999 rezultate për

jovetic

Sevilla ëndërron ta ketë të vetin Joveticin Ajo mes Stevan Jovetic dhe Sevillas është një dashuri e destinuar të zgjasë. Edhe pse nuk kishte financat e mjaftueshme
Jovetiç zyrtarisht lojtar i Monacos Stefan Jovetiç zyrtarisht është një lojtar i Monacos. Klubi i principatës e ka prezantuar sulmuesin nga Mali i Zi di
Agjenti i Jovetiçit flet për të ardhmen e lojtarit Jovetiç nuk dëshiron të vazhdojë mësi një lojtarë i interit. Muret Ramadani, agjenti i Joveticit, i ka thënë La Gazz
Inter merr vendimin për Stefan Jovetic dhe Perisic Jovetic sezonin e kaluar e kaloi në formë huazimi tek Sevillia. Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, foli për
Jovetiç nuk do të rikthehet më tek Sevillia Jovetiç është rikthyer tek Inter pas nje sezoni huazim me të drejtë blerjeje tek Sevillia. Spanjollët deshironin ta b
Sabatini: Na jepni 13 milionë euro, mbani Jovetiç Drejtori sportiv i Interitit i ka sugjeruar Sevillias mënyrën se si mund ta bëjnë të tyrin Stefan Jovetiç. Walter Sab
Po bën xhiron e botës, ja super goli që shënoi mbrëmë Jovetiç (VIDEO) Stevan Jovetic kaloi një mbrëmje fantastike. Me tripletën e tij ai i dha fitoren Malit të Zi me rezultatin 4-1 përballë
Jovetiç largohet nga Interi, ky është ekipi i ri i tij Stevan Jovetiç edhe pse mbërriti si një blerje e bujshme tek Interi para dy sezonash nuk ka mundur të lërë gjurmë. Prite
Sampaoli: E dua te Sevilla këtë lojtar të Interit Trajneri i Sevillas, Jorge Sampaoli, e ka shprehur hapur se pëlqen sulmuesin e Interit, Stevan Jovetic. Malazezi nuk
Montella darkon me një interist para derbit Vincenzo Montella dëshiron që të afrojë në janar Stevan Jovetiç. Trajneri italian dhe sulmuesi malazez mund të bashkohen
Jovetic synon rikuperimin dhe një vend në zemrën e Galantit (FOTO LAJM) Claudia Galanti është eliminuar nga programi i famshëm në Itali "Isola dei Famosi", por bukuroshja italiane nuk ka vend
Ikën Jovetiç, Inter synon Bellarabi-n Me nje Jovetic shume prane rikthimit te Manchester City, ne shtepine e Interit hapet nje teme e re, ajo e afrimit te Kar
4 "djemtë" e Mancinit që po zhgënjejnë (FOTO LAJM) Roberto Mancini shpenzoi 60 mln euro për t'i blerë, madje u ofroi edhe një vend lideri në skuadër. Jovetic, Ljajic, Kond
Jovetic pranë lamtumirës me Interin Stevan Jovetic mund t'i thotë shumë shpejt lamtumirë Interit. Pasi erdhi në verë nga Premier League në formë huazimi për
Jovetic: Inter, dua titullin Stevan Jovetic beson te ky Inter, madje shprehet me bindje se zikaltërit i kanë të gjitha mundësitë për t’u shpallur kam
Interi kërkon 3 pikë ndaj Bolognës, por pa ... (FOTO LAJM) Interi ka katër ndeshje radhazi që nuk njeh fitore në kampionatin italian. Zikaltrit që nga humbja ndaj Fiorentinës, nuk
Inter-Mali i Zi "sherr" për Jovetic Ka tension tek Interi, që ditët e fundit ka pasur një sherr në distancë me Malin e Zi. Objekti i mosmarrëveshjeve ësh
Dëmtimi i Jovetiç, ja komunikata zyrtare e Interit Stevan Jovetiç i është nënshkruar vizitave mjekësore pas dëmtimit në vigjilje të ndeshjes Inter-Fiorentina. Rezonanca ma
Jovetic rrezikon sfidën ndaj Juventusit Trajneri Mancini ka humbur përballjen e djeshme kundër Fiorentinës me rezultat të thellë 4-1. Tekniku italian nuk ka pas
Joteviç, hero i Interit (VIDEO) Interi e ka patur tepër të vështirë të fitojë përballë ekipit të Karpit. Ka qenë Jovetic ai që ka mundur të rrëmbejë