një konstatim të bujshëm, ku sipas tij tashmë ka filluar Lufta e Parë Botërore e Internetit. S
"Atlete sportive kam, më votoni kryeministër", Julian Deda thumbin e ka për Ramën Aktori Julian Deda ka ironizuar kryeministrin Rama përmes një statusi në FB, ku ka publikuar një foto me atlete në një d
“Merrni dhe Patozin”, Julian Deda bën për një lek deputetin e PD Koordinatori në PD, Julian Deda i është përgjigjur deputetit Agron Shehaj përmes një statusi në FB, pas ironisë së tij p
Dasmë të dielën, e fejuara e denoncoi për përdhunim, flet Juliani: I gjeta në telefon... Të dielën e 20 gushtit, Julian H, do ti jepte fund beqarisë e do të lidhte kurorë me R., dhe do t’i premtonte asaj dashu
Mark Juliano anullon marrveshjen me Edon Hasani: E shikoj të papërshtatshëm Dështon marrëveshja mes klubit të Partizanit dhe mesfushorit Edon Hasani. “Panorama Sport” mëson se shkak për këtë është
Julian Deda foto me familjen nga "lokali i lagjes" (FOTO LAJM) Aktori shumë i njohur dhe i diskutuar i humorit, Julian Deda nuk e ndan dot humorin as nga jeta e tij e përditshme. K