999 rezultate për

joseph

Shoku i skuadrës së Muriqit pozitiv me covid-19 Koronavirusi ka prekur edhe skuadrën e Fenerbahces. Bashkëlojtari i sulmuesit kosovar Vedat Muriqi , Joseph ka rezult
Nuk ia doli tu shmangte, Zidane e pëson keq ndaj Cesta Vigos (VIDEO) Trajneri i Real Madridit, Zinedin Zidane u përfshi në një përplasje me lojtarin e Celtas e cila nuk rezultoi i lehtë.
Profesori amerikan flet për minishengenin: Po dëmton interesat e Kosovës Profesori amerikan, Edward Joseph ka komentuar minishengenin ballkanik të mbajtur ditën e djeshme në Tiranë. Ky takim ka
E RËNDË/ Nëna ekzekuton tre djemtë e saj për arsyen e padëgjuar më parë (FOTO LAJM) Një grua nga Ohio e akuzuar për vrasjen e tre djemve të saj ka pranuar fajësinë dhe u dënua me 37 vjet burg . Brittan
Po luhet pa portier? Liverpool 4-5 Arsenal (VIDEO) Arsenali është duke fituar 5:4 kundër Liverpoolit, në një ndeshje dramatike në 1/8 e finales së EFL Cup e cila është duk
10 brigjet më të bukura në botë (FOTO LAJM) Bregdetet janë një nga pamjet më tërheqëse të planetit tonë. Përplasja e tokës dhe ujit shpesh është mahnitëse, siç j
Joseph: Zgjedhjet në Kosovë janë edhe referendum për “shkëmbim të territoreve” Zgjedhjet në Kosovë do të jenë pjesërisht edhe referendum për disa çështje siç është “shkëmbimi i territoreve”, ka thënë
Fansi i Bebe Rexhës bën gjestin më të bukur për të dhe do ta ketë gjithë jetën (FOTO LAJM) Bebe Rexha është kthyer në një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe ka krijuar fansat e saj kudo nëpër botë. Fama e saj sa
Ekuban hedh një hap të madh në karrierë, firmos me skuadrën e njohur në Serinë A Tashmë nuk ka më dyshime Joseph Ekuban do të jetë sulmuesi më i ri Partizanit, të paktën duke iu referuar sajtit të mirë
Më në fund Joshua arrin marrëveshje, debuton në Amerikë më 1 Qershor Andy Ruiz raportohet të ketë arritur marrëveshjen për t’u ndeshur me Anthony Joshua në New York. Debutimi i AJ në Sh
Basha: PD ka mbështetjen e PPE Menjëherë pas mbylljes së protestës ka reaguar kreu i PD-së Lulzim Basha i cili sot është kthyer nga një vizitë nga Bruk
Biden i shkruan Thaçit: Me rendësi marrëveshja me Serbinë që çon në njohje Ish-zëvendëspresidenti i SHBA-së, Joseph Biden, pas takimit me presidentin Thaçi në Konferencën e Sigurisë në Munih, i k
20-vjeçarja flet për dashurinë me të moshuarin: Më bleu shtëpi në Miami Një vajzë 20-vjeçare është fejuar me një burrë 30 vjet më të madh se vetja dhe ka dy fëmijë me të. Isabella Sainz thotë
Njihuni me historinë e babait shqiptar që u tmerrua nga ëndërra amerikane Në muajin Korrik të vitit 2017 kryefamiljari shqiptar u dëbua nga Amerika duke lënë pas gruan e tij dhe dy fëmijët. L
Djali i aktorit të preferuar të shqiptarëve, është kopja e të atit Të mbash trupin në formë kur je i biri i Arnold Schwarzenegger është një domosdoshmëri e padiskutueshme. Joseph Bae
Amerikani zbulon arsyen e vrasjes së Ivanoviçit Në një artikull të botuar në një faqe interneti të revistës amerikane për Politikë të Jashtme, profesori i njohur, Edwar
Anthony Joshua këtë herë sfidon Joseph Parker Kampioni i botës në boksin e peshave të rënda, Anthony Joshua e ka konfirmuar se do të ndeshet ndaj Joseph Parker për ti
Presidenti i PPE vë alarmin për krimin dhe drogën në Shqipëri, pret shpresat për hyrjen në BE Presidenti i Partive Popullore Evropiane, Joseph Daul ka folur për probleme kryesore në Shqëipëri. Sipas tij droga d
Gruaja myslimane i shpëtoi jetën, misionari i krishterë ka një mesazh për të (FOTO LAJM) Joseph Dresden Empey është një misionar i krishterë, i cili i ka shpëtuar tri sulmeve terroriste gjatë viteve të fundit.
Humbën në mal, gjenden të përqafuar me njëri-tjetrin trupat e dy të rinjve Autoritet amerikane kanë gjetur trupat e Rachel Nguye dhe Joseph Orbeso, të cilët kishin humbur tre muaj më parë në mal.