999 rezultate për

jose

Lëkundet pozita e Zidane, Reali nis kontaktet me Mourinhon Real Madridi po mendon ta kthejë në klub trajnerin Jose Mourinho, pas rezultateve të dobëta të trajnerit aktual, Zinedin
E BUJSHME/ Tottenhami nis kontaktet me Jose Mourinhon Ka një pasiguri në rritje për të ardhmen e Mauricio Pochettino në stolin e nënkampionëve të Europës. Madje, Tottenham
Babai u shua në aksident, djali i Jose Antonio Reyes i dedikon të atit golin e parë me Realin (VIDEO) Djaloshi i Antonio Reyes ka shënuar golin e tij të parë me fanellën e Real Madrid, por dedikimi i bërë pas shënimit ka b
Pochettino në rrezik, Mourinho bëhet gati Jose Mourinho është gati të marrë drejtimin e Tottenahmit që po kalon një krizë të thellë në ndeshjet e fundit. Drejt
Gjendet i pajetë 35 vjeçari në Vjosë Një 35-vjeçar është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar, ditën e sotme në lumin Vjosë në afërsi të fshatit Hambar. Në t
E BUJSHME/ Jose Mourinho takim sekret me presidentin e klubit spanjoll E ardhmja e Jose Mourinho është ende e paqartë. Tekniku portugez nuk drejton një skuadër futbolli prej nëntorit të vi
Gazeta franceze: Zgjedhja e Vjosës kryeministre, revolucion për Kosovën Si adoleshente, Vjosa Osmani i dëgjonte në heshtje mbledhjet tradicionale të burrave në odën e familjes përderisa ata bë
Jose Mourinho nuk kthehet në Itali Jose Mourinho ka zbuluar se nuk do ta vazhdojë karrierën në ligën elitare italiane, Serie A, përkundër suksesit fenomena
I pastrehë apo model, këtë person nuk do e njihni më (VIDEO) Ky burrë i pastrehë që do të shikoni në videon e mëposhtme, do të kryejë tranformimin më të madh në jetën e tij, sa i ta
Humbi betejën me kancerin, ndahet nga jeta këngëtari i njohur (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare, këngëtari popullor meksikan José José, i njohur si “Prince of Song”. Minis
Mustafa i përgjigjet Veselit dhe flet për koalicionin me Vjosën kryeministre Kreu i LDK’së, Isa Mustafa, i ka reaguar Kadri Veselit pas deklaratave të djeshme të këtij të fundit se një koalicion nd
DETAJE/ Humbi jetën në aksident, Jose Antonio Reyes udhëtonte me shpejtësi brenda normave (VIDEO) Ish-futbollisti i njohur Jose Antonio Reyes i cili u nda nga jeta si pasoje e një aksidenti me makinë, tashmë kanë dalë
Armend Dallku shpërthen ndaj Mirel Josës: Prishtina ka probleme në aspektin fizik Prishtina ka fituar duelin e mbetur të javës së 2-të në Superligë. Në takimin e sotëm Prishtina fitoi me rezultatin 2
Jose Mourinho rikthehet te Reali ? Jose Mourinho e pret një rikthim të mundshëm te Real Madrid. Humbja 3:0 në Ligën e Kampionëve kundër PSG-së ka bërë q
Gjermania cakton njeriun anti-Palmer për dialogun Kosovë-Serbi Është gjithnjë e më e sigurt se gjatë mandatit të ri të institucioneve të Bashkimit Evropian, pritet të emërohet një i d
Prishtina shkarkon Mirel Josën Pas rreth 2 vitesh, Mirel Josa largohet nga stoli i Prishtinës. Rezultatet e dobëta ishin shkaku i shkarkimit të trajner
Haziri i jep "shah" Kurtit: Shkojmë me Vjosën si kandidate të përbashkët për kryeministre Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, duke folur para gazetarëve së bashku me kandidaten për kryem
10 brigjet më të bukura në botë (FOTO LAJM) Bregdetet janë një nga pamjet më tërheqëse të planetit tonë. Përplasja e tokës dhe ujit shpesh është mahnitëse, siç j
Maradona i prek të gjithë me mesazhin për shokun e vdekur “Erdhe dhe më takove në Dubai bashkë me djalin tënd, që më tha se çfarë po të ndodhte. Ende nuk arrij ta besoj, seps
Po kalonin Vjosën në këmbë, i rrëmbeu rrjedha: Njëra mbytet, tjetra në spital Dy shtetase i ka rrëmbyer rrjedha e lumit Vjosë duke shkaktuar vdekjen e njërës prej tyre. Ndërkohë tjetra është transpo