999 rezultate për

julia

"Në të mirë e në të keq", Elvisi bëhet romantik pas rikthimit të Sindit Produksioni i “Për’puthen” vendosi të pezullonte Sindin dhe Julianin nga programi për shkak të një debati të fortë që pa
Skandal! Qytetarit i vjedhin identitetin dhe kontrabandojnë automjete Një qytetari i kanë vjedhur identitetin dhe duke përdorur emrin e tij, kanë futur në Shqipëri duke shmangur tarifat doga
ZYRTARE/ Skëndërbeu ndërpret bashkëpunimin me trajnerin Ahmataj Tashmë nuk ka më dyshime, Julian Ahmataj nuk është më trajneri i skuadrës së Skënderbeut. Lajmin e ka dhënë vetë klub
Iu ngrit atentat në Vlorë, flet Mitro: Kam qenë me kurriz Marion Mitro arriti ti shpëtonte atentatit të ngritur kundrejt tij në qytetin e Vlorës. Sipas Abc News, gjatë marrjes në
Plagosja në Vlorë, Marion Mitro pjesë e bandës së vrasësve me pagesë të Julian Sinanajt Marion Mitro i arrestuar më parë për akuzën e “Akteve Terroriste” dhe anëtar i bandës së vrasësve me pagesë të Julian Si
Julin apo Gentin? Kë zgjedh publikisht Ermal Mamaqi (VIDEO) Me siguri të gjithë jeni fansa të grupit të famshëm “The SHBLSH”, i përbërë nga Ermal Mamaqi, Julian Deda dhe Gentian Ze
U përfol për një lidhje me Julian Perretta-n, Era Istrefi shuan kureshtjen (FOTO LAJM) Ata shfaqeshin gjithmonë bashkë por nuk e përcaktuan kurrë statusin e tyre! Julian Perreta dhe Era Istrefi dukeshin si n
Trajneri i Leipzig: Haaland do të bëhet akoma më i mirë Trajneri i RB Leipzig, Julian Nagelsmann, ka thurur lëvdata për sulmuesin e Borussia Dortmund, Erling Haaland. Haalan
Juliana Pasha shpërthen në lot: Do të doja një fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja, Juliana Pasha tregoi gjatë një interviste me Ardit Gjebrean, se vazhdon ende të ketë shpresa se një ditë ajo
E konfirmon PSG-ja, 4 mungesa të rëndësishme ndaj Man.United PSG ka konfirmuar mungesën e katër yjeve të skuadrës në ndeshjen e radhës ndaj Manchester Unitedit. Klubi francez për
Jul Deda kërkon arrestimin urgjent të Veliaj, Ahmetajt e Majkos, arsyeja lidhet me Ramën (FOTO LAJM) Arrestimi i një gruaje në Tiranë për shkak se ka qeshur me zë të lartë gjatë fjalës së kryeministrit Rama, ka shkaktuar
Jul Deda thumbon Ramën: Ku i gjeti lekët tani apo halli i karriges? Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka thumbuar sërish kryeministrin Edi Rama në lidhje me rritjen e pagave për mjekët
Njihuni me trajnerin "adoleshent" të Champions, fitoi bastin pas lajmit të doktorëve Doktorët janë personat e fundit për të cilët duhet të flisni me Julian Nagelsman, pasi i urren nga përvoja e tij persona
Jul Deda ironizon keq Ramën: Respektoni budallenjtë! Vendimi i qeverisë Rama për të ndaluar muzikën në cfarë do lloj ambienti pas orës 20:00, ka shkaktuar polimika dhe kriti
Zef Deda flet për aktrimin e Julianit: S'janë të aftë të shkruajnë një batutë Zef Deda, mjeshtri i madh i humorit, është i njohur në mbarë-trevat shqipfolëse. Ai e të tjerë artistë të një brezi që k
Jul Deda thirrje shqiptarëve: Ramën të mbajmë edhe 20 vjet në pushtet apo ta heqim me ceremoni? Aktori Julian Deda është i njohur edhe aktivist i Partisë Demokratike. Madje në rrjetet sociale ai është tepër aktive, s
Kërkohej prej vitesh, "Teleferiku" i jep fund aktivitetit të paligjshëm të Julian Çelës Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin e koduar "Teleferiku". Mesditën e sotme, Njësia Speciale FAST ALBANIA, n
E lidhur me këngëtarin e njohur? Reagon Era Istrefi (FOTO LAJM) Zërat se këngëtarja shqiptare Era Istrefi është në lidhje dashurie me këngëtarin Julian Perreta qarkullojnë prej kohësh.
Nga Bleona Mata te Julian Çela, fëmijët shqiptarë të zhdukur prej vitesh Sot është dita ndërkombëtare e fëmijëve të zhdukur. Pikërisht në këtë dit, 25 maj, policia ka dërguar mesazhe ndërgjegjë
Të gjithë po flasin për marrëdhënien e Era Istrefit me Julian Perreta, reagon këngëtaria (FOTO LAJM) Era Istrefi dhe Julian Perreta janë përfolur për një lidhje me njëri-tjetrin, duke qenë se shiheshin shpesh së bashku. M