999 rezultate për

joelin

Asnjë viktimë nga koronavirusi, ky është ilaçi që po përdoret për të infektuarit në Madagaskar Teksa bota numëronn me mijëra viktima çdo ditë si pasojë e shpërthimit të koronavirusit, deri më tani Madagaskari nuk ka
Ermal Mamaqi publikon foto me djalin dhe i thotë disa fjalë emocionuese (FOTO LAJM) Me anë të postimeve në rrjete sociale, Ermal Mamaqi tregon shpesh momente familjare me Amin dhe Joelin dhe kështu ka ndo
Ami tregon çastet magjike me djalin e saj Joelin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska shpesh ndan me ndjekësit e saj në rrjete sociale çaste nga qëndrimi i saj në familje, e sidomos
Ami në pritje të fëmijës së dytë, por nuk harron të përkëdhelë Joelin Moderatorja Ami dhe Ermal Mamaqi janë në pritje të fëmijës së dytë e cila do të jetë një vajzë. Ami ka postuar këtë
Do të shkriheni gazi! Ja pse djali i socialistes do të bëhet deputet Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti dje ishte e ftuar në TV Klan tek "Rudina". Gjatë intervistës ajo f
Ami tregon si e kalon kohën me Joelin (FOTO LAJM) Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën shfaqet vogëlushi i saj Joel duke pikturua
"Ironia" e lezetshme e Ermalit për Joelin: Filloi ky... s'do me dal me plakun më foto Ermal Mamaqi është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Ai ka shumë ndjekës në rrjete sociale dhe gjith
Ami në një rrëfim të veçantë për Joelin: Nuk ngopet dot me... Joeli, djali i Amit dhe Ermalit, sapo ka kaluar tre vjet e gjysmë, është një fëmijë shumë i gjallë, i rrëmujshëm, por ed
Ami nis pushimet me të birin, mungon Ermali (FOTO) Prezantuesja e njohur shqiptare, Amarda Toska, së bashku me djalin e saj të vogël, Joelin kanë zgjedhur që këtë të diel
Ermal Mamaqi me Joelin në pishinë: “Të ka baba çun” Ermal Mamaqi në Facebook ka postuar një fotografi teksa luan me djalin e tij, Joelin, ndërsa si diçiturë ka shkruar: “Të
Ermali na prezanton Joelin e vogël (FOTO LAJM) Joeli i vogël i ardhur në jetë vetëm tre muaj më parë është padyshim dhurata më e çmuar për çiftin e njohur Ermal Mamaqi