999 rezultate për

juli

45 plumba ndaj makinës së Julian Meçe, detaja të plota nga ngjarja Mbi 45 plumba kallashnikovi janë lëshuar në drejtim të Plarent Dervishaj dhe Julian Meçe, dy anëtarë të bandës së Durrës
Shokut të Lul Berishës ia bënë makinën shosh me plumba, kush është "i forti" Julian Meçe Një breshëri e gjatë automatiku tmerroi banorët e zonjës së ish-Kënetës në Durrës. Shënjeshtra Julian Meçja i shpëto
"Mbretëresha e armëve" që po çmend Instagramin (FOTO LAJM) Orin Julie, 25 vjeç, është bërë e famshme dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale, falë pasionit për armët. Aj
Era Istefi dhe Julian Perreta nuk e fshehin më, janë bashkë (FOTO LAJM) Aty ku ndodhet Era Istrefi aty ndodhet dhe Julian Perreta. Së fundmi Julian Perreta ka qenë duke performuar në një k
Julian Deda: “ Këtu ç’armatosem…” ( FOTO LAJM) Julian Deda është baba i dy fëmijëve dhe ka treguar se ata janë bekimi më i madh për të. Sot vajza e tij Reina festo
Ndëshkohet me karton të kuq, lojtari fik dritat e stadiumit duke ndërprerë ndeshjen Stadiumi DN Fire mbeti në errësirë, kur Julius Muraga e preku një prizë në zhveshtore. Futbollisti Julius Muraga e de
Mësoni sa i pasur është Assange Julian Assange shumë shpejt mund të ekstradohet nga Britania e Madhe. Por sa është pasuria e Julian Assange, derisa larg
Assange rrezikon torturat nëse ekstradohet në SHBA Themeluesi i Wikileaks, Julian Assange, mund të rrezikojë torturën, nëse ai do të ekstradohet në Shtetet e Bashkuara, th
SHBA padit themeluesin e WikiLeaks, Assange për konspiracion Shtetet e Bashkuara akuzuan të enjten themeluesin e WikiLeaks Julian Assange për konspiracion në hakerimin e një kompjut
Trump e tha edhe këtë: Nukdi asgjë për Wikileaks Presidenti i SHBA’së Donald Trump, i cili kishte thënë që e pëlqente jashtë mase punën e Wikileaks gjatë kampanjës së ti
Arrestohet Julian Asange, dalin pamjet (VIDEO) Bashkëthemeluesi i Wikileaks, Julian Assange është arrestuar pas shtatë vitesh qëndrimi në ambasadën e Ekuadorit në Lond
Julio Cesar tregon arsyen pse Paqueta zgjodhi Milanin Në një intervistë për "Omni Sports", ish-portieri i Interit, Julio Cesar, foli për futbollistët brazilianë që luajnë në
"Data e dasmës është prerë", Pjerin Ndreu zyrtarizon garimin për Lezhën Deputeti Pjerin Ndreu ka konfirmuar edhe vetë se është një nga emrat, i cili do kandidojë për Bashkinë e Lezhës. Ai
Rrëfimi i modeles: Dikur më tallnin por sot më vijnë pas, jam milionere (FOTO LAJM) Një 25-vjeçare nga Polonia me emrin Juliana nga mosha 8 vjeçare deri në moshën 21 vjeç ka qenë viktimë e bullizmit, për
Borussia e Dortmundit e coptuar ndaj Tottenhamit Borusia e Dortmundit do të luajë sot në Londër një nga ndeshjet më të rëndësishme në këtë sezon. Kryesuesit e Bundesligë
"Shqiptarët i'a mjelin c*cat Evropës", Mozzik shpërthen ndaj revistës zviceriane Revista zviceriane "Weltëoche" ditën e djeshm bëri një sulm të drejtpërdrejtë kundër shqiptarëve ku si shembull merrte d
Shkoi të punonte në kopësht, bakteri i mishit i hëngri tërë këmbën Një 43-vjeçare nga Amerika për pak ka gjetur vdekjen pasi është infektuar nga një "bakterie ha mish". Ai thuajse ka h
Juliana Pasha tregon hapur konkurrenten që e sfidon në muzikë Këtë herë, përpos të tjerëve, “Shiko kush Luan” solli pranë ekraneve tona edhe artisten Juliana Pasha. As kjo e fundi
Julian Deda flet hapur për largimin nga Portokallia, çfarë i ndodhi Aktori Julian Deda është një nga personazhet më të dashur të publikut shqiptar. Juli tashmë është pjesë e programit
Një super yll, Melania Trump konkurohet nga zonja e parë e Argjentinës (FOTO LAJM) Melanie Trump prej kohësh konsiderohet si një nga Zonjat e para, më të bukura në botë Ama duhet thënë se në Samitin e