999 rezultate për

johns

E p*rdhunuan dhe e filmuan, nëna e dy fëmijëve vret veten Një nënë e dy fëmijëve u vetëvra pasi u drogua dhe u përdhunua nga dy burra që më pas edhe e filmuan sulmin. Jena Joh
Mbetën pa drita, por ajo që gjetën në kabinë i trembi të gjithë Mungesa e energjisë jo gjithmonë vjen për shkak të thatësirës. Në raste të veçanta fajtor mund të jetë edhe një zvarrani
Trump pranon edhe ndarjen e Kosovës nëse vendoset paqja Senatori amerikan, Ron Johnson, është shprehur se presidenti i SHBA-ve, Donald Trump është i interesuar që të zgjidhë pr
Senatori amerikan: Jemi kundër Merkel që ka vendosur vijat e kuqe për kufijtë Senatori amerikan Ron Johnson, i cili të hënën mbrëma e ka kaluar në Serbi duke takuar zyrtarët e atjeshëm, ka thënë se
Johnson: Brexit, një jelek me eksploziv i mbështjellë rreth kushtetutës Boris Johnson e ka sulmuar planin e Brexit-it të kryeministres Theresa May duke e përkufizuar si “një jelek me eksploziv
I dërguari i Trump vjen për vizitë në Ballkan, shmang Shqipërinë Senatori amerikan dhe kryesuesi i Komisionit për Siguri Kombëtare i Senatit të Shteteve të Bashkuara, Ron Johnson, do të
Komente të rënda për gratë myslimane, Boris Johnson nën hetim Ish-sekretari britanik Boris Johnson tha se vendosja e burkas tek gratë myslimane ishin mizore ndaj tyre, duke e adresua
Johnson & Johnson do të paguajë 4.7 mld dollarë dëmshpërblim për kancerin në vezore Gjigandi farmaceutik i SHBA-së, Johnson & Johnson, është urdhërur të paguajë 4.7 miliardë dollarë dëmshpërblim për 22 gr
May e zëvendësoi me Jeremy Hunt, Johnson: Po e mbysni ëndrrën “Brexit” Boris Johnson ka nisur një sulm tejet të ashpër ndaj strategjisë së kryeministres Theresa May për “Brexit”-in, duke thën
Jep dorëheqjen edhe Sekretari i Jashtëm i Britanisë Boris Johnson, Sekretari i Jashtëm i Britanisë së Madhe, ka dhënë dorëheqjen nga detyra e tij. Dorëheqja e tij vjen në n
Johnston: Burra, gra, fëmijë, të gjithë e duan, të mos e humbasim Salah Legjenda e Liverpooli, Craig Johnston i ka bërë thirrje klubit që të luftojë me çdo kusht për ta mbajtur Mohamed Salah n
Shqipja depërton në Australi Në vizitën e parë të një zyrtari të lartë pranë komunitetit shqiptar në Australi, ministri Majko i shprehu mirënjohjen a
Donald Lu nuk shkon tek takimi i Ramës: Kam dicka tjetër urgjente Ambasadori i SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu nuk ishte i pranishëm sot në një takim ku kryeministri Edi Rama ka prezantuar
Boris Johnson: Puti do ta përdorë Botërorin si Hitleri me Lojërat Olimpike Sekretari i jashtëm i Britanisë, Boris Johnson ka bërë thirrje për Kombëtaren e Anglisë që ta bojkoton Botërorin pasi që
Bomba e ministrit: Nxjerr Anglinë nga Kupa e Botës nëse vërtetohet kjo gjë Ministri i Jashtëm britanik, Boris Johnson, ka lëshuar një deklaratë ditën e sotme, se Anglia mund të bojkotojë Kupën e
Mbante një vidhë të gjatë në kokë, fëmija ishte një milimetër larg nga vdekja (FOTO) Një aksident tronditës pothuajse i mori jetën një djali 13-vjeçar nga Maryland fundjavën e kaluar kur një vidhë prej rre
Boris Johnson pasardhës i largët i mumjes së Bazelit Pasioni i Boris Johnson për prejardhjen gjenealogjike është i destinuar për të qenë akoma më shumë i ushqyer nga një laj
Si parandalohet kanceri? E zbulon shkenca Shkencëtarët kanë bërë një hap drejt kurimit të një ndër sëmundjeve më të rënda, kancerit. Një ekip studiuesish nga u
E priti me verë Mourinhon dhe pasi e eleminon feston si një i dehur (FOTO & VIDEO) Skuadra e Championship shënoi fitore me rezultat 2-1 me golin e shënuar në fund të ndeshjes nga Korey Smith. Trajneri i
Trajneri i Bristol Cityt e pret alla shqiptarshe sfidën me Mourinhon Pavarësisht rezultatit Johnson shpreson të respektojë siç duhet Mourinhon. Tekniku kia porositur një verë me vlerë 450