999 rezultate për

johnny

Rrëfimi tronditës: Amber Heard qëndronte shtrirë në dysheme, lakuriq dhe e gjakosur Mikesha e aktores Amber Heard tha sot në gjykatë se kjo e fundit ishte lënë lakuriq dhe e gjakosur në dysheme, ndërsa is
Johnny Depp merr hak ndaj ish-gruas, ekspozon rregullat e pazakonta Aktori i Hollywood Johnny Depp ka marrë hak sot në mbyllje të seancës së katërt të gjyqit duke thënë se ish-gruaja e tij
Akuza për dhunë, del video e sherrit fizik të Johnny Depp dhe ish-gruas së tij (VIDEO) Një video e re është zbuluar ditën e djeshme në seancën gjyqësore ku duket aktori Johnny Depp që hedh një shishe vere në
Flet Johnny Deep: Nuk jam monstra që thotë ish-gruaja ime Ylli i Hollivudit Johnny Depp mohoi se ka dhunuar ish-gruan e tij Amber Heard, ndërsa tha të kundërtën se kishte qenë aj
Johnny Depp hap llogari në Instagram dhe thyen rekord ndjekësish Aktori i njohur Johnny Depp i është bashkuar Instagramit në moshën 56 vjeçare. Me datë 16 Prill ai hapi për herë të parë
"Ta mbysim dhe ta djegim", publikohen mesazhet e Johnny Depp për Amber Heard Gjykata e Lartë e Londrës lexoi së fundi disa mesazhe të Johnny Depp ku kërcënon me vdekje gruan e tij asokohe, Amber He
Del audio tronditëse për Hollywood, Amber Heard ka dhunuar Johnny Depp (VIDEO) Hollywoodi është tronditur nga një kthesë e papritur e ngjarjeve mes Johnny Depp dhe Amber Heard. Në maj të vitit 2016,
Dalin pamjet përrallore nga dasma e ëngjëllit të Victoria's Secret (FOTO LAJM) Modelja e njohur e Victoria's Secret Devon Windsor është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj Johnny Dex Barbara. Çi
E dashura e re e Johnny Deep e "papërballueshme" (FOTO LAJM) E dashura e re e Johnny Depp-it që u zbulua kohët e fundit, është një balerinë ruse. Polina Glen, e cila besohet të j
"Një monstër i droguar që më pështynte dhe godiste me shishe", Amber tregon tmerrin me Johnny Depp Johnny Depp ishte një monstër që rrahu vazhdimisht ish-gruan e tij Amber Heard, para dhe pas martesës”, deklarohet në do
Adoleshenti që ndihej si ‘monstër’ prej trupit të djegur mëson të dojë veten Një adoleshent që u përfshi nga flakët pas një zjarri në shtëpi pësoi djegje në 95% të trupit të tij. Johnny Quinn, 1
Zbulohet arsyeja e gjendjes së mjerueshme të Johnny Deep Kohët e fundit aktori i famshëm Johnny Depp është shfaqur në dalje publike më i dobët se asnjëherë tjetër. Mediat e h
Johnny Depp feston ditëlindjen, sa vite mbushi Johnny Depp ka mbushur plot 55 vite, duke arritur në tërë këto vite të bëjë një karrierë të bujshme. Aktori është i n
Fansat frikësohen për Johnny Depp, çfarë i ka ndodhur aktorit? (FOTO LAJM) Disa foto të bëra nga fanset e Johnny Depp, në Rusi, kanë krijuar frikë se aktori mund të jetë i sëmurë. Depp, 54 vje
Aksidenti me motor i merr jetën komedianit të famshëm (VIDEO) Vetëm disa orë përpara aksidentit fatal, komediani shumë popullor në internet Johnny “Danger” Bennett pësoi një aksident
Johnny Depp në një film kundër bombardimeve të NATO-s në Serbi Në fillim të muajit mars, në më shumë se 100 vende në Serbi, Kosovë, Mal të Zi dhe Bosnje, do të fillojnë xhirimet e fil
Ish-gruaja e Johnny Deep ndahet edhe me të dashurin bilioner Aktorja shumë e njohur e Hollivudit Amber Heard vetem para pak kohesh bëri publike lidhjen e saj me bilionerin e njohur
Johnny Depp i dëshpëruar, i lutet ish-bashkëshortes së tij të kthehen bashkë (FOTO LAJM) Kanë kaluar 5 vite që kur aktori i njohur Johnny Depp u nda nga Vanessa Paradis dhe duket se tashmë po e kërkon sërish.
Edhe pse të ndarë, Amber Heard vishet si Johnny Deep (FOTO LAJM) Amber Heard arriti në aeroportin kryesor të Los Angeles në mbrëmjen e së mërkurës pasi po largohej për disa ditë nga LA.
Johnny Depp kërkon falje për “kërcënimin” që i bëri presidentit Trump Aktori hollivudian, Johnny Depp ka kërkuar ndjesë dje për një shaka, gjatë një festivali muzikor britanik, në lidhje me