999 rezultate për

joao

Ylli i Atletico Madridit infektohet me Covid-19 Atletico Madrid ka konfirmuar se sulmuesi Joao Felix ka rezultuar pozitiv në analizat e COVID-19. Portugezi është izo
Joao Felix në Serie A? Zbulohet plani Joao Felix mund të jetë pranë largimit nga Atl Madrid dhe destinacioni i mundshëm është Serie A teksa Interi dhe Juventu
Felix në super formë, shpallet lojtari i muajit në La Liga U ble me shumë bujë nga Benfica për një shifër rekord prej 127 milionë eurosh, por sezoni i tij i parë me Atletico Madri
Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat Sulmuesi i Atletico Madridit, Joao Felix, ka folur në lidhje me famën që i ka dhënë futbolli. Ai është i lidhur, por ka
Joao Felix dhe Griezmann: Ndeshja e numrave shtatë Dy nga lojtarët më të njohur të futbollit spanjoll, do të jenë kundër njëri-tjetrit, të shtunën, ku Joao Felix i Atletic
Marca: Barcelona ofroi shkëmbimin Griezmann-Joao Felix Barcelona provoi sulmin ndaj Joao Felix dhe u përpoq të bindte Atletico Madrid, duke përdorur Antoine Griezmann si “karr
Ka sërish gol në supersfidën Leipzig-Atl Madrid (VIDEO) Atl Madrid ka reaguar shpejt duke barazuar shifrat në 1-1 ndaj Leipzig. Është Joao Felix ai i cili dërgoi topi në rr
Joao Felix: Fitimi i Ligës së Kampioneve është ëndrra ime Joao Felix ka zbuluar ambiciet e tij në Ligën e Kampioneve. 20-vjeçari tashmë ka fituar si profesionist titullin në
Në listën e gjatë të dëshirave të Man.United vendoset edhe ylli i Atleticos Manchester Untited vazhdon të shtojë listën e dëshirave edhe në këtë periudhë kur futbolli është i pëzullaur edhe e ardh
Lokomotiva kërkon ulje për Joao Marion, Interi shqyrton mundësi të tjera I huazuar në verë te rusët e Lokomotivës së Moskës, fantazisti portugez Joao Mario po bën mjaft mirë, por duket se ko mu
Messi humb toruan, kapet me Joao Felix (VIDEO) Vitet e fundit kanë qënë shumë të ngarkuara emocionalisht për Lionel Messin. Këtë gjë, argjentinasi e tregoi edhe në
Erdhi me shumë bujë, Cancelo kërkon largimin nga City U transferua me shumë bujë në Angli, por aventura e Joao Cancelos te Manchester City mund të përfundojë shumë shpejt.
U ble për 126 mln euro, Felix: Edhe unë mbeta i surprizuar Vite e fundit shumë skuadra po bëjnë "çmenduri" sa i takon vlerës së tregut të transferimeve për futbollistët. Në mer
Zbulohet e dashura e Joao Felix, një "bombë" e vërtetë (FOTO LAJM) Një ndër talentët më të mëdhenj në botën e futbollit Joao Felix bëri bujë të madhe kur u transferua në verën e këtij vit
Deklarata e Joao Felix: Dua të luaj me Ronaldon Joao Felix kaloi verën e këtij viti nga Benfica tek Atletico Madrid, me këta të funditn që derdhën plot 120 milionë euro
Joao Felix fiton çmimin "Golden Boy" Ylli i Atletico Madridit dhe Kombëtares së Portugalisë, Joao Felix, është shpallur fituesi i çmimit të këtij viti “Golde
Interi nuk ka ndërmend ta rikthejë mesfushorin portugez në skuadër Erdhi me shumë bujë në verën e vitit 2016 nga Sporting Lisbon, por rrugëtimi i tij tek zikaltrit nuk shkoi ashtu siç pri
Vogëlushi humb jetën pasi babai vodhi paratë e operacionit dhe i harxhoi me vajza Një vogëlush i cili vuajti nga një çrregullim neuromuskular vdiq javën e kaluar në Brazil pasi babai i tij dyshohet se v
Çfarë ka humbur Joao Felix (VIDEO) Ende nuk është zhbllokuar rezultati në derbin ndërmjet Atletico Madridit dhe Real Madridit e vlefshme për javën e 7-të n
Joao Felix ka një mesazh për Real-in: Nuk është thjeshtë një ndeshje, derbi Mbrëmjen e sotme në Spanjë zhvillohet një ndeshje spektakolare. Luhet derbi mes Atletico Madridit dhe Real Madridi. P