999 rezultate për

juli

Julian Deda: Të kërkohet dorëheqja e Ramës dhe Veliajt Në studion e lajmeve në Ora News me gazetaren Matilda Mcini, aktori i humorit Julian Deda, tha se me shembjen e Teatrit
Shteti mbyll sytë! Biznesmeni Lul Morina, ndërtim pa leje në Dhërmi (FOTO LAJM) Biznesmeni Julian Morina, pronar në dy komplekse turistike në Dhërmi, duket se nuk mund t’i shpëtojë tendencës për të nd
6 muaj pa takuar të birit, ish-bashkëshortja ia thotë copë: Fajin ta ka jot ëmë! Në emisionit “Stop” ka mbërritur një apel i një babai i cili kërkon të takohet me djalin e tij 2-vjeçar, që sipas preten
"R si Romeo, unë J si Julieta", Jonida Maliqi i bën të gjithë konfuzë (FOTO LAJM) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj u përfolën për ndarje mes tyre, megjithatë postimet nga vendet e njëjta i kanë bërë të gj
Balotelli zgjedh formacionin e preferuar, ka vend për diskutime Sulmuesi italian, Mario Balotelli ka zgjedhur formacionin e preferuar të tij, por sa duket lë shumë për të distuar. S
Nëna i vdes nga COVID-19, vajzës 32-vjeçare i pushon zemra në funeral Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku një vajzë e re ka ndërruar jetë në furneralin e të ëmës e cila nd
Më romantik se asnjëherë, Juli uron bashkëshorten: Nuk ka pandemi që na pengon (FOTO LAJM) Aktori që gjithmonë na bën të qeshim me humorin e tij, Jul Deda sot ka treguar anën romantike. Bashkëshortja e Julit, Ar
16 vjeçarja humb jetën nga koronavirusi, motra bën dedikimin prekës Koronavirusi po përhapet me shpejtësi në gjithë botën de nuk po kursen asnjë moshë. Julie 16 vjeçe, humbi jetën pasi
Çmim marramendës, brenda shtëpsië së re së Julia Roberts (FOTO LAJM) Julia Roberts ka blerë një shtëpi 8.3 milionë dollarëshe në San Francisco. Shtëpia mahnitëse është në lagjen ekskluzi
Hapur fare, këngëtarja shqiptare gjuan Julian Dedën në mes të emisionit (VIDEO) Aktori shumë i dashur për publikun, Jul Deda ishte i ftuar së fundmi në emisionin "Kojshia shoë", në Kosovë. Gjatë emisi
Negociator i bandës së Julian Sinanaj, kush është Andon Mëhillaj që u gjet i pajetë në burg Andon Mëhillaj është gjetur ditën e sotme në rrethana ende të paqarta, i pajetë në burgun e Peqinit. Ai ishte i dënu
Gjendet i pajetë në burg i dënuari me burgim të përjetshëm, pjesë e grupit Sinanaj Një i dënuar është gjetur i pajetë në burgun e Peqinit. Viktima është Andon Mëhillajn, i cili ka marrë një dënim me b
Gazetari ngacmon dhe puth Jul Dedën në mes të intervistës, si reagon aktori (VIDEO) Këtë herë në grackën e kamerës së fshehtë ka rënë aktori i humorit Julja Deda. Gazeta ri emisionit Ronaldo Sharka fto
Zbulohet projekti i ri: Jul Deda nis emisionin e tij të humorit (FOTO LAJM) Aktori shumë i dashur për publikun e që na ka bërë gjithnjë të qeshim me batutat e tij, Jul Deda duket se po punon për n
45 plumba ndaj makinës ku ishte Julian Meçe dhe Plarent Dervishaj, lirohet Bashkim Haxhia Gjykata e Durrësit ka lënë të lirë, Bashkim Haxhiajn. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se trupa gjykuese ka dhënë ma
E dini pse 1 janari është dita e parë e vitit? Shumë vite më parë, Romakët kishin një zot të quajtur Janus. Ishte zoti i dyerve dhe portave dhe kishte dy fytyra – një
Juliana e quan më të dobëtin në Eurovision, Federik Ndoci: Qytetare nderi e Burrelit (FOTO LAJM) Të shtunën mbrëma në "Shiko kush luan" ka qenë e ftuar ndër të tjerë edhe këngëtarja, Juliana Pasha. Ajo është pyetur
Më në fund! Juli dhe Genti rikthehen grup në ekran pas shumë vitesh (FOTO LAJM) Një lajm i mirë na vjen nga dyshja Gent Zenelaj dhe Jul Deda. Ish-kolegët dhe ish-shokët kanë vendosur të lënë pas të
Pajtohet Genti me Julin? "Klanifornia" rikthen grupin e famshëm SHBLSH (FOTO LAJM) Një lajm i mirë na vjen nga dyshja Gent Zenelaj dhe Jul Deda. Ish-kolegët dhe ish-shokët kanë vendosur të lënë pas të
Julian Deda-mesazh kryeministrit: Edo, nuk i ha njeri këto lot krokodili Aktori i njohur i humorit, Julian Deda, komenton vazhdimisht ngjarjet më të rëndësishme politiuke në vend. Kjo për fa