999 rezultate për

jong-un

Rishfaqet pas një viti gruaja e "zhdukur" e Kim Jong-Un (FOTO LAJM) Gruaja e liderit suprem të Koresë së Veriut Kim Jong-un është rishfaqur në publik pas më shumë se një viti. Ri Sol-ju
U tha se mbrohej nga CIA, nipi i Kim Jong-Un zhduket pas takimit me agjentët (FOTO LAJM) Nipi i sundimtarit të Koresë së Veriut Kim Jong-un, Kim Han-sol u pa për herë të fundit në aeroportin e Taipeit. Dysh
"Bën jetë luksi", njihuni me nipin e Kim Jong-Un i cili po mbrohet nga CIA (FOTO LAJM) Nipi i Kim Jong-un është marrë në mbrojtje nga CIA. Kim Han-sol është djali i gjysmë-vëllait të diktatorit, Kim Jong-nam
Ish-e dashura këngëtare shfaqet me Kim Jong-un, bashkëshortja nuk shihet prej muajsh Një ish-e dashur e udhëheqësit komunist të Koresë së Veriut, është shfaqur së fundmi në mënyrë misterioze përkrah tij, g
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak kohë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
Eliminoi zyrtarin e Koresë së Jugut, Kim Jong-un kërkon falje publike Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong-un ka kërkuar falje publike për vrasjen e një zyrtari të Koresë së Jugut. Sipas zy
"Akoma më e keqe se i vëllai", çfarë e pret botën nëse vjen një diktatore E motra e Kim Jong-un, Kim Yo-jon mund të jetë akoma më e keqe se vëllai nëse merr drejtimin e vendit. Sipas disa raport
Kim Jong-un është në gjendje kome, motra e tij pritet të marrë pushtetin Lëvizjet e fundit nga Korea e Veriut, të dërgojnë drejt një skenari sa të vjetër aq edhe të ri, e cila lidhet me vdekjen
Kim Jong-un urdhëron dorëzimin e qenve shtëpiakë për "mish restorantesh" Kim Jong-un njoftoi se qentë si kafshë shtëpiake janë një "simbol i dekadencës së kapitalizmit" dhe urdhëroi që të gjith
Rrjeti forcon misterin, personi që doli në publik nuk ishte Kim jong-Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un është i parashikueshëm, aq sa ka bërë lëmsh të gjithë botën. Së fundmi, mediat e huaja kanë publikuar pamje,
I fiksuar pas luksit, dalin pamjet nga jahti i shtrenjtë i Kim Jong Un (FOTO LAJM) Kim Jong-Un bëri bujë vetëm pak ditë më parë pasi u përfol për vdekjen e tij. Ama ai doli në publik më gjallë se kurr
"Skuadra e kënaqësisë", sekretet e vajzave të haremit të Kim Jong-Un (FOTO LAJM) Janë shumë sekrete dhe të panjohura që rrethojnë Korenë e Veriut. Ky shtet komunist njihet për mënyrën brutale si i traj
Shenja të dyshimta në krah, çfarë ka ndodhur me Kim Jong-un Është aluduar shumë këtë kohë mbi vdekjen e Kim Jong Un. Jo më larg se dje lideri suprem, doli në publik pas 20 ditësh d
E bënë të vdekur, Kim Jong-Un shfaqet në publik (FOTO LAJM) Lideri i Koresë së Veriut Kim Jong-Un është rishfaqur në publik, pas tre javësh spekulime lidhur me gjendjen e tij shënd
Diktatori i kohëve moderne, publikohen fotot e rralla të Kim Jong-Un në jetën e luksit (FOTO LAJM) Teksa nuk dihet ende asgjë për fatin e Kim Jong-Un, mediat e huaja kanë zbuluar disa pamje nga jeta luksoze e një prej d
U zhduk! Koreja e Veriut po përgatitet për funeralin e Kim Jong-ut? (FOTO LAJM) Diktatori Kim Jong-un, nuk është parë në publik që prej 11 prillit, kjo ka bërë që mediat të aludojnë se ai ka ndërruar
A është gjallë Kom Jong-Un? Flet Donald Trump Donald Trump ka folur për herë të parë për shkrimet e ndryshme në media se lideri i Koresë Veriore, Kim Jong-Un ka ndërr
U zhduk pa lënë gjurmë, dalin pamjet e fundit të Kim Jong-un (FOTO LAJM) I veshur me një bluzë të bardhë, i qeshur dhe ku vihet re barku i rrumbullakosur. Kjo mendohet se është dalja e fundit p
Kim Jong-Un ka vdekur? Tashmë e thonë edhe mediat kineze Janë gjithmonë e më të shumta, dhe nga burime të ndryshme, zërat se jeta e diktatorit të Kores së Veriut Kim Jong-Un ësh
Takimi mes Trump dhe Kim, të dy optimistë Takimi i dytë mes Donald Trump dhe Kim Jong-Un do të jetë nje sukses. Këtë e tha vetë kreu i Shtëpisë së Bardhë pas t