999 rezultate për

jetonte

Detaje rrëqethëse nga vrasja e kunatës në Bathore: Vjehrra i tha "të lumtë" djalit "Vjehrra e Jetmirës është bashkëfajtore në krim pasi gjithçka ja ka planifikuar djalit duke i thënë edhe të lumtë pasi v
U njohën në Facebook, si i dashuri 4 vjet më i vogël bëri 29 vjeçaren të përjetonte tmerr Një 29-vjeçare që pas njohjes virtuale u lidh me një djalë katër vjet më të vogël se ajo, vendosi ta mbyllë historinë e
Nuk mundi t'i mbijetonte plagëve, humb jetën një prej të aksidentuarve në Golem Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në Golem, ku si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën një perso
Bashkëjetonte me një 13-vjeçare greke, arrestohet shqiptari në Kosovë Policia e Kosovës ka njoftuar se ka kontrolluar disa shtëpi në Prishtinë, pas informacioneve se në to qëndronin disa sht
Gjendet i pajetë i riu gjerman në hotelin e qytetit shqiptar, dyshimet e para Thomas Kortendiek, një 39-vjeçar gjerman, është gjetur sot i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Ende nuk dihen
Nëse do të jetonte, si do të dukej sot Princeshë Diana (VIDEO) Po bëhen plot 23 vite që prej vdekjes së saj dhe Princesh Diana vazhdon të mbetet një ndër emrat më me interes në media.
Tronditet familja shqiptare, vjehrri vret nusen 24 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka tronditur Zvicrën ditën e djeshme. Krimi ka ndodhur një familje shqiptare që jetonte në qyteti
Harroi cigaren ndezur dhe shtëpia i mori flakë, humb jetën e moshuara Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen nr. 9 në Durrës. Një e moshuar ka mbetur e asfiksuar si pasojë
"U dashurova me të, por pas 5 vitesh burri vendosi të jetonte me dikë tjetër", historia e dhimbshme e gruas Jeta duket se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, por Edlira, nëna e një djali, duket se ja ka dalë. Ajo ka rrëfyer his
"Nëse e ka bërë, të varet", ish-kryeplaku në Maliq flet për akuzat e vajzës ndaj babait Maliqi i Korçës është tronditur nga akuzat për ngacmim seksual ndaj një babai kundrejt vajzës së tij 18 vjeçare. Në n
DETAJET/ Jetonte në mes të Tiranës, si u vu në pranga Ilir Selmani Detaje të reja janë zbuluar pas arrestimit të Ilir Selmanit, i dyshuar si bashkepunëtor në vrasjen e Santiago Malkos në
Jetonte vetëm, gjendet e vdekur e moshuara në banesën e saj Një e moshuar është gjetur e vdekur në banesën e saj në lagjen 5 Maji në Elbasan. Sipas burimeve një grua e moshuar
COVID-19/ Ndërron jetë në Itali shqiptarja, në gjendje të rëndë edhe bashkëshorti Një shqiptare e cila jetonte në Itali ka ndërruar jetë ditën e sotme si pasojë e koronavirusit. Shpresa R, 69 vjeç, e
Tronditi dje Tiranën, çfarë iu gjet në banesë të shumëkërkuarit Orges Bilbili Personi i cili u bë shkak për plagosjen e një kalimtareje të rastësishme dje në zonën e Xhamllikut në Tiranë, është i sh
Ndërron jetë nga COVID-19 shqiptari që jetonte në Londër Britania e madhe është një ndër vendet më të prekura nga COVID-19, ku dëri tani janë infektuar 41,903 njerëz, dhe 4,313
Përfshihet nga flakët banesa në Korçë, humb jetën e moshuara Një zjarr ka përfshirë një banesë në fshatin Poloskë të Devollit të Korçës ku si pasojë ka humbur jetën një grua e moshu
Familja me katër pjestarë rezultoi pozitive, dezinfektohet e gjithë zona në Vlorë Një familje me katër pjestarë rezultoi pozitive ndaj koronavirusit mbrëmjen e djeshme në Vlorë. Të katër personat, janë
I dha fund jetës në mënyrë misterioze, ky është 25 vjeçari që jetonte në kushte të mjerueshme Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Desmirë në Lozhan të Korçës, ku një 25 vjeçar i ka dhënë fund je
Përfshihet nga flakët vila katër katëshe ku jetonte çifti i moshuar Një ndërtesë 4 katëshe është kërcënuar nga flakët në orët e paradites së sotme në qytetin e Beratit. Mësohet se bane
Tmerr në Greqi, shqiptari gjendet i masakruar pranë depos ku jetonte Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një shqiptar është gjetur i vdekur dhe i mbuluar nga gjaku pranë një depoje