999 rezultate për

juli

ZYRTARE/ Julian Ahmataj largohet nga stoli i Tiranës Tirana e ka nisur javën e derbit në mënyrën më të keqe të mundshme. Julian Ahmataj nuk është paraqitur në stërvitjen e k
Të përjetosh tërmetin live, si regon gazetarja (VIDEO) Një tërmet i magnitudës 4 e shkallës Rihter, sapo ka rënë përsëri në këto minuta, duke e çuar numrin e lëkundjeve në 200
Fatma Haxhialiu kapet me Jul Dedën live në emision: Po je burrë, kërko falje (FOTO LAJM) Aktori Jul Deda dhe moderatorja Fatma Haxhialiu kanë debatuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Thumb", për sherrin virtu
13 vjet të martuar, Juliana Pasha tregon a do të bëjë fëmijë Juliana Pasha, këngëtarja shumë e dashur për publikun ishte e ftuar sot në "E diell", ku në një intervistë me Ervin Kurt
"Heronjtë" e dasmës, zjarrfiksja shpëtojnë nusen (FOTO LAJM) Një nuse e re gati sa nuk humbi dasmën e saj, por fatmirësisht u shpëtua nga zjarrfikësit vendas. Julie Gorman dhe sh
Zjarrfikësit super-heronj: Ja çfarë kanë bërë për nusen Një nuse, e cila për pak sa humbi dasmën e saj për shkak të trafikut, u dërgua me kohë nga një ekip zjarrfikësish, të ci
Katër vite më parë e akuzoi për vjedhje, Juliana falenderon Florin për Këngën Duket sikur është akoma e freskët zënka mes Juliana Pashës dhe Flor Mumajesit katër vite më parë pasi Pasha e akuzoi Flo
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO) Si sot pesë vite më parë, muzika shqiptare mori pësoi dhimbje të fortë, huimbjen e Dr. Florit. Pikërisht në këtë ditë
"Gjej një burrë se të qetëson", Jul Dedës nuk i del e keqja me Mira Kazhanin Ditën e djeshme debati mes Jul Dedës dhe Mira Kazhanit ishte nëpër të gjitha rrjetet sociale dhe portalet duke qarkullua
E hënë e zezë, një tjetër viktimë nga aksidentet rrugore Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur pas mesnate në aksin rrugor që lidh lagjen Gerhot me rrugën nacionale në Gjiro
Flet Juli i "Pashakos": Lekët i kisha marrë borxh, nuk e njoh Redjan Rrajën Julian Sula, i njohur edhe si “Juli i Pashakos” është personi i dytë i dyshuar për atentatin që iu bë prokurorit Arjan N
Gjeti makinën me targa false? Pse e kërkon policia Julin e Pashakos Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me përfshirjen e Julian Sulos në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Buri
Në kërkim nga policia flet live për AbcNews: Isha i sëmurë në Turqi "Nuk kam asnjë lidhje me atentatin e bërë ndaj prokurorit Ndoj" Kështu ka deklaruar Julian Sula, i shpallur në kërkim
Do kryente një tjetër atentat të bujshëm, si i iku policisë 1 muaj më parë "Juli i Pashakos" Policia ka shpallur në kërkim Julian Sulajn pasi gjeti grupi hetimor zbuloi gjurmë të tijat në makinën që u përdor për a
ATENTATI/ Armik i Aldo Bares, kush është lushnjari që ka ngritur në këmbë Policinë e Shtetit Gazetari Artan Hoxha ka thënë mbrëmjen e sotme se personi i dytë i dyshuar në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja ësht
U shkarkua pasi i ngriti gishtin e mesit Trumpit, Briskman fiton zgjedhjet në Virginia (FOTO LAJM) Juli Briskman, e cila humbi punën pasi fotografia e saj me gishtin e mesit drejtuar Presdidentit Trump, u bë virale në v
Çdo të ndodhë me Metën nëse shkarkohet, flet Kryemadhi Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ishte mbrëmjen e djeshme në emision "Byro politike", ku deklaroi se Ilir Meta nëse shk
Formacionet zyrtare: Luftëtari-Tirana, Ahmataj kërkon fitoren në debutim Tirana do të luajë ditën e sotme në orën 13:00 në transfertë përballë Luftëtarit. Një ndeshje e veçantë për bardheblu
"Jam lidh kambësh e duersh", e bija e Mark Shllakut rrëfen amanetin që tronditi opinionin (FOTO LAJM) Një vajzë 8-vjeçare kërkon të takojë të atin para se t’ia pushkatojnë. E mitura troket në derën e xhelatit, për të marrë
E imitonte në Portokalli, ish-zëdhënësja e Sali Berishës ia thotë troç në emision Julian Dedës (VIDEO) "Vip-at në politikë", kjo ishte tema e kësaj të mërkure në "Soirée" me Jonida Shehun në Top Channel. Memli Krasniqi,