999 rezultate për

jonĂ

Reagon qeveria: Taksa ndaj Serbisë, e drejtë e jona Qeveria në largim e Kosovës nuk u bindet ambasadave të shteteve të fuqishme, që kërkuan vazhdimin e dialogut me Serbinë
"I ke lenë vajzat e tua në hije", Albëri Hadërgjonaj sfidon rininë (FOTO LAJM) Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja shqiptare e cila ka shumë vite që është ndër fytyrat publike më të dashuar shqiptar
Erjona Sulejmani ka një hall të madh, diçka e shqetëson në format trupore (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit të Bobolngas, Blerim Xhemaili është shumë e vlerësuar nga të apasionu
Nuk e ka lënë muzikën, Anxhelina Hadërgjonaj rikthehet me një projekt (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj prej disa vitesh ndodhet larg Shqipërisë dhe nuk ka qenë aktive as me projekte muzikore. Bukuro
Erjona Sulejmani nĂ« kopertinĂ«n e prestigjiozes italiane, pozon topless (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani ka zbuluar suksesin e saj tĂ« radhĂ«s me postimet e fundit nĂ« ‘Instagram’ ku ka publikuar disa sekuenca n
Maliqi shpërthen ndaj Gjonajt për situatën në burgje: Jepi zgjidhje, ose jep dorëheqjen Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar ndaj ministres së Drejtësisë, Eltida Gjonajt. Ai ka deklaruar për gjendjen në burgje s
E kan në gen, motrat Hadërgjonaj me bikini "çmendin" rrjetin (FOTO LAJM) Anxhelina dhe Agnesa tentojnë të jenë të përmbajtura dhe të kujdesshme me postimet që bëjnë në Instagram, por ama ka mja
Ministrja e Drejtësisë paralajmëron furtunë shkarkimesh në administratë Gjatë një takimi në Kukës, ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj ka paralajmëruar furtunë shkarkimesh në administratë. Gj
Erjona Sulejmani sqaron njëherë e mirë ribashkimin me Blerim Xhemaili (FOTO LAJM) darja e Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me
Ish-partnerja e Blerim Dzemailit, foto të nxehta nga Ibiza (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani është si gjithnjë shpërthyese dhe e nxehtë. Ish-partnerja e Blerim Dzemailit po kalon pushimet e saj
Zbulohet bashkëshortja "sekrete" e Renis Gjokës (FOTO LAJM) Para disa javësh këngëtari i njohur Renis Gjoka befasoi fansat me një postim në rrjetet sociale. Ai zbuloi se ishte b
Bregu: Merkel përgëzoi marrëveshjen e Roaming në Ballkan! Poznan - "Dy vjet pasi kryeministrat e Ballkanit Perëndimor miratuan Planin shumëvjeçar të veprimit për Zonën Ekonomike
Haradinaj merr pjesë në takimin e liderëve të Ballkanit Perëndimor, e pranishme dhe Merkel Një samit treditor i gjashtë vendeve të Ballkanit Perëndimor, që marrin pjesë në Procesin e Berlinit po mbahet në qyteti
Rihanna solli trendin e ri të flokëve, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin drastik (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Rihanna risolli edhe një herë look-un e saj me flokë të kuq në vishnje. Ajo ka qënë e apasionuar pa
Bregu: BE si mangnet dhe bashkëpunimi si fjalëkalim për Ballkanin Më pak se 3 muaj më parë, rajoni u angazhua dhe nënshkroi marrëveshjen që po e çon Ballkanin Perëndimor në një zonë pa r
Vijon situata e tensionuar në Shkodër, PS bën drejtoritë qendra votimi Në Shkodër ashtu siç ka qenë gjatë gjithë ditës, edhe në mbrëmje situata ka vijuar të mbetet e tensionuar, pasi disa shk
Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani dalin "topless" në Ibiza: Fotot që nuk kanë nevojë për koment (FOTO LAJM) Dy nga vajzat e lakmuara të showbiz-it nuk rezervohen kur bëhet fjalë për të tërhequr ndjekësit e tyre. Me pushime në
Berisha nga Crans Montana krahason Ramën me Kim Joug Un Ish-kryeministri Sali Berisha ka qenë i pranishëm në Forumin Krans Montana të zhvilluar në Gjenevë. Ai ka folur në kë
Erjona Sulejmani mahnit ndjekësit e saj me videon "përvëluese" nga pushimet (VIDEO) Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e reprezentuesit shqiptar të Zvicrës, Blerim Xhemajli. Bëhet fjalë për Erjona Sule
Ia tha troç! Emina Cunmulaj "urren" Anxhelina Hadërgjonaj (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të provokojë me fotot e saj sensuale në këto ditë të nxehta vere. Fotoja e saj e fundit në