999 rezultate për

jovic

Ylli serb i Real Madridit i shpëton burgut Luka Jovic, ka arritur marrëveshje me prokurorinë serbe për ta paguar një gjobë me vlerë 30 mijë euro dhe në këtë mënyrë
Serbi i Real Madrid në telashe, rrezikon 6 muaj burg Luka Jovic rrezikon burgun në Serbi dhe kjo për shkak të shkeljes së protokollit shëndetësor në momentin që fluturoi nga
Prokuroria ngre akuzën, ylli i Realit rrezikon 6 muaj burg Porkurorët serbë kanë ngritur akuza kundër yllit të Real Madrid, Luka Jovic, për shkeljen e karantinës gjatë gjendjes së
Nuk po gjen hapërisa te Reali, Zidnae i hapur për shitjen e Jovic Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane ka refuzuar të përjashtoj largimin e Luka Jovic me Manchester United të interesu
Zidane maraton vendimin për huazim, Jovic drejt Romës Roma në pole position për Luka Jovic. Zinedine Zidane ka ndezur dritën jeshile që sulmuesi serb të huazohet gjatë këtij
Nuk po ambjentohet te Reali, Jovic kërkon rikthimin te Frankfurt Luka Jovic është i gatshëm të largohet nga Real Madrid. Luka Jovic nuk arrin të ambientohet në Real Madrid. Sulmue
Nuk ka vend te Reali, Jovic drejt Serie A E ardhmja e Luka Jovic duket se është destiunuar që të jetë në Serie A. Roma tani e ka identifikuar sulmuesin serb si
Napoli i prish punë Milanit, futet në garë për Jovic Napoli po tregohet mjaft aktive në merkato, ndërsa po kërkojnë me ngulm të mbyllin marrëveshjen për sulmuesin Osimhen, m
Milani në "presion", Chelsea e Leicester në garë për Jovic Do të jetë një garë e ashpër mes disa klubeve për të marrë shërbimet e Luka Jovic nga Reali i Madridit gjatë kësaj ver
Festuan titullin, infektohen me koronavirus 5 futbollistë të Crvena Zvezda Crvena Zvezda këtë fundjavë festoi fitimin e titullit të 3-të radhazi kampion në Serbi dhe të 5-in në 7 vitet e fundit.
Jovic akoma edhe më pranë Milanit Pasi rezultoi një dështim në radhët e Real Madrid, Luka Jovic kërkon largimin për të rigjetur vetën në në tjetër skuadër
Milani "ngul këmbë" për dështakun e Real Madridit Sipas asaj që shkruan Calcio Mercato, kuqezinjtë janë duke menduar të shesin disa nga lojtarët aktual për të mbledhur fo
Realit i soset durimi, Jovic drejt Milanit Milani duket se po i afrohet gjithnjë e më shumë një marrëveshjeje për transferimin e sulmuesit serb Luka Jovic, pasi që
Reali rikthen vëmendjen te mesfushori i Napolit, gati të ofrojë James ose Jovic Fabian Ruiz vijon të jetë një nga objektivat e merkatos verore për Realin e Madridit, por Florentino Perez nuk është gat
Jovic te Milani, madrilenët i presin me krahë hapur Milani vazhdon të këmbëngulë për sulmuesin e Real Madridit, Luka Jovic. Ekipi italian do të marrë në “San Siro” sulmuesi
Jovic nuk po bind, Zidane dëshiron sulmuesin e Wolves Megjithë transferimin e Luka Jovic te Real Madrid gjatë kësaj vere për të ndihmuar Karim Benzema në sulm, gjërat nuk kan
Babai i Jovic: Të shkojë në burg, por me një kusht Ka bërë shumë bujë në ditët e kaluara rasti i Luka Jovic. Sulmuesi i Real Madrid ka thyer izolimin e detyruar të vendo
Sulmuesi i Realit në telashe, thyen karantinën për ditëlindjen e së dashurës (FOTO LAJM) Futbollistët serbë, Luka Jovic i Real Madridit dhe Nikola Ninkovic i Ascolit, dyshohet se kanë shkelur detyrimin e izoli
E dashura kishte ditëlindjen, sulmuesi i Realit thyen rregullat e karantinës Në këto ditë të vështifa për gjithë botën, masa më e mirë për t’u mbrojtur nga COVID-19, është të qëndrosh në shtëpi dhe
"EL CLASICO"/ Zidane lë në shtëpi Jovic dhe James, fton Marianon Jemi shumë pranë "El Clasicos" dhe ditën e sotme trajnerët e Realit dhe Barcelonës kanë publikuar listën e lojtarevë ku