999 rezultate për

jozefinĂ

Kujtim Gjuzi i kërkon publikisht takim Jozefina Topallit: Jo vetëm miq në Facebook! Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, është padyshim një ndër politikanët më të komentuar n
Miratimi i Kodit të ri Zgjedhor, reagon plot ironi Jozefina Topalli Pas shumë reagimesh në lodhje me miratimin në Kuvend të ndryshimeve kushtetuese të Kodit Zgjedhor, ka reaguar edhe ish-k
Rikthehet Jozefina Topalli? Lista e kandidatëve për deputetë në Shkodër Demokratët e Qarkut të Shkdorës do të votojnë këtë të mërkurë për kandidatët e propozuar nga anëtarësia, të cilët kanë k
A do të jetë Jozefina Topalli pjesë e partisë së tij? Ja si përgjigjet Murrizi Deputeti Myslym Murrizi, i ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, rikonfirmoi edhe një herë krijimin e partisë së
Jozefina Topalli akuza të rënda opozitës: Ka bërë marrëveshje të fshehur me qeverinë Jozefina Topalli ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku akuzon opozitën se ka bërë marrëveshje të fshehta me q
Jozefina Topalli "vetëpërjashtohet" nga PD Ish kretarja e parlamentit Jozefina Topalli ka refuzuar të plotësojë formularin e vetëdeklarimit në PD. Sipas saj, parti
Kush është dhëndri "sekret" i Jozefina Topallit për të cilin shkruan edhe Forbes (FOTO LAJM) Ish kryetarja e Parlamentit dhe ish nënkryetarja e PD Jozefina Topalli prej disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj M
E la gjithmonë në hije, ky është bashkëshorti i Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Jozefina Topalli është dhe do të mbetet një ndër politikanet më me zë në Shqipëri. Me pozicione të lakmueshme në politi
Sulmet e meshkujve ndaj kryetareve të Kuvendit, nga Jozefina Topalli te Vjosa Osmani Dy raste të sulmeve verbale, gati fizike, janë shënuar ndaj kryetareve të Kuvendit në Republikën e Kosovës dhe Shqipëris
PD i mbyll derën Jozefina Topallit? Biberaj: Nuk rikthehen humbësit! Në një intervistë për Ora News, anëtari i kryesisë së PD-së, Aleksandër Biberaj tha se ka një interes për t’u bashkuar m
A do të rikthehet Jozefina Topalli? Habit demokrati: Nuk është larguar asnjëherë nga PD! " S’mund të bëhet ftesë, kur për kaq vite ke qenë pjesë e rëndësishme të partisë. Ata janë pjesë e partisë. Është anëtar
A do e pranonte Basha Jozefina Topallin sërish në parti? Përgjigjet haptas PD Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazmend Bardhi ka deklaruar se dera e partisë mbetet e hapur për çdo ish-zyrtar, edhe për
Jozefina Topalli nuk mban më, e quan Bashën "minë me sahat": Njësoj si Enver Hoxha! "Një dështak, manipulator si Enver Hoxha!" Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli, ka reaguar ashpër pas videos së shpër
Rama fali pasuritë kriminale? Shpërthen në akuza Jozefina Topalli: Boll është boll! "Ky është një ndër skandalet më të urryera e brutale që kam dëgjuar në këta tre dekada..." Ish-kryetarja e Kuvendit J
Jozefina Topalli bën akuzën e fortë: Rama e Basha kanë qënë gjithmonë bashkë! "Këta janë dhe kanë qënë gjithmonë bashkë..." Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli reagon pas arr
Kush është dhëndri "sekret" i Jozefina Topallit për të cilin shkruan edhe Forbes (FOTO LAJM) Ish kryetarja e Parlamentit dhe ish nënkryetarja e PD Jozefina Topalli prej disa muajsh është bërë gjyshe. Vajza e saj M
I penduar që nxorri në "pension" Jozefina Topallin? Basha habit me përgjigjen Në zgjedhjet e fundit, kryetari i PD Lulzim Basha nuk kandidoi për deputet figura të rëndësishme politike demokrate.
Djali i Jozefina Topallit fiton postin e rëndësishëm Djali i Jozefina Topallit, Genar Topalli është emëruar në pozicionin e Audituesit në Departamentin e Auditimit të Buxhet
Rishfaqet Jozefina Topalli e poston foton e adhurueshme nga karantina: Parajsë! (FOTO LAJM) Ish-deputetja Jozefina Topalli është shkëputur nga politika dhe po shijon kohë pranë familjes së saj. Ish-kryeparlame
Jozefina Topalli akuzon ashpër Lulzim Bashën: Tradhtoi demokratët! Jozefina Topalli hodhi akuza ndaj kryedemokratit Lulzim Basha duke thënë se shndërroi Partinë Demokratike në parti karna