Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

jote

"Bredh me mua në çdo ferrë", Juli dhe Mevlani këngë vajzave materialiste Dy konkurrentët e “Përputhen”, Juli dhe Mevlani kanë publikuar një këngë në Youtube. Kënga titullohet “(X5)SE” dhe tekst
Të gjitha arsyet pse lëkura jote ka nevojë patjetër për vitaminën C! Studimet konfirmojnë se në vetëm tre muaj aplikimi të rregullt të kësaj vitamine, lëkura është plot jetë, me një tekstur
Sindi dhe Melisa përplasen në studio: Si të më thuash ku*vë mua! Në pjesën e dytë të takimit mes Melisës dhe Fatjonit nisin të flasin rreth martesës dhe një të ardhme së bashku. Ajo çka
Ndahet nga jeta poeti i njohur, deputetja: Nuk munda të përkëdhel thinjat e bukura Poeti dhe gazetari i njohur, Apostol Duka ka ndërruar jetë. Lajmi i trishtë është bërë i ditur nga mbesa e tij, deputetj
Fenerbahçe uron Muriqin: Rruga jote qoftë e hapur dhe gjithmonë e suksesshme Vedat Muriqi është bërë lojtar i ri i Lazio. Për kalimin e tij në Serie A, ka shkruar tashmë edhe ish-skuadra e tij F
Presidenti i Katalonjës i jep lamtumirën Messit: Katalonja gjithmonë shtëpia e jote Presidenti i Katalonjës Quim Torra e ka përshëndetur yllin e Barcelonës, Lionel Messi. “Katalonia gjithmonë do të jetë s
Kë do të ndihmonit të parin? Përgjigjja jote tregon shumë për tipin që ti je Ja një test fare i thjeshtë që edhe ju mund ta provoni tani! Hidhini në sy katër imazheve...kë do të ndihmonit të parin?
"Në djall ti dhe motra jote, bir ku***”, shpërthen Douglas Costa (FOTO LAJM) Megjithatë nuk është shfaqur i njëjtë edhe jashtë fushave të blerta, pas ndeshjes së zhvilluar. Gjatë kohës së karan
Mariana Kondi i zbulon një sekret intim Rudina Magjistarit: Lindja jote... (FOTO LAJM) Emisioni “Rudina” këtë javë nisi me aktoren, Mariana Kondi dhe mbesën e saj Azia. Mariana, është bërë gjyshe për herë të
Zbulo nëse përputhet ëmbëlsira jote e preferuar me atë që të thotë horoskopi Të gjithë kemi neps herë pas here për ëmbëlsira dhe të gjithë kemi një të preferuar. Zbuloni nëse juaja lidhet me atë që
"Nënës iu mor djali më i mirë", miqtë dedikime prekëse për të riun shqiptar që vdiq nga koronavirusi Një lajm i keq u dha sot nga Italia, ku një 28-vjeçar shqiptar u gjet i vdekur në shtëpi pak ditë pasi kishte dalë nga s
Me fotot më të bukura nga dasma, Orinda Huta uron Turjanin për ditëlindje (FOTO LAJM) Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë një nga çiftet më simpatikë të ekranit. Së fundmi, Orinda ka vendosur të urojë Turin p
Bes Kallaku bëhet romantik, Xhensila ia pret shkurt publikisht (FOTO LAJM) Si gjithmonë me afrimin e 8 Marsit gratë fillojnë të bëhen të fuqishme, të shprehen dhe të mbrojnë njëra-tjetrën. Kës
"Sot varrosa Dijen", letra e ndjerë e vajzës që qante e ulëriste me sa kishte në kokë për nënën e saj Një ngjarje e rëndë e ndodhur dy ditë më parë tronditi jo vetëm Durrësin por të gjithë opininin shqiptar. Ruzhdi Tos
Moderatorja i dha fund jetës, Rita Ora reagon me fjalët më të ndjera Caroline Flack i dha fund jetës ditën e djeshme, duke tronditur botën e televizionit. Moderatorja e famshme u gjet e paj
Aurela Gaçe publikon fjalët e fundit që shkëmbeu me Nexhmijen: Kur po vjen me më pa (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndërroi jetë ikona e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Ky lajm i hidhëroi të gjithë ndjekësit e
"Mua më refuzuan në Festival", tekstshkruesja ka dy fjalë për "Me tana" të Elvanës (FOTO LAJM) Tekstshkruesja Elona Caslli i eshte bashkuar reagimevet e shumta qe kane ardhur pas perfundimit te Festivalit te Kenges
"Ishte ditëlindja jote", Aurela Gaçe ngjit papritur në skenë bashkëshortin (VIDEO) Aurela Gaçe ka menduar një mënyrë tepër speciale për të uruar bashkëshortin e saj për ditëlindje, Skerdin, jo duke e uru
"Mbaroi epoka jote", Ardit Gjebreas i zënë vendin live në "Kënga Magjike" (VIDEO) Pallatin e Koncerteve u mbajt nata e parë gjysmëfinale e edicionit të 21 të festivalit "Kënga Magjike" nën prezantimin e
Zbulo nëse përputhet ëmbëlsira jote e preferuar me atë që të thotë horoskopi Të gjithë kemi neps herë pas here për ëmbëlsira dhe të gjithë kemi një të preferuar. Zbuloni nëse juaja lidhet me atë që