999 rezultate për

jovic

Perez do Icard-in, Zidane preferon talentin serb Florentino Perez kërkon që të marrë në Madrid Mauro Icardi-n nga Inter, tashmë argjentinasi ka një çmim sipas "Don Balon
Drejtuesit e Barcelonës në “San Siro” vëzhgohet sulmuesi i Frankfurt Përballja midis Interit dhe Eintracht të Frankfurtit ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve elitare, ndër to dhe Barcelon
Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Të gjithë e duan bomberin e Frakfurtit Luka Jovic është lojtari që ka spikatur më shumë këtë sezon në Bundesligë. Sulmuesi i Eintracht Frankfurt tashmë ka
Ky është djali i deputetit që humbi jetën në aksident (FOTO LAJM) Jovica Trpevski është djali i deputeti të LSDM-së i cili humbi jetën mbrëmë pas rrokullisjes së autobusit në rrugën Shku
Një kriminel serb rrëzohet për vdekje nga ballkoni Krimineli i dënuar Crni Gruja ka vdekur pasi ka rënë nga balkoni i banesës, në të cilën jetonte Në qendër të Beogradit
Akuza të rënda nga Mali i Zi: Erogen Brajoviçi pjesëtar i grupit kriminal të Kotorrit E përditshmja malazeze ‘Vijesti’ ka shkruar sot për grupin kriminal të Kotorrit, i cili drejtohet nga Ranko Raduloviç.
Pronarët e qendrës së masazhit: Harram ju qoftë nëse keni shitur trupin Policia i vuri dryrin sallonit të masazhit “Melek (engjëll)” në fshatin Vitomiricë të Pejës javën që shkoi. Lokali në pr
Gjuriç serish në krye të Zyrës për Kosovën Qeveria e Serbisë ka vendosur që Gjuriç përsëri të jetë në krye të Zyrës për Kosovën Marko Gjuriç është rizgjedhur pë
Skënderbeu gjen pasuesin e Salihit, zyrtarizon blerjen e tretë Skënderbeu ka zyrtarizuar sot blerjen e tretë për sezonin e ri. Pas firmave me dy mesfushorët Donjet Shkodra dhe Bruno
Serbia vë në gatishmëri ushtrinë, pret trazira me Kosovën Kryetari i Këshillit të organizatave të veteranëve të Serbisë, Sasha Dujovic, ka përshëndetur vendimin e Qeverisë së Ser
Tensionet me Kosovën, Serbia zyrtarisht vë në gatishmëri ushtrinë Kryetari i Këshillit të organizatave të veteranëve të Serbisë, Sasha Dujovic e ka përshëndetur vendimin e Qeverisë së Se
Shqipëria miraton anëtarësimin e Malit të Zi në NATO Kuvendi ka miratuar projektligjin për protokollin e anëtarësimit të Malit të Zi në NATO. Votimi ka qenë unanim me 109 vo
Kosova "hap dyert" për kriminelët serbë Politikanë dhe ish-udhëheqës të forcave policore e ushtarake serbe që dyshohen për krime ndaj civilëve shqiptarë në vite
Drejtori i Policisë së Serbisë sot në Kosovë Drejtori i Policisë së Serbisë, Milorad Veljoviç, do të jetë pjesë e konferencës së organizuar nga ICITAP-i Amerikan në
Ja çfarë bisedoi Bushi i vjetër me presidentin e Jugosllavisë Joviç për Kosovën Një delegacion me zyrtarët më të lartë të ish-Jugosllavisë shkoi në Nju Jork, ku dhe bisedoi me ish-presidentin e SHBA-v
"Gratë me të zeza" në Serbi protestojnë kundër krimeve serbe Shoqata "Gratë në të zeza" ka kryer një tjetër protestë në Beograd në përkujtim të dhjetë vjetorit të vrasjes së dy gard
Qindra të arrestuar në Serbi gjatë një operacioni anti-drogë Qindra arrestime gjatë ditës së sotme në Serbi gjatë një operacioni anti-drogë. Operacioni i sotëm ishte më i madhi i kë
Idriz Rreci dhe grupi i tij u vra nga Jovica Utviq Pas 14 vitesh Ranko Tepavac nga Bellopoja e Istogut në një deklaratë të dhënë Policisë së UNMIK-ut dhe SHPK-së zbardh ng
Serbët e veriut, sërish në protesta Serbët e veriut kanë protestuar edhe gjatë së premtes. Përfaqësuesi i serbëve të Mitrovicës, Kërstimir Pantiç, ka shpreh