999 rezultate për

jona

Italia ashpërson masat antiCOVID, këto rajone futen në listën "e kuqe" Ministri i Shëndetësisë Roberto Speranza nënshkroi urdhërin që vendos Lombardinë në zonën e kuqe. Efektet e urdhërit do
Rama i shpërndau videon ku imitoi Bashën, fenomeni i "Tik Tok" tregon si i lindi ideja (VIDEO) Jona Shehaj u bë e famshme në rrjetin social "Tik Tok", pasi bënte video ironizuese dhe humoristike. Ajo u bë edhe më
Shpëtimi i sirianëve nga mbytja, 9 persona u dërguan te Trauma: Mes tyre tre fëmijë Detaje të reja dalin nga ndalimi i 50 siriane të cilët rrezikuan jetën mbrëmjen e djeshme. Rreth 50 klandestinë nga Lin
E nis vitin në plazh, Anxhelina Hadërgjonaj shfaqet joshëse me bikini (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh që i mungonte tregut muzikor, Anxhelina Hadërgjonaj, vendosi që vitin 2020 ta mbyllte me një këngë të r
Mahnitëse, Nicki Minaj vesh fustanin e Albërie Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Albërije Hadërgjonaj, ka hapur një atelie veshjesh në Tiranë nën emrin “Albëri Coutur
Anxhelina Hadërgjonajn nuk e mban vendi, Kim Kardashian i publikoi këngën në Instagram (FOTO LAJM) Anxhelina ka përfunduar në Instagram-in e Kim Kardashian dhe gjeni se për çfarë? Ylli i “Keepiing Up With The Kardash
Publikoi këngë pas kaq vitesh, pse Albërie Hadërgjonaj nuk përgëzoi të bijën (VIDEO) Anxhelina Hadërgjonaj solli pas 9 vitesh mungesë një këngë të re, një baladë, të cilën e titulloi “Precious”. Publiku e
Hapet spitali COVID-5 Manastirliu: Situata pandemike e qëndrueshme Në Elbasan është hapur spitali COVID 5, ku do të jenë në dispozicion 81 shtretër. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Ma
Koronavirusi i merr jetën të burgosurit, detajet nga ngjarja Një i burgosur i prekur me Covid-19 ndërroi jetë mëngjesin e sotëm në Spitalin Rajonal të Pejës në Kosovë. Në njoftim
"Shengeni rajonal", Rama zbulon arsyen pse u bllokua tregu i përbashkët Shqipëri-Kosovë Nga sot do të funksionojë tregu i përbashkët elektro-energjetik Shqipëri-Kosovë, një projekt i nisur 10 vjet më parë, pë
Makina përplas këmbësoren në Vlorë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën Transballkanike në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se një au
Protesta për Klodian Rashën, ministrja e Ramës: PD po paguan fëmijët e varfër Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka mbajtur të njëjtën linjë si kryeministri Edi Rama në lidhje me përfshirjen e të
Leverkusen e bën të qartë: Rashica nuk është temë e jona Milot Rashica ishte në prag të transferimit te Bayer Leverkusen në afatin kalimtar të verës. Kalimi nga Werder Bremen
Çfarë ndodh nëse mbushen spitalet, Manastirliu zbulon skenarin Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastiriu gjatë komunikimit me gazetarët, foli dhe për spitalet rajonale që do të jenë
Feston ditëlindjen, Albëria uron të bijën me fjalët speciale (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e saj dhe urimin më të bukur e ka marrë nga e ëma, këngëtarja Albërije Hadë
GJKKO kërkesë Gjonajt: Rishikoni aktin normativ të OFL-së Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar ministres së Drejtësisë, Etilda Gjonaj që të
Paralajmërimi i mjekut: Na presin shumë të vështira, virozat do mbivendosen me COVID-19 "Ditët më të vështira i kemi ende përpara. Është një situatë që kërkon solidaritet të madh..." Shqipëria ka përpara d
Samiti i Sofjes: Rama konfirmon pjesëmarrjen, Kosova dhe Serbia përfshihen në Tregun e Përbashkët Rajonal Sot do të mbahet Samiti i Sofjes, i cili do të mbledhë krerët e Rajonit dhe drejtuesit e vendeve kryesore të BE-së, për
Akuza e fortë e PD-së: Pacientët po trajtohen në ambulanca, situata ka dalë jashtë kontrollit Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia thotë se qeveria nuk ka marrë asnjë masë konkrete për të përballuar pandeminë dhe se pac
Shqipëria e Serbia, pa pasaporta, edhe Kosova në Samitin e Sofjes për tregun rajonal Qytetarët e Shqipërisë dhe Serbisë do të lëvizin tashmë vetëm me karta identiteti. Marrëveshja është nënshkruar onli