999 rezultate për

joni

Me bikini dhe joshëse pas lindjes, bashkëshorti i bën kometin epik Jonida Vokshit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket më në formë se k
Në mes të natë, Romeo i bën "zbor" Jonidës dhe ia treguan të gjithëve (FOTO LAJM) Edhe pse ka kohë që flitet për romancën e tyre, vetëm së fundmi Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj, vendosën që të konfirmon
I lodhur dhe pa nuhatje, Ralf Gjoni tregon gjendjen pas infektimit me COVID-19 Deputeti i opozitës parlamentare, Ralf Gjoni ka treguar se si është gjendja e tij shëndetësore pas infektimit me COVID-1
Vuçiq: Nuk jam optimist për zgjidhjen e problemeve me Kosovën Në video-samitin e organizuar nga Këshilli Atlantik i Uashingtonit, presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq ka folur për
COVID-19 i mori jetën mësuesit, miku i ngushtë zbulon detajet dhe gjen fajtorin Pak ditë më parë tek Infektivi ndërroi jetë mësuesi i matëmatikës Gazjon Rusi i infektuar me COVID-19. Ditën e sotme
Videoja intime me Flori Mumajesin, Jonida Maliqit nuk i paska dalë e keqja (FOTO LAJM) Krejt papritur, kur askush nuk kishte dyshuar, në rrjet u shpërnda një video e Flori Mumajesit dhe Jonida Maliqit të kap
Infektohet me COVID-19 deputeti i Kuvendit të Shqipërisë Pas kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, edhe deputeti Ralf Gjoni ka konfirmuar se ka rezultuar pozitiv me ko
Nuk e quan vjehrrë, Jonida flet për herë të parë për raportet me prindërit e Romeos (FOTO LAJM) Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë qenë në qendër të mediave së fundmi, pasi gjatë periudhës së karantinës konfirmuan l
Jonida Maliqi: Unë nuk e kam vjehrrë mamin e Romeos, nuk kam unazë në gisht! Këngëtarja Jonida Maliqi është shpesh kryefjalë e mediave rozë, për romancën me Romeo Veshaj. Lidhja e tyre është bë
Njësoj si në të 20-at, Inis Gjoni nuk njeh konkurente (FOTO LAJM) Regjisorja e shfaqjeve teatrale, Inis Gjoni duket sikur ka ndalur kohën. Vajza me flokët kaçurrela të cilat nuk i ka
Jonida Vokshi ndryshon look, nuk do ta besoni sa i shkon "bjondia" (FOTO LAJM) Jonida Vokshi është një nga figurat femërore më të ëmbla të ekranit. Megjithatë moderatorja i ka qëndruar gjithmonë
Rajoni i Gostivarit me mbi 217 raste aktive me COVID-19 Sipas të dhënave të fundit të Ministrisë së Shëndetësisë, në Gostivar dhe komunat përreth ka 217 raste aktive. Deri t
Kush është ministri i Ramës që nuk e votoi marrëveshjen e "5 qershorit" Kuvendi i Shqipërisë ka votuar me 99 vota pro marrëveshjen e 5 qershorit. Gjashtë deputetë votuan kundër, 4 abstenuan, n
Maqedonia e Veriut planifikon të hapë kufijtë për vendet e rajonit Komisioni për Sëmundje Infektive në Maqedoninë e Veriut pritet që gjatë fundjavës të diskutojë për heqjen e masave kufiz
Dje dha dorëheqjen si gjyqtar, sot PD e propozon Gjin Gjonin si deputet Partia Demokratike në Lezhë ka propozuar për deputet ish-gjyqtarin e gjykatës së Apelit, Gjin Gjoni. Rikujtojmë se di
Jep dorëheqjen gjyqtari Gjin Gjoni Prej më shumë se 1 viti në verifikim nga Veting, por pa asnje vendim nga organet, jep dorëheqjen gjyqtari i Gjykates se
Si askush tjetër, Romeo Veshaj poston foton ku mban në krah Jonida Maliqin (FOTO LAJM) Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë padyshim një nga çiftet e përfolura shumë së fundmi në mediat rozë. Ata kanë vend
2632 raste aktive me Covid-19, si krahasohet Kosova me vendet e rajonit 118 raste të reja u konfirmuan sot në Kosovë nga IKSHPK, ndërsa 157 pacientë u shëruan nga Covid-19. Kosova ka gjit
Çmimi "marramendës", Dafina dhe Jonida bëjnë "xing" me këtë veshje (FOTO LAJM) Dy artistet e njohura të skenës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Jonida Maliqi kanë bërë ‘xing’ me të njëjtën veshje, e cila
Jonida Maliqi ndan fotot romantike me Romeon: Dashuroj çdo gjë që kam! (FOTO LAJM) Vetëm një natë pasi ironizoi bashkë me Romeon lajmet e fundit të publikuara në portale, Jonida është “dorëzuar” për të t