999 rezultate për

josifi

Horrori në Kombinat, si jeton tani e mbijetuara e vetme e familjes Josifi Akoma nuk është harruar ngjarja makabre në Kombinat, ku nëna dhe vajzë u vetëflijuan për shkak të formës së tyre të përk
Flet xhaxhai i Blerta Jusufit: Nuk reagon si njeri normal Kanë kaluar dy muaj nga tragjedia e Kombinatit, ku u vetëflijuan nëna Zhaneta Josifi me dy vajzat e saj Anisa dhe Blerta
Del në shitje banesa e familjes Josifi në Kombinat, çfarë ka ndodhur me Blertën? Blerta Josif, nëna dhe motra e të cilës u vetëflijuan, pasi ka lënë spitalin ka qëndruar vetëm një ditë tek banesa e xha
Ngecin hetimet për horrorin në Kombinat, mjekët nuk lejojnë prokurorinë të pyesë Blertën Kur kanë kaluar 11 ditë nga ngjarja e rëndë në Kombinat, ku u gjetën të pajeta nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi dhe
Misteri i çiftit që vizitonte familjen Josifi: Çfarë thanë dëshmitarët për prokurorinë Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kombinat ku u gjetën të vetëflijuara nënë e bijë kanë qenë të shumtë qytetarët që ka
Zhaneta kishte tre fëmijë, kunati rrëfen si u vetëvra burri i familjes Josifi Vetëflijimi i Zhaneta dhe Anisa Josifi, nënë e bijë është cituar si një ngjarje horror e pandodhur kurrë më parë dhe e r
Gazetarja flet për sektin fetar që mund të këtë çuar familjes Josifi drejt horrorit (FOTO LAJM) Ngjarja tragjike e Kombinatit në të cilën Zhaneta e Anisa Josifi, humbën jetën pasi vendosën të vetëflijoheshin me mosus
Akil Pano vihet në vështirësi live në studio, emri i tij del në shënimet e vajzave Josifi Disa shkresa e ditare u gjetën në shtëpinë e familjes Josifi, ku nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa vendosën të vetëflíjohes
Ekspertët vënë alarmin pas horrorit në shtëpinë Josifi: Në Shqipëri ka sekte satanike! Horrori në shtëpine e Zhaneta Josifit në Tiranë, Kombinat, vazhdon të trondisë shqiptarët. Ish-kreu i Kulteve Ilir Ku
Zbulohet çfarë shkruhet në ditarin e motrave Josifi: Unë kam pritur me ngulm... (FOTO LAJM) Pjesë nga ditari i motrave Josifi vijojnë të dalin dhe të bëhen të njohura. Nga shënimet që policia ka gjetur në ban
Dëshmia rrëqethëse: Gjatë kohës që Anisa ishte e vdekur, burra misteriozë hynin në familjen Josifi Gazetari Spartak Koka ka hedhur dritë mbi atë çka fshihej brenda shtëpisë së horronit në Kombinat. Në një lidhje direkte
Horrori në familjen Josifi: Blerta pa babain e saj teksa hidhej nga pallati (FOTO LAJM) Ngjarja e Kombinatit ku humbën jetën nënë e bijë dhe u gjet në gjendje kritike vajza tjetër e familjes, vijon të mbetet
Pamje tragjike, Anisa Josifi në shtratin e vdekjes e mbuluar me batanije (FOTO LAJM) Janë publikuar pamjet me të cilat u përballën mbrëmjen e 2 Korrikut zjarrfikësit, të cilët u futën në shtëpinë e familje
Flet mjekja: Njëra prej tyre ka qenë liderja, psikoza quhet "çmenduri familjare" Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mbarë opinion
Horrori në Kombinat: Mjekja psikiatre shpjegon çfarë i shtyu nënë e bijë të vetëflijoheshin Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, në News24, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mb
Njësoj si familja Josifi, 52-vjeçarja në gjendje të rëndë: Nuk dua të ha, besoj tek ringjallja! Pas ngjarjes së Kombinatit që ka prekur të paimagjinueshmen, banorët e një pallati në Tiranë kanë njoftuar policinë në n
Zbulohet dëshmia e Blerta Josifi: Kur nisëm lutjet, trupi i Anisës mbante erë (FOTO LAJM) Vazhdon të trondisë ngjarja horror në Kombinat, ku nënë e bijë u gjetën të vdekura në banesë, ndërsa vajza tjetër në gje
Monsinjor Frendo: Nuk është vetëflijim, por vetëvrasje Monsinjor George Frendo ka folur në "News 24" për ngjarjen horror ku nënë e bijë humbën jetën duke besuar tek ringjallja
Pastori i kishës ku shkonin motrat Josifi: Janë përdorur si kavie Detaje të tjera zbardhen nga jeta e dy motrave Josifi dhe nënës së tyre Zhanetës, që vendosën të sakrifikonin për shkak
Flet i njohuri i familjes Josifi: Anisa më ka ardhur në derë me Dëshmitarët e Jehovait Një dëshmitar që ka preferuar të qëndrojë anonim ka folur sot për ngjarjen tragjike të Kombinatit, ku tha se Anisa i kis