999 rezultate për

jona

Policia jep detaje për vrasjen në Deçan Sot në rrugën “Luan Haradinaj” në Deçan ka ndodhur një plagosje me armë zjarri por si pasojë e plagëve të marra viktima
Solli në jetë një djalë, moderatorja sjell videon e veçantë (VIDEO) Moderatorja e njohur Jona Spahiu ka sjellë në jetë djalin e saj. Ajo i ka vënë emrin Raiden, të cilin siç shpjegon v
Merr fund pritja, Jona Spahiu bëhet nënë Jona Spahiu është bërë nënë për herë të parë. Moderatorja simpatike, ditën e sotme ka sjellë në jetë fëmijën e saj të pa
Seti i fundit fotografik i Anxhelina Hadergjonajt sapo drodhi tërë rrjetin Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj është nënë e dy vajzave, të cilat i ka sjellë në jetë në një moshë mjaft të re.
Bënë namin me dasmat luksoze, kush janë nuset VIP 2018 (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e shoë
Erjona Sulejmani bëhet pjesë e ‘Temptation Island Vip’ (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa muaj tashmë që kur modelja shkodrane Erjona Sulejmani dhe mesfushori nga Tetova Blerim Xhemajli, vendos
Ditët e fundit të shtatzanisë, Jona e bukur si asnjëherë Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë me 10 qershor dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbul
Erdogan: Nga Jerusalemi e deri në Ballkan është e jona Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, në një fjalim të mbajtur në provincën lindore turke Muş deklaroi se që
E dashura e Izet Haxhias tregon fytyrën e kërcënon: Hajdeni po jua mbajti (FOTO LAJM) Më në fund, e dashura e Izet Haxhisë ka treguar identitetin e saj, madje ka postuar edhe një foto. Erjona shkruan se
Shkëndija pëson edhe golin e tretë Rosenborg ka shënuar edhe golin e tretë kundër Shkëndijës. Norvegjezët kanë shënuar me anë të një kundër sulmi klasik
Bënë namin me dasmat luksoze, kush janë nuset VIP 2018 (FOTO LAJM) Moria e dasmave VIP që pushtuan mediat dhe rrjetet sociale këtë verë padyshim që shkaktoi bujë të madhe në botën e shoë
Gjonaj kërkoi largimin, ky është vendimi që po ha "kokën" gjyqtares Vendimi i gjyqtares Herila Çela për të zbutur masën e arrestit per 28-vjeçarin Tauland Manaj ka shkaktuar reagime të ash
Gjonaj kërkon shkarkimin e gjyqtares: Liroi kriminelin e rrezikshëm Ministria e Drejtësisë i ka kërkuar sot Inspektoriatit të Këshillit të Lartë të Drejtësisë të marrë masa deri në shkarki
Thaçi i përgjigjet Haradinajt: S'ka luftë, Presheva është e jona Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka dalë edhe sot para mediave. Ai fillimisht ka falenderuar të gjithë aktorët që bënë
Prifti serb: Kosova nuk ndahet pasi është e gjitha e jona Kisha Ortodokse po mban mesha nëpër kishat dhe manastiret e Kosovës. Aty zyrtarë të lartë të Kishës që operojnë në Kosov
Ditët e fundit të shtatzanisë, Jona e bukur si asnjëherë Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë me 10 qershor dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i rrumbul
Vetëm 3 muaj pas lidhjes, çifti i njohur fejohet Këngëtari 25-vjeçar i hitit "Close", Nick Jonas, prej 3 muajsh është në një lidhje me aktoren 36-vjeçare Priyanka Chopra
Lindën fëmijën me farëzim artificial, babai merr vesh të vërtetën tronditëse Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
Erion Braçe sulmon hapur ministrin e Ramës: Turp, ky është krim! Deputeti i PS-së, Erjon Braçe ditën e sotme si rrallë herë më parë ka sulmuar hapur ministrin e Bujqësisë, Niko Peleshi.
Vret veten i moshuari në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditëne djehsme në Shkodër. Një shtetas 75-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke gëlltitur