999 rezultate për

julen

"Pusho në paqe Engjëll i vogël", e gjithë bota lutet për shpirtin e Julenit 2-vjeçar Pas 13 ditëve kërkimi, minatorët ditën e djeshme arritën të gjenin trupin e Julenit 2 vjeçar, por fatëkeqësiht pa shenja
E gjithë Spanja e përlotur, sot funerali i Julen Edhe pse e gjithë Spanja mbante frymën duke shpresuar për një mrekulli që ta gjenin të gjallë, Juleni i vogël nuk ia dol
Plagë të rënda në kokë dhe trup, autopsia tregon si vdiq Juleni i vogël Juleni i vogël i cili ra në një pus të thellë prej 100 metrash përloti një botë të tërë kur u gjet i pajetë mbrëmjen e d
Dalin pamjet e dhimbshme nga kërkimi për Julenin 100 metra nën tokë (VIDEO) Autoritetet spanjolle nxorrën gjatë natës së djeshme trupin e pajetë të vogëlushit dy vjeçar Julen që ra dy javë më parë
Nuk ka fund, babai i Julenit pëson krizë Autoritetet spanjolle kanë konfirmuar gjetjen pa jetë të Julenit 2.5 vjeç në fund të pusit 100 metra ku ra dy javë më pa
Operacioni kolosal: Mijëra kub dhe u hoqën gjatë kërkimit për Julenin Juleni 2.5 vjeç u gjet pa jetë në fund të pusit 100 metra të thellë ku ra dy javë më parë pas një operacioni të madh shp
E dhimbshme, dyshohet se Juleni vdiq që ditën e parë Autoritetet spanjolle janë duke dhënë detaje të operacionit të nxjrrjes së trupit të vogëlushit që ra në pusin e thellë
Prej 13 ditësh në pusin 100 metra të thellë, gjendet vogëlushi Julen Një fund tragjik ka patur vogëlushi Julen nga Spanja, ku 13 ditë më parë ra në një pus 100 metra të thellë. Julen ës
Vetëm pak orë larg nga e vërteta, Spanja mban frymën për Julenin e vogël Edhe pak orë na ndajnë nga e vërteta, nëse vogëlushi spanjoll Julen ka arritur të mbijetojë. Kërkimet në zonën e Anda
Shpresa tek Zoti, edhe 8 metra për arritur tek Yuleni (FOTO LAJM) Vazhdon shpimi për gjetjen e dyvjeçarit Julen në Malaga. Ngurtësia e tokës e ka vështirësuar përsëri shpimin vertikal të
Lopetegui idea më e re për stolin e Romës Julen Lopetegui sipas zerave të fundit mund të ulet në stolin e Romës. Rezultatet negative të Romës kanë vën në pikëpy
Real Madrid shkarkon Lopeteguin Real Madrid më në fund ka shkarkuar trajnerin e tyre, Julen Lopetegui. Klubi madrilen e bën zyrtare me një deklaratë
Lopetegui "thumbon" Ronaldon: Ky lojtar do shënojë 40 gola Trajneri i Real Madrid, Julen Lopetegui është shumë krenar për fitoren e skuadrës së tij kundër Leganes. “Më vjen mi
Kjo është arsyeja se pse Julen Lopetegui mban syze dielli në stërvitje Shumë madrilenë mund ta kenë vënë re detajin, por edhe mund të kenë pyetur pse trajneri Julen Lopetegui zbret gjithmonë
Perez shpërthen ndaj Federatës Spanjolle: Donin të dëmtonin imazhin e Realit Julen Lopetegui që u prezantua sot si trajneri i ri i Real Madridit, pas largimit mes polemikave nga kombëtarja spanjoll
Ramos irritohet me gazetarët, largohet nga konferenca për shtyp Kapiteni i Spanjës i ka dhënë fund reshjeve të pyetjeve për trajnerin e shkarkuar Julen Lopetegui duke u larguar nga kon
Zyrtare/ Spanja emëron trajnerin e ri Kombëtarja e Spanjës vetëm pak orë pasi deklaroi shkarkimin e trajnerit të saj Julen Lopetegui, ka konfirmuar edhe emrin
Tensione në Spanjë, trajneri dabat me drejtorin sportiv (VIDEO) Mediat spanjolle pas lajmërimit të konferencës së jashtëzakonshme të thirru nga trajneri Julen Lopetegui, kanë hedhur dy
Kush është Julen Lopetegui ? Julen Lopetegui Argote është një ish futbollist spanjoll që ka luajtur si portier dhe për momentin është trajner i Kombë
Zyrtare: Julen Lopetegui rinovon kontratën me Spanjën Julen Lopetegui ka nënshkruar kontratë të re me Kombëtaren e Spanjës, e cila do ta mbajë atë në krye të ekipit kombëtar