E FUNDIT/ Zyrtare!Joe Biden betohet si President i SHBA
999 rezultate për

jorginho

Penallti në ndeshjen Krasnodar-Chelsea (VIDEO) Chelsea nuk e ka shfrytëzuar mundësinë për të kaluar në epërsi ndaj Krasnodarit në minutën e 14 të ndeshjes. Nga pika
PSG futet në garë për mesfushorin e Chelsea Paris Saint Germain janë futur në garë për Jorginho. Mesfushori i Chelsea, Jorginho, ka përfunduar në radarin e gjiga
Zhbllokohet sfida, Brighton-Chelsea (VIDEO) Chelsea ka kaluar në avantazh 0-1 ndaj Brighton. Për Blutë e Londrës realizoi Jorginho me anë të një 11 metërshi. /al
Kalim te Juventusi? Flet agjenti i Jorginhos Jorginho dhe Maurizio Sarri thuhet se mund të ribashkohen. Pak para merkatos së verës, mesfushori i Chelsea, Jorginho
Ka luajtur vetëm 3 ndeshje në 8 të fundit, Jorginho nja hap larg ribashkimit me Sarrin Jorginho është objektivi i momentit për Juventusin. Maurizio Sarri e do te bardhezinjtë njërin nga lojtarët e tij të pre
Agnelli i plotëson dëshirën Sarrit, i sjell në Torino Jorginhon Kur kanë mbetur edhe 6 javë nga fundi i kampionatit, Juventusi duket i sigurt drejt titullit të 9 kampion radhazi, ndërs
Sarri kërkon të takohet për herë të tretë me yllin e Chelsea, në marrëveshje futet Ramsey Ish mesfushori i Arsenalit u transferua te Juventus verën e kaluar por nuk ka arritur të bëjë ndikimin e dëshiruar te gj
Sarri e do te Juventusi yllin e Chelsea, ofron një sulmues në këmbim Maurizio Sarri vijon të këmbëngulë për të pasur në dispozicion mesfushorin e tij të preferuar, italo-brazilianin Jorginh
Jorginho te Juventusi? Agjenti jep detajet e fundit Kampionët e Serisë A Juve raportohet se janë të interesuar të ribashkojnë trajnerin Maurizio Sarri me Jorginho në Torino
Chelsea dhe Juventusi gati për një marrëveshje të befasishme Chelsea dhe Juventusi raportohet se janë gati të arrijnë një marrëveshje për shkëmbimin e dy lojtarëve, Bernadeschi-Jorg
Moggi: Sarri është i etur të nënshkruajë me Jorginhon Ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit, Luciano Moggi ka thënë se trajneri Maurizio Sarri është i etur të nënshkruajë
Agjenti i Jorginho-s i hap derën Juves (VIDEO) Agjenti i Jorginho-s, Joao Santos, ka insistuar që Juventusi nuk ka pyetur për klientin e tij, ndonëse ka thënë se çdo l
Dy blerje të reja, si do duket super formacioni i Juventusit për sezonin e ri (FOTO LAJM) Juventusit po tenton të transferojë Paul Pogba nga Manchester United dhe Jorginhon nga Chelsea. Për të realizuar k
Juventusi dhe Chelsea në bisedime, synohet shkëmbimi Pjanic-Jorginho Kampionët e Italisë dhe ‘Blutë e Londrës’ duket se janë të pakënaqur me performancat e mesfushorëve të tyre, kështu që a
Sarri i fiksuar pas mesfushorit italian, e do edhe te Juventusi Juventus ka nisur bisedimet me Chelsean për transfermin e Jorginhos. Trajneri i bardhezinjëve, Maurizio Sarri e pëlqe
Sinjale largimi të Jorginhos nga Chelsea, agjenti: Nuk mund ti thuash jo Juventusit Juventusi ka shfaqur interesim për mesfushorin e Chelsea gjatë afatit kalimtar të verës së kaluar por marrëveshja nuk u
Ylli i Chelsea: Barazimin ndaj Arsenal e konsideroj humbje Mesfushori i Chelseat, Jorginho, është i zhgënjyer me dy pikët e humbura nga ndeshja kundër Arsenalit. Përkundër që Topç
"Çmendet" Jorginho, kap Batshuayi-n në vendin intim (VIDEO) Chelsea regjistroi fitore të rëndësishme mbrëmë përballë Ajaxit në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve. Në ndeshjen
Jorginho i lodhur, e kalon me vrap dhe arbitri gjatë ndeshjes (VIDEO) Livepooli mposhti Chelsea ditën e djelë me rezultatin 2-1, në "Stamford Bridge". Ndeshja ishte e luftuar nga të dyja
Sarri merr me vete Jorginhon te Juventusi Jorginho është i gatshëm të largohet nga Chelsea për të ndjekur Maurizio Sarrin te Juventusi. Sarri pritet të prezant