999 rezultate për

jonida

Ne super formë edhe pas lindjes, Gent Zenelaj i bën komentin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që ka sjellë në jetë vajzën Emi, por Jonida Vokshi na ka habitur me linjat e saj trupore. Në fotot e f
Publikon fotot pas shtatzanisë, Olta Gixhari për Jonida Vokshin: Nuk e lam kështu (FOTO LAJM) Jonida Vokhi dhe Besnik Krapi u bënë prindër të vogëlushës Emi vetëm 2 javë më parë. Por shumë shpejt pas lindjes Jo
Para se të bëhej e famshme, do e njihnit Jonida Maliqin në këtë foto? (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi ka publikuar një foto të saj kur ishte fëmijë. Fotoja ishte e postuar nga një ‘fanpage’ nën
"Ma marrin mësysh", Besniku gjen zgjidhjen epike për të mbrojtur Jonidën (FOTO LAJM) Vetëm para një jave moderatorja simpatike, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë të cilë
Ku ishte bebi? Jonida Vokshi fotografohet 6 ditë pas lindjes dhe barku është petë! (FOTO LAJM) Një ndër shqetësimet më të mëdha për vajzat e reja në një shtatzëni është forma e trupit pas lindjes. Dhe aktorja e m
Vajza shkodrane thyen çdo paragjykim, rrëfen sa e lumtur është krah bashkëshortit me ngjyrë (VIDEO) Protestat pas vdekjes së George Floyd në duart e policisë, nxjorrën përsëri në pah betejën e dhimbshme për barazi racore
Jonida dhe Romeo nuk fshihen më, postojnë foto duke u përqafuar nga plazhi Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Nëse dikur tentonin ta mbanin s
Solli në jetë një vajzë, Jonida Vokshi merr bebushen në shtëpi Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u bënë prindër për herë të parë vetëm para pak ditësh. Jonida solli në jetë një vajzë, të
Vjen në jetë bebi, Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi prindër për herë të parë (FOTO LAJM) Pasoi po prste me padurim të takone bebin, më në fund Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë bërë prindër të fëmijës së tyr
Në ditët e fundit të shtatzënisë, Jonida Vokishn e ka zënë "halli" me selfiet (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi po përjeton emocionet e ditëve të fundit të shtatzënisë. Ajo do të bë
Jonida Vokshi rrëfehet para lindjes: Unë dhe Besniku vdesim për fëmijët (FOTO LAJM) Aktorja dhe prezantuesja Jonida Vokshi do të bëhet nënë për herë të parë nga martesa me aktorin nga Prishtina, Besnik Kr
Jonida Vokshi publikon foto me barkun e rrumbullakosur, komenti epik i Olta Gixharit (FOTO LAJM) Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë,
Në ditët e fundit të shtatzanisë, Jonida Vokshi tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Jonida është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe sot postuar një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur teksa ndodhet n
Për dashurinë, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj bëjnë tatuazh të dy bashkë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është treguar gjithmonë shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto
Jonida dhe Romeo u zhveshën bashkë në banjë dhe ja treguan botës (VIDEO) Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Nëse dikur tentonin ta mbanin s
Jonida Maliqi tregon momentin e rëndësishëm: Gjeja letra poshtë derës Artistet shumë të dashura për publikun, Jonida Maliqi, Eneda Tarifa, Juliana Pasha dhe Kejsi Tola ishin të ftuara sot te
Nuk i ndahen "Tik Tok-ut", Jonida dhe Romeo përkëdhelen publikisht (VIDEO) Jonida dhe Romeo nuk po tregohen më diskretë me lidhjen e tyre, por kanë nisur të shfaqen më shpesh së bashku. Pas kërci
Gjërat po bëhen serioze, Jonida dhe Romeo publikojnë videon e parë në "Tik Tok" së bashku (VIDEO) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj duan prap të bëjnë zhurmë dhe tashmë asgjë smund t'i ndal. Dyshja i është bashkuar tas
E pranuan më në fund! Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj postojnë videon e parë bashkë (VIDEO) Rrjetit social më të përdorur së fundmi në mbarë botën, TikTok, iu bashkuan edhe dy personazhet e njohur shqiptarë, Joni
Jonida Maliqi sulmon keq ish-shoqen e ngushtë: Kam prova që mund t'i shkatrrojnë jetën! Dikur ishin shoqe të ngushta, ndërsa sot me shumë siguri do të shihen në gjykatë. Jonida Maliqi ka folur për sherrin