999 rezultate për

juan

Operacioni "Tuneli" çon në pranga grupin e shqiptar të trafikut të kokainës dhe marijuanës (VIDEO) Autoritetet italiane ndërmorën mëngjesin e sotëm një operacion të koduar “Tuneli” duke sekuestruar 40 kg marijuanë. L
Tentuan të kalonin 102 kg drogë në Greqi, arrestohen 2 persona Kapen 102 kg marijuane ne kufirin greko-shqiptar. Droga u kap ne nje automjet ne Rajo, Igumenice, ndersa mjeti ishte
Pacolli e Cakaj e kopjuan Bushatin e Hoxhajn me marrëveshjen e djeshme Që nga shtatori i vitit 2017, kreu i AKR-së i cili mbanë edhe postin e Ministrit të Punëve të Jashtme në Qeverinë e Koso
Sekuestrohet marijuanë në kufirin e gjelbër, në pranga 3 shqiptarë Policia greke ka vënë në pranga 3 shqiptarë në kufirin greko-shqiptar, nën akzuën e trafikimit të marijuanës. Policia
ZYRTARE: Juan Mata mbetet të “djajtë e kuq” Manchester Unitedi ka konfirmuar se mesfushori Juan Mata ka nënshkruar marrëveshje të re me klubin, e cila do ta mbajë a
Itali/ Shkatërrohet grupi kriminal shqiptar, sekuestrohet kokainë e marijuane Një grup kriminal shqiptar është shkatërruar në Firence të Italisë. Gjatë operacionit janë shkatërruar gati 280 kg d
U kap me gjysmë ton marijuanë në shtëpi, vihet në pranga shqiptari Një shqiptar u arrestua nga policia italiane ditën e sotme, pasi dyshohet si shpërndarës drogë. Sipas mediave italiane,
Flet shoku i Reyes që mbijetoi: Po fluturonim, makina u ngrit në ajër 30 metra (FOTO LAJM) I mbijetuari i vetëm i aksidentit të frikshëm rrugor që i mori jetën futbollistit të njohur José Antonio Reyes, kushërir
Atentati në Vlorë, dy shokë e sajuan për interesa personale Policia e Vlorës ka arrestuar Romarjo Alliraj, 24 vjeç dhe shokun e tij, A.V. 51 vjeç, pasi kanë sajuar ngjarjen për int
Po gjuanin me gurë, serbët tmerrohen pasi polici i Kosovës mbush kallashin (VIDEO) Pjesëtarët e NJSI të armatosur "deri në dhëmb" filluan aksionin rreth orës gjashtë të mëngjesit në veri të Kosovës. N
Plas në emision, burri gjuan gruan me shishe (VIDEO) Seanca e sotme ndërmjetësuese mes zonjës Anila Bushi dhe bashkëshortit të saj, Qemal Bushi pati edhe momente tepër të te
Zbulohet origjina e marijuanës Më në fund është zbuluar origjinal e marihuanës, e cila daton 28 milion vjet më parë në pllajën e Tibetit, 3km mbi nivel
Lejuan ndërtimet pa leje në zonën e Velipojës, arrestohen dy policë dhe një inspektor Velipojë – SHÇBA arreston 5 shtetas, që dyshohet se kanë lejuar ndërtime pa leje, mes tyre 2 punonjës policie Shërbim
Partia e Patozit "gjuan kandidatë nga zyra", ish deputeti publikon mesazhet( FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka publikuar një mesazh që sipas tij Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit, i ka
Valverde: I thash të dilnin nga mbrojtja, po na shtypnin, nuk dëgjuan Trajneri i Barcelonës Valverde, ka komentuar humbjen turpëruese e cila e nxori jasht Ligës së Kampionëve. "Nuk ka jus
Chelsea barazon rezultatin në fundin e pjesës së parë përballë United (VIDEO) Sfida u zhbllokua shumë shpejt nga United që në minutën e 11’ nga Juan Mata. Sfida është mjaft e rëndësishme për të dyj
Kapet mbi një ton e gjysmë marijuanë në Itali, arrestohen trafikantët shqiptarë Në brigjet e Salentos, policia italiane ka sekuestruar një sasi të madhe droge. "La Republica" shkruan se mbi 1 ton e
Ka tension në Laç, tifozi gjuan me shishe Vangjelin (VIDEO) Laçi po fiton 1-0 në përballjen ndaj Skënderbeut në duelin vendimtar për një vend në Europë. Dhuna dhe sjellja jo nor
"Çmendet" trajneri, hidhet në pishinë dhe gjuan me grushta notarët (VIDEO) Një pishinë u shndërrua në një ring të vërtetë në një garë jo profesionale të sportit të polos. Skuadrat Masviç dhe K
Babai i Juan Matës "pajton" Guardiolën dhe Mourinhon (FOTO LAJM) Rivaliteti midis Pep Guardiolës dhe Jose Mourihnos ka bërë gjithmonë bujë në botën e futbollit. Gjithsesi, jeta nuk