999 rezultate për

joan

Shtëpia e talenteve, "La Masia" feston 40-vjetorin Ndonjëherë idetë e shkëlqyeshme lindin nga çasjet modeste. Aq modeste, saqë origjina e La Masia si vendbanim futbolli li
Këngëtare edhe ajo, më kë e tradhtoi burri Albërie Hadërgjoanj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Albërie Hadërgjonaj është mjaft e komentuar në media. Ajo ka qenë gjithmonë e hapur për sa i përket
“2 herë mat”: Gjërat qenkan bërë serioze dhe Zerka e paska çuar bjonden në vendlindje (FOTO LAJM) Ditët e fundit në media kanë qarkulluar disa foto të Young Zerkës me një vajzë bjonde, seksi. Ata shfaqeshin në momen
Në lidhje apo jo me Zerkën? Reagon për herë të parë bukuroshja bjonde (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, në rrjet qarkulluan disa foto të këngëtarit Young Zerka me një vajzë bjonde në pishinë. Ata ishin fo
SPANJË/ Këngëtarja vdes gjatë koncertit, u godit nga fishekzjarrët (VIDEO) Një tragjedi ka ndodhur gjatë koncertit të këngëtares së njohur spanjolle, Joana Sainz. Ajo ishte duke perfomruar në kon
Reperi i famshëm arrestohet për prodhim të pornografisë me të mitur, e bija tenton vetëvrasjen R. Jelly u arrestua nën akuzën e prodhimit të pornografisë me të mitur, trafikim dhe abuzim seksual. Lajmi për të bëri x
Joana Sanz, sa fjalë "të ëmbla" për kampionin Dani Alves (FOTO LAJM) Festa e madhe për Brazilin me rastin e triumfit në Copa America. Të gjithë tifozët e "Seleçaos" iu gëzuan këtij sukse
Dani Alves dhe Joana Sanz, festojnë përvjetorin e tyre (FOTO LAJM) Dani Alves dhe Joana Sanz janë një nga çiftet më të përfolura në botën e futbollit. Çifti, i cili u takua gjatë kohë
E dashura e Dani Alves, sjell para kohe verën (FOTO LAJM) E dashura e futbollistit Dani Alves, Joana Zanz, ka sjellë verën para kohe,shkruan Albeu.com Nga fotot e publikuara n
Trajnerët e shkarkuar, Reali fiton bindshëm ndaj Barcelonës, 10-0 Ditën e hënë Real Madrid ka emëruar Zinedine Zidane si trajnerin e tretë këtë sezon pas shkarkimit të Santiago Solari-t.
Joana Sanz ndez natën në shtrat, fansat e pyesin: Ku është Dani Alves? (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të PSG-së Dani Alves ka postuar një foto mjaft provukese në dhomën e saj duke terbuar ndjek
Harrojeni Ildën, kjo është gazetarja e sportit që po pushton rrjetin (FOTO LAJM) Joana Grabolli është moderatorja më e re në fushën e sportit. Bukuroshja njihet si tifozja më seksi e Skënderbeut, nd
Ish-Miss World Albania, i futet gazetarisë sportive Joana Grabolli është bukuroshja që vitin e kaluar u shpall "Miss World Albania". Suksesin prej hireve që i ka falur naty
E dashura e Dani Alves shpërthen në Kubë (FOTO LAJM) Modelja spanjolle Joana Sanz, partnere e futbollistit të PSG Dani Alves, jep spektakël në rrjetet sociale. Nëpërmjet
Gruaja e Dani Alvesh tregon përse e zvogëloi gjoksin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të Paris Saint Germain, Joana Sanz tregoi arsyet pse kishte vendosur të bënte gjoksin e vog
Letër Mirit - At Joanit, nga një shok i dikurshëm* Nga Robert Thomanikaj Para dy-tre javësh mua më vdiq plaka. Miri - më fal që nuk jam mësuar akoma të të thërr
Historia e parrëfyer e dashurisë së princit shqiptar me Helenën Nga Moikom Zeqo Një dashuri dhe tragjedi tronditëse e princit arbënor Tanush Topia me princeshën franceze Helena
Derrkucja piktore, çel ekspozitën e saj të parë që do të pushtojë galeritë e Europës (FOTO LAJM) Një derrkuce është duke u bërë një "artist" me famë botërore. Pigcasso, siç njihet tani, u shpëtua nga një thertore e
Lady Gaga përlotet në klipin e ri “Joanne” (VIDEO) Pak orë më parë këngëtarja e famshme Lady Gaga pagëzoi mbylljen e turneut të saj muzikor “Joanne” me klipin që mban të n
E talentuar si babi, vajza s’i ka lënë gjë mangët Stefit Ministria e Kulturës ka organizuar mbrëmjen e fundvitit ku kanë qenë të pranishëm punonjës të kësaj ministrie, artistë,