999 rezultate për

joachim

ZYRTARE/ Joachim Low trajner i Gjermanisë në Euro 2021 Federata e Futbollit të Gjermanisë ka vendosur që të vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin Joachim Low edhe në kampionatin
Mbledhja urgjente te Gjermania, më 4 dhjetor vendoset fati i Joachim Low Mbledhje e jashtëzakonshme më 4 dhjetor për vlerësimin e punës së trajnerit Joachim Low. Kështu ka njoftuar Federata
U turpërua nga Spanja, Bierhof mbron Joackhim Low Humbja turpëruese që Gjermania pësoi në ndeshjen e fundit të Nations League ndaj Spanjës me shifrat e thella 6-0 ka vënë
Masat e rrepta në Bundesligë nuk kursejnë as Joachim Low Bundesliga gjermane do të rinisë me një super derbi, Borusia Dortmund – Schalke 04 dhe me masa të larta sigurie për zbat
Bebe Rexha bëri zgjedhjen e duhur, kush është filmi që rrëzoi Joker nga froni Duket se këngëtarja shqiptare ka bërë zgjedhjen e deuhur që ka kënduar këngën e filmit me aktoren shumë të dashur për pu
Panik te Gjermania, trajneri Joachim Low shtrohet në spital Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low ka pasur një problem shëndetësor për shkak të disa problemeve me qarkullimin e gjakut
Emre Can shfryn ndaj Low: Më zhgënjeu duke mos më thirrur në Kombëtare Emre Can është i mërzitur që është injoruar sërish nga trajneri i “pancerave”, Joachim Low, për miqësoren me Serbinë dhe
Deputeti zvicërjan tërbon serbët me shqiponjën dhe flamurin e Kosovës Joachim Son-Forget, i cili përshkruhet si një gjeni dhe është deputet në kantonin e Vaudit të francezëve jashtë vendit,
Miranda pranë largimit, Interi shigjeton futbollistin e Sampdorias Mbrojtësi Miranda është i pakënaqur tek Interi shkak janë bërë hapsirat e pakta që ai ka në formacionin titullar, teksa
"U habita që Gjermania nuk e sharkoi Joachim Low" Ish-lojtari i Chelseat dhe Gjermanisë, Michael Ballack, ka thënë se ishte habitur, si shumë njerëz të tjerë, që trajneri
Agjenti i Joachim Low sulmon Mesut Ozilin Mesut Ozil dhe lamtumira e tij nga Kombëtarja gjermane ka bërë shumë bujë, aq më shumë me një letër të gjatë të lëshuar
Kjo është arsyeja se pse Gjermania nuk e shkarkoi Joachim Low Gjermania nuk do të bëjë ndryshime të mëdha, pavarësisht eliminimit që në fazën e grupeve të Kupës së Botës në Rusi.
Federata Gjermane e Futbollit merr vendimin zyrtar për Joachim Low Gjermania nuk arriti të kalonte fazën e grupeve në Botërorin e Rusisë dhe kjo pritet të sjellë pasoja në organizimin e k
Presidenti i Federatës Gjermane merr vendimin përfundimtar për Joachim Low Presidenti i Federatës Gjermane të Futbollit, Reinhard Grindel, thotë se trajneri Joachim Low do të vijojë të qëndrojë s
Menjëherë pas eliminimit të turpshëm, tifozët ‘masakrojnë’ teknikun Joachim Low (FOTO LAJM) Eliminimi i Gjermanisë ka shkaktuar një “tërmet” në rrjetet sociale, të cilat janë të pamëshirshme ndaj skuadrës së Joac
Joachim Low "kërcënon" Ozil pas rikthimit në stërvitje Futbollisti me origjinë turke, Mesut Ozil është rikthyer në stërvitje ditën e mërkurë, pas një rikuperimi nga një dëmtim
Joachim Low i përgatitur, ka një plan për në Botëror Ku edhe katër ditë na ndajnë nga Botërori i "Rusia 2018" shumë skuadra janë grumbulluar në Rusi dhe pritet që edhe të tj
Joachim Low përjashton çdo mundësi për në Madrid Tekniku i ekipit kombëtar të Gjermanisë Joachim Low ka përjashtuar absolutisht çdo mundësinë që e lidh me zëvendësimin e
Joachim Löw "ashpërson" rregulloren gjatë Botërorit Tekniku i Gjermanisë, Joachim Löw ka vendosur të "ashpërsoj" rregulloren e klubit përgjatë Botërorit "Rusia 2018". Rr
Joachim Low: Neuer ka filluar stërvitjen, në vijim do të shohim gjendjen e tij Portieri i Bayern Munichut, Neuer u emërua sot në listën e paraprake për në Kupën e Botës "Rusi 2018", pavarësisht se nu