999 rezultate për

joshen

"Plas" sherri në Kuvend, Spiropali: Diplomatët s' janë gra që ulen tavolinave e joshen me uiski As në interpelancën e sotme nuk kanë munguar replikat mes deputetëve. Këtë radhë, u përfshinë në debat deputeti i opozi
Ju pickojnë mushkonjat, pse ju dhe jo shoqen tuaj?! Mushkonjave u pëlqejnë të njëjtat gjëra si ju, përveç gjakut. Këto insekte sillen rreth kampeve të zjarrit, ujit, etj
Plas sherri mes deputeteve, Spiropali thumbon Klajda Gjoshën Dikur mike dhe vizionare të një kampi qeverisës, sot Klajda Gjosha dhe Elisa Spiropali kanë shpërthyer në akuza e ironi
Votuesit e Kosovës "joshen" me mbi 4 milionë euro Zgjedhjet në Kosovë pritet të mbahen më 11 qershor, por lidhur me projektet e nisura që ishin planifikuar të përfundonin
Meta ia merr valles me Klajda Gjoshën në Korçë (FOTO LAJM) Meta e ka dëshmuar tashmë se nuk e ka aspak problem që t'ia marr valles. Në festën e organizuar për anëtarët dhe si
Takimi me Gjoshën, Dobrushi: Të gatshëm për bashkëpunim Ministrja Gjosha zhvilloi një takim me Drejtorin e Fondacionit SOROS ne Shqipëri, z. Andi Dobrushi. Gjatë këtij takimi u
Juve rrit ofertën: 25 milionë për Higuain Juventusi vazhdon të këmbëngulë për të sjellë në Torino sulmuesin Gonzalo Higuain. Argjentinasi nuk është më në planet e
Shin Ben: Izraelitet po joshen per spiunazh ne Facebook Zyrtaret izraelite kane paralajmeruar shtetasit e tyre te tregohen te kujdesshem ndaj perpjekjeve te armiqve arabe, qe t