999 rezultate për

jotĂ

Shënoi në përmbysjen e Liverpool, Klopp: Jota mund të përmirësohet shumë më shumë Diogo Jota ishte lojtari që i dha fitoren skuadrës së Liverpool, me golin e shënuar mbrëmë ndaj Sheffield United. Loj
ZYRTARE/ Diogo Jota i bashkohet Liverpoolit Diogo Jota është transferimi i radhës nga Liverpool. Faqja zyrtare e Wolverhampton Wanderers ka njoftuar se Jota i ës
E RËNDË/ Ndërron jetë në moshën 15 vjeçare boksieri kosovar Boksieri i ri kosovar, Ensar Mujota ka vdekur sot në moshën 15 vjeçare Njoftimin e ka dhënë një zyrtar i Federatës së
Kurti: Tarifa 100% ndaj produkte serbe do të hiqet në 1 prill 2020 Tarifa 100% ndaj produkte serbe do të hiqet në 1 prill 2020. Kështu u shpreh kryeministri kosovar, Albin Kurti në nj
Po bën mirë te Wolves, United në sulm për 23 vjeçarin Manchester United interesohet për 23-vjeçarin e Wolves Diogo Jota, këtë e raporton italiania calciomercato. Raporti d
Të gjithë i rrisin, por kjo vajzë vendosi t’i zvogëlonte Një gazetare e re sportive ka vendosur që t’i nënshtrohet kirurgjisë për të zvogëluar gjoksin. Natalia Jersonsky, e
“Nuk më shihnin në sy kur flisja”, gazetarja zvogëlon gjoksin Një gazetare e re sportive ka vendosur që t’i nënshtrohet kirurgjisë për të zvogëluar gjoksin. Natalia Jersonsky, e
Portugalia U-19 shpallet kampione e Europës , mposht në finale Italinë (VIDEO) Portugalia mposhti Italinë në finalen e Europianit të 19-vjeçarë të zhvilluar në Sianajoki të Finlandës. Koha e rregu
Me këto perime shëroni diabetin dhe pastroni veshkat Kajota është një perime, shumë e ngjashme me dardhën, e cila gjen përdorim të gjerë nga njerëzit dhe mbart vlera të mrek
Toyota ndër vite (FOTO LAJM) Toyota është një makinë që me risitë e sjella ndër vite ka arritur që të mbajë të gjallë interesin e fansave. Ajo është
Buja dhe Mujota thonë se refuzuan të bëhen ministra Dy ish-ministrat, përkatësisht ai i Arsimit, Ramë Buja dhe i Infrastrukturës Fehmi Kujota kanë thënë se nuk kanë pranuar
Autostrada Prishtinë-Shkup me interes nga të dy vendet Ministri i Infrastrukturës, Fehmi Mujota, priti në një takim ambasadorin e Maqedonisë në Prishtinë, Ilija Strazhevski.
Mujota sot në Tiranë, takohet me Haxhinaston Ministri i Infrastrukturës i Kosovës, Fehmi Mujota zhvillon sot një vizitë në Tiranë ku pritet të takohet me zyrtare në
”Rruga e Kombit” aset i kombit shqiptar Ministër i Transportit dhe Infrastrukturës, Edmond Haxhinasto gjatë një takimi me homologun kosovar, Fehmi Mujota e cilë
Thaçi premton ta bëjë Kosovën Zvicrën e e Ballkanit Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me ministrin e Ministrisë së Infrastrukturës, Fehmi Mujota dhe kryetari
Mujota: Vjedhja e kasafortës nuk është skandaloze Nuk është një vjedhje skandaloze për t,u dhënë në media, vjedhja e kasafortës së Ministrisë së Infrastrukturës. Kështu ë
Investimet në infrastrukturë, ja bilancet e Mujotës Vazhdimi i projektit të Rrugës së kombit dhe ndërtimi i dhjetëra projekteve tjera të infastrukturës rrugore, kanë qenë
Mujota në Zagreb, kërkon bashkëpunim për progres në fushën e transportit Ministri i Infrastrukturës Fehmi Mujota është duke marrë pjesë në takimin e tetë vjetor të ministrave të Evropës Juglind
Ministri Mujota vizitë pune në Kroaci Ministri i Infrastrukturës Fehmi Mujota zhvillon një vizitë zyrtare në Republikën e Kroacisë, ku do të marrë pjesë në ko
Autostrada Morinë-Gjurgjicë përurohet më 27 nëntor Punimet në segmentin e pestë të autostradës po shkojnë sipas dinamikës dhe sipas planit të paraparë ndërsa segmenti Mori