999 rezultate për

juanfran

Juanfran: Griezmann nuk do të largohet nga Atletico Madrid Mbrojtësi i Atletico Madrid, Juanfran në një intervistë pas ndeshjes finale të Europa Ligës me Marseille ka shprehur bin
Koha kur shpejtësia ishte njëra nga armët më të forta të Cristianos (VIDEO) Dikur ka pasur një kohë, jo shumë larg dhe jo këtë sezon. Cristiano kishte shpejtësinë e jashtëzakonshme dhe e shfryt
Barcelona-Atletico, ja formacionet zyrtare Derbi i javë së pestë në La Liga është përballja mes Barcelonës dhe Atletico Madridit. Katalunasit janë favorit pasi
Ateltico, Juanfran: E mundim Juventusin Mbrojtësi i Atletico Madrid, Juanfran është i sigurt se skuadra e tij do të dalë fitimtare nga sfida e Champions League
Juanfran: Ngjyrat e Atleticos, më të bukurat në botë Juanfran ndez finalen e Champions League. Mbrojtësi i Atletico Madrid shpreh mirënjohjen për Realin ku kaloi disa kohë s
Spanja vuan por fiton (VIDEO) Kampionët e botës vuajnë në Malabo, në miqësorren kundër Guinesë Ekuatoriale. "Furitë e Kuqe" arritën të fitonin ngushtë
Juanfran: Falcao, numri 1 në botë Juanfran, një prej futbollistëve kyç të Atletico Madrid, ndjehet krenar për pozicionin që po ruajnë "Los Colchoneros" në