999 rezultate për

joel

Torino-Sassuolo 3-0, Albeu.com ju sjell çaste nga ndeshja (FOTO LAJM) Torino e ka turpëruar Sassuolo, duke e mposhtur me rezultat 3-0 në “Stadio Olimpico Grande Torino”. Andrea Belotti, (
Shmanget tragjedia, pas sherrit laçjanët nxjerrin armët… Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Laçit. Një konflikt i çastit ka bërë që mes të rinjve
"Ironia" e lezetshme e Ermalit për Joelin: Filloi ky... s'do me dal me plakun më foto Ermal Mamaqi është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Ai ka shumë ndjekës në rrjete sociale dhe gjith
Ami në një rrëfim të veçantë për Joelin: Nuk ngopet dot me... Joeli, djali i Amit dhe Ermalit, sapo ka kaluar tre vjet e gjysmë, është një fëmijë shumë i gjallë, i rrëmujshëm, por ed
Formula daneze që bën fëmijët e prindërit të lumtur Metoda daneze, që fëmijët të rritën të lumtur, e prindërit të jenë të qetë, po bën xhiron kudo në botë. E gjitha lind
As Messi dhe as Suarez, ja 10 sulmuesit më efikas në Europë (FOTO LAJM) Portali i njohur “Goal.com” ka publikuar listën e sulmuesve të cilët kanë shfrytëzuar më së miri minutat e tyre që kanë
Dita e parë e kopshtit për djalin e Ermalit dhe Amit (FOTO) Amarda Toska ka ndarë një foto të djalit të saj dhe Ermal Mamaqit për publikun në faqen e saj zyrtare në Instagram. J
Joel Cambell largohet nga Arsenali Sulmuesi nga Kosta Rika Joel Cambell nuk do të jetë më pjesë e skuadrës angleze Arsenal. Arsyeja e largimit të tij ës
Ami nis pushimet me të birin, mungon Ermali (FOTO) Prezantuesja e njohur shqiptare, Amarda Toska, së bashku me djalin e saj të vogël, Joelin kanë zgjedhur që këtë të diel
“Dy dashuritë” e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Për shkak të përkushtimit ndaj bashkëshortes Amarda Toska dhe djalit të tyre Joel, Ermal Mamaqi cilësohet si një familja
Shokon modelja 61 vjeçare, në konkurencë me vajzën e saj (FOTO LAJM) Ajo mbetet një modele e vërtetë, pavarësisht moshës që ka. Vajza e saj e madhe është rreth të 30-tat, por kjo se ndal as
Milani rikthehet te Joel Campbell I kërkuar që në verë nga Milani dhe Interi, sulmuesi i Arsenal Joel Campbell është rikthyer në aktualitet në klubin kuqe
Inter, 4 emra për sulmin në janar (FOTO LAJM) Merkatoja e Interit bazohet te sulmi. Piero Ausilio nuk ka udhëtuar drejt Anglisë për të pushuar para derbit me Milanin,
Ja si është festuar ditëlindja e djalit të Ermalit (FOTO LAJM) Teksa djali i Ermalit mbushi 1 vjeç, një festë e madhe i është dedikuar atij. Një ndër fotot e festës na e ka përcjellë
Joeli mbush 1 vjeç, Ermali ndan gëzimin me fansat (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi shpesh është munduar që të mos tregojë fytyrën e djalit në fotot që ai poston në rrjetet sociale. Po në një
Qesharake dhe e dhimbshme! Bie në gropë pasi shënon gol (VIDEO) Pamjet që po ndiqni më sipër janë edhe qesharake por edhe të dhimbshme në të njëjtën kohë. Të mërkurën Coritiba mundi 3-
Wenger: Nuk do transferojmë sulmues Teksa shumë emra po fliten për sulmin e Arsenalit, Wenger është shprehur se ai nuk do të afrojë asnjë sulmues në ditën e
Ermal Mamaqi me Joelin në pishinë: “Të ka baba çun” Ermal Mamaqi në Facebook ka postuar një fotografi teksa luan me djalin e tij, Joelin, ndërsa si diçiturë ka shkruar: “Të
Joel Campbell i thotë "Po" Milanit Më pak se një muaj larg mbylljes së merkatos së verës ka ardhur momenti për të tentuar. Pippo Inzaghi do një sulmues dhe
Wenger: Kurrë interes për Balotellin Trajneri i Arsenal, Arsene Wenger i ka dhënë fund thashethemeve për një transferim të mundshëm të Mario Balotellit te "T