999 rezultate për

johnson

Lajm i mirë nga Britania, zbulohet kur do të mbërrijnë në Shqipëri dozat "Astra Zeneca" "Ministrja Morton theksoi se Britania e Madhe synon t’i vërë në dispozicion ato vaksina për vendet në nevojë. Ajo u
Fauci për vaksinat: Merrni të çertifikuarat Dr. Anthony Fauci, zyrtari më i lartë i sëmundjeve infektive të SHBA-së, tha të dielën se do ta merrte vaksinën e sapo a
SHBA miraton vaksinën njëdozëshe Vaksina antiCOVID-19 me një dozë e "Johnson & Johnson" ka marrë miratimin zyrtar nga rregullatori amerikan, duke u bërë
Lajm i mirë! Kjo vaksinë anti-covid ofron 100 përqind mbrojtje 28 ditë pas injektimit Një lajm i mirë vjen nga kompania që punoi vaksinën anti -covid Johnson& Johnson. Profesori i Politikave Shëndetësor
Boris Johnson lejon tifozët në stadiume Afërsisht që një vit, tifozët e futbollit në Angli nuk kanë mundur të shikojnë ndeshjet nga afër. Këtu përjashtohen d
Sanofi ndihmon në përgatitjen e vaksinës Johnson & Johnson Sanofi do të ndihmojë në prodhimin e vaksinës kundër Covid-19 të konkurrencës amerikane të "Johnson & Johnson" në Francë
Johnson i premton dozën e parë të vaksinës të gjithë të rriturve deri në fund të korrikut Kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar, Boris Johnson, ka premtuar se të gjithë të rriturit do të marrin një dozë të parë
Vaksina e Johnson & Johnson është 66% efektive me 1 doze të vetme Vaksina kundër Covid-19 e zhvilluar nga Janssen është 66% efektive, bëri të ditur kompania belge në pronësi të Johnson &
Një serial për Boris Johnson, zbulohet aktori që do të luajë rolin e kryeministrit (FOTO LAJM) Sky po përgatitet për një serial të ri televiziv, i cili në qendër do të ketë kryeministrin e Britanisë së Madhe, Boris
Britania e Madhe sërish në karantinë kombëtare, Premier League nuk ndalet Një situatë "alarmante" me variantin e ri të Covid-19, i cili rrit transmetueshmërinë e virusit "nga 50% në 70%". Kry
Babai i Boris Johnson aplikon për pasaportë franceze: Do të jem gjithmonë evropian Babai i kryeministrit britanik Boris Johnson ka aplikuar së fundmi për një pasaportë franceze. Kjo me qëllimin që t’i mb
Londra e mbyllur për festa, Boris Johnson i shqetësuar nga situata me COVID-19 Për Londrën dhe një pjesë të madhe të jug-lindjes së Anglisë Krishtlindjet do të kalojnë me masa të shtrënguara kufizues
"A i kreh flokët?", reporteri i BBC vë në siklet kryeministrin Boris Johnson Një reporter i BBC pasi mbaroi intervistën me kryeministrin Boris Johnson I bëri një pyetje të cilën ia kishte kërkuar
Anglia drejt fundit të shtetrrethimit, Boris Johnson njofton rregullat e reja Shtetrrethimi i vendosur në Angli në fillim të nëntorit mesa duket do të përfundojë në 2 dhjetor, ashtu siç ishte planif
Fitorja e Biden, çfarë ka Johnson për të thënë Kryeministri britanik Boris Johnson deklaroi sot se ai dhe presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden ndajnë një besim në
Aktorët me famë botërore që refuzojnë të luajnë në film me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa i madh është talenti i një aktori, ata posedojnë tipare natyrore njerëzore. Ndonjëherë mund të kenë ke
"Babai i theu hundën nënës", detaje tronditëse nga jeta e Boris Johnson Një libër që flet për jetën e kryeministrit britanik Boris Johnson ka zbuluar detaje tronditëse rreth familjes së tij. B
Boris Johnson shfaqet me tuta të kuqe, ka një këshillë për britanikët Kryeministri britanik, Boris Johnson së fundmi është parë teksa po bënte vrap veshur me një palë tuta të kuqe të shkurtr
Shtrëngoi masat për britanikët, e fejuara e Boris Johnson kapet "mat" në pushime (FOTO LAJM) Carrie Symonds është duke shijuar disa ditë pushime në Liqenin e Comos në Itali, së bashku me të birin, Wilfred. Sipas “
Boris Johnson jep lajmin e keq për tifozët e futbollit në Angli Kryeminsitri i Anglisë, Boris Johnson, ka njoftuar sot se tifozët nuk mund të rikthehen në stadiume më 1 tetor siç ishte