999 rezultate për

joshua

Joshua përballë Takam, cili do të jetë pasardhësi i Klitschkos? Mbrëmjen e të shtunës në Cardiff të Uellsit do të vihet në skenë një nga përballjet më spektakolare të këtyre viteve të
Wilder sfidë të hapur Joshuas: Ka nevojë për një përballje me mua për t’u bërë i famshëm Deontay Wilder vazhdon të thumbojë Anthony Joshua, të dy boksierë kampionë bote në peshat e rënda, duke i kërkuar një du
“Zoti nuk bën gabime”, prindërit lënë foshnjën e sëmurë të vdesë (FOTO LAJM) Një çift i krishterë ka lënë fëmijën e tyre të porsalindur që të vdesë për shkak të besimit të tyre fetar. Vajza Rach
Bayern Munich 4-0 Mainz, notat e lojtarëve Bayern Munich ka fituar me rezultat të thellë 4-0 ndaj Mainzit në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt të Bundesligas.
Joshua tregon si ushqehet dhe si stërvitet, dëshironi ta ndiqni? Ky vit padyshim se ka qenë ndër më të mirët në jetën e Anthony Joshuas, e si mos të jetë kur marrim parasysh fitoren e t
Joshua: Ronaldo do ta shkatërronte Messin në një duel boksi Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo janë yjet e padiskutueshme që e dominojnë botën e futbollit. Ylli i Barcelonës dhe ai
Çmimi "Sportisit i Vitit" shikon të mposhtur dyshen Ronaldo-Messi nga emri i ri kampion bote Viti 2017 nuk ka më të njëjtët rivalë për çmimin "Sportisti i Vitit" duke qenë me vite me radhë rivalë Ronaldo dhe Messi
Joshua mëson rivalin e radhës Anthony Joshua k amësuar datën kur do të ketë përballjen e radhës. Ajoështë me datë 28 tetor. Dueli i radhës për të d
Anthony Joshua tregon futbollistin e tij të preferuar Boksieri numër një në botë Anthony Joshua ka zbuluar ditën e sotme për BBC se cili është sportisti i tij i preferuar.
"Bisha" Anthony Joshua tregon forcën e tij të goditjes (VIDEO) Anthony Joshua është kampioni në fuqi i peshave të rënda në boks, teksa para dy muajsh hodhi në tokë një emër të madh si
E bujshme, Klitschko ndeshje revanshi me Joshua në muajin tetor? Kampioni i botës në peshat e rënda, Thony Joshua mund të luajë duelin e revanshit me Wladimir Klitschkon në "Principalit
Joshua viziton Mourinhon dhe yjet e United (FOTO LAJM) Pas një pushimi më se të merituar, boksieri britanik Anthony Joshua tani po viziton edhe klubet e mëdha të futbollit. De
Joshua merr një surprizë të pakëndshme në pikë të mëngjesit (VIDEO) Kampioni në fuqi i botës në boks, Anthony Joshua ka marrë një surprizë të pakëndshme gjatë mëngjesit të sotëm. 28-vjeçar
Tyson Fury zbulon datën e përballjes me kampionin Joshua Të gjithë po presin me padurim super përballjen mes dy boksierëve britanikë të peshave të rënda Joshua-Fury. Lajmin e
IBF kërcënon Joshua, dorëzon titullin nëse nuk përballet me Pulev Boksieri britanik Anthony Joshua mund të humbasë titullin kampion bote të peshave të rënda në kategorinë IBF. Vendimi do
Tyson: Ky do të jetë kundërshtari i ri i Joshuas Mike Tyson ka "zgjedhur" kundërshtarin e ri të Anthony Joshuas. Sipas legjendës së boksit botëror, përballë Joshuas duh
Joshua rrezikon që të humbasë titullin e kampionit të botës, ja shkaku Anthony Joshua rrezikon që të humbasë titullin IBF disa ditë pas fitores epike ndaj Wladimir Klitschkos. Suksesi ndaj bo
Joshua duelin e radhës kërkon që ta zhvillojë në Amerikë Anthony Joshua ka deklaruar sot se dëshiron që duelin e ardhshëm ta zhvillojë në Amerikë. Kampioni i botës në peshat e r
Joshua fitoi 15 mln paund, por gjëja e parë që bëri ishte pagesa e një borxhi Boksieri britanik, Anthony Joshua fitoi super duelin e së shtunës ndaj Klitschkos, duke fituar plotë 15 milionë stërlina
Tyson Fury sfidon keq Joshua-n: Jam gati, e mund dhe me një dorë Tyson Fury është gati për të sfiduar kampionin e botës në peshat e rënda Anthony Joshua, madje shkon aq larg, sa thotë q