999 rezultate për

johnny

Ja kush është supermodelja që u shkatërrua pas ndarjes nga Johnny Depp (FOTO LAJM) Kate Moss aktualisht është një ndër supermodelet më të kërkuara, e ndërsa posedon linjën e saj të veshjeve. Pavarësisht
Afërdita Dreshaj pranë Johnny Depp (FOTO LAJM) Bukuroshja Afërdita Dreshaj e cila ndodhet në SHBA, ka sjellë për fansat e saj pak nga Hollivudi. Modelja dhe këngëtarja
Fejohet Courteney Cox, Johnny McDaid 13 vjet më i ri Aktorja amerikane Courteney Cox, ka hedhur një hap tjetër pas ndarjes me David Arquette, me të cilin ka edhe një vajzë 1
Johnny Depp, me shije të veçanta për librat Johnny Depp është i apasionuar pas librave erotikë. Këtë lajm e kanë përcjellë burime të afërta të aktorit. Ata kanë dek
Manjola Nallbani dhe Johnny Depp, një foto së bashku "Ne dhe Johnny Depp. Aktori im i preferuar". Ka qënë ky postimi i bashkangjitur me foton në Instagram, nga këngëtarja Ma
E fejuara e Johnny Depp, me të brendshme për ‘W’ (FOTO LAJM) E fejuara e Johnny Depp ka pozuar me të brëndshme për revistën ‘W’. Në fakt, ajo njihet më shumë për faktin që është e f
Johnny Depp rigjen dashurinë (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Vanesa Paradis me të cilën ka dy fëmijë, aktori Johnny Depp duket shumë i dashuruar pas Amber Heard, ndon
Seri pullash për ikonat e Muzikës Shërbimi postar amerikan njoftoi në fillim të vitit planet për një seri të re pullash të quajtur Ikonat e Muzikës. Pjesa
Cristiano Ronaldo si Johnny Bravo (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo ndodhet në Miami ku po kalon disa ditë pushimi në shoqërinë e një mikut të tij. Të dy janë fotografuar
Johnny Deep shpenzon 17 milion dollarë për blerjen e një vile luksoze (FOTO-LAJM) Rreth 17 milion dollarë janë shpenzuar nga Johnny Deep për blerjen e një vile luksoze e cila ka 4 dhoma gjumi, 9 banjo,
Johnny Depp dhe Vanessa Paradis sërish bashkë Aktori i njohur, Johnny Depp dhe Vanessa Paradis janë parë bashkë me fëmijët e tyre, vetëm dy muaj pas shpalljes së përf
Johnny Deep i dehur në tapetin e kuq! Pasi është filmuar në Hollywood pas një nate aktorësh, kapiteni Jack Sparrow ka bërë një tjetër figurë të keqe. Këtë her
Gati filmi i ri i Johnny Depp Johnny Depp njihet si aktori që ka pamjen më të bukur por duket se kohët e fundit ai ka vendosur të ndryshojë pak sa. Në
Johnny Depp në gjendje të dehur (VIDEO) Kapiteni Jak Sparou i Pirateve të Karaibeve, Johnny Depp është parë të dalë nga një lokal nate në gjendje të dehur. 48-v
Johnny Depp kërkon ndjesë për komentin mbi "foton" Ylli i “Piratëve të Karaibeve” Johnny Depp ka shprehur keqardhje për komentin e tij të pakujdesshëm të bërë në një inter
Johnny Depp: Kur më fotografojnë, ndjehem si i dhunuar Është një prej meshkujve më sexy në planet dhe në mesin e aktorëve më të paguar në Hollywood. Megjithatë nëse ka një gjë
Johnny Depp nënshkruan për filmin e pestë të "Piratëve" Johnny Depp ka vendosur të luajë në filmin "Pirates of the Caribbean 5"- pasi u zbulua se ai kishte fituar miliona nga f
Rrënjët mbretërore të Johnny Depp Aktori i njohur amerikan, Johnny Depp, i cili luan kapitenin Jack Sparrow në filmat “Piratët e Karaibeve”, është kushëri
Fëmijët e Johnny Depp nuk e kuptojnë punën e tij Johnny Depp është lodhur duke u shpjeguar fëmijëve të tij mënyrën se si ai e fiton jetesën. Aktori -- i cili ka dy fë
Johnny Depp, i pavendosur për "Piratët e Karaibeve 5" Johnny Depp nuk është i sigurtë nëse dëshiron të bëjë edhe një film tjetër të "Pirates Of The Caribbean". Depp është