999 rezultate për

jeton

Gjendet i pajetë i riu gjerman në hotelin e qytetit shqiptar, dyshimet e para Thomas Kortendiek, një 39-vjeçar gjerman, është gjetur sot i vdekur në oborrin e një hoteli në Mitrovicë. Ende nuk dihen
Nëse do të jetonte, si do të dukej sot Princeshë Diana (VIDEO) Po bëhen plot 23 vite që prej vdekjes së saj dhe Princesh Diana vazhdon të mbetet një ndër emrat më me interes në media.
Werder Bremen mbijeton me vështirësi në Bundesligë (VIDEO) Werder Bremeni ia ka dalë të qëndrojë në Bundesligë edhe për sezonin e ardhshëm, pasi ka kaluar fazën e “play-off” me He
Jetonin në Pogradec, infektohen gjatë udhëtimit në Tiranë 3 gjermanët Situata e pandemisë së koronavirusit në vendit tonë vijon të mbetet problematike ku numri i rasteve të reja pozitive ka
Motra e Ronaldos shokon me deklaratën: Jetonim me minjtë, më kanë kafshuar (FOTO LAJM) Sot ai është ndër ssportistët më të paguar në të gjithë botën, por fëmijëria e Cristiano Ronaldo s’ka qenë aspak e lehtë
4-vjeçari jeton me dhimbje, mamaja: Nuk kemi mundësi për të kryer operacionin Emisioni investigativ "BOOM" në RTV Ora solli këtë të premte në rubrikën "Shqipëria pa filtra", historinë e një 4 vjeçar
Tronditet familja shqiptare, vjehrri vret nusen 24 vjeçare Një ngjarje e rëndë ka tronditur Zvicrën ditën e djeshme. Krimi ka ndodhur një familje shqiptare që jetonte në qyteti
A po jeton Xhesika Ndoji një histori dashurie sekrete? (FOTO LAJM) Xhesika Ndoja, e cila krahas muzikës tashmë i është futur edhe biznesit, nuk ndalon së realizuari edhe foto të reja siç
Sozia e Marilyn Monroe jeton në shtëpinë e ikonës, 25 vjeçarja ndan pamjet (FOTO LAJM) Një kopje e Marilyn Monroe që jeton në shtëpinë e mëprashme të aktores ka ndarë foto të sajat në vilën në Hollyëood.
Prezantuesja sportive përjeton tmerrin, i grabisin bizhuteritë në apartamentin në Milano Në pritje të rifillimit të kampionati italian, prezantuesja e njohur sportive e DAZN, Diletta Leotta është përballur me
Dy zonja të pensionuara jetojnë ëndrrat e tyre në këtë shtëpi komode në pyll (VIDEO) Të gjithë ne ëndërrojmë që të plakemi me dinjitet. Të gjithë të pensionuarit që pyesim se ku do të donin të jetonin p
Harroi cigaren ndezur dhe shtëpia i mori flakë, humb jetën e moshuara Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen nr. 9 në Durrës. Një e moshuar ka mbetur e asfiksuar si pasojë
"U dashurova me të, por pas 5 vitesh burri vendosi të jetonte me dikë tjetër", historia e dhimbshme e gruas Jeta duket se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, por Edlira, nëna e një djali, duket se ja ka dalë. Ajo ka rrëfyer his
Nëna me dy jetimë që jetonin në kushte mizerje bëhet me shtëpi të re Ekipi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” udhëtuan në fshatin Mollaj të Ballshit. Në këtë fshat të largët jeton Edli
"Nëse e ka bërë, të varet", ish-kryeplaku në Maliq flet për akuzat e vajzës ndaj babait Maliqi i Korçës është tronditur nga akuzat për ngacmim seksual ndaj një babai kundrejt vajzës së tij 18 vjeçare. Në n
Jeton në Shqipëri? Kush është Titi i rrezikshëm shqiptar pas të cilit qëndron grupi kriminal Personi që shikoni në foto, sipas mediave greke është drejtuesi i një bande grabitjesh e vendosur në një konvikt të vjet
Vajza e Jolie dhe Brad Pitt do të thërrasë "mami" Jennifer Aniston, si po e përjeton aktorja? (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme mes Angelina Jolie dhe Brad Pitt, ky i fundit filloi të takohej sërish me ish-partneren e tij, Je
Sozia e Marilyn Monroe jeton në shtëpinë e ikonës, 25 vjeçarja ndan pamjet (FOTO LAJM) Një kopje e Marilyn Monroe që jeton në shtëpinë e mëprashme të aktores ka ndarë foto të sajat në vilën në Hollyëood.
TRAGJEDI/ Vetëm në shtëpi, dy vëllezërit e mitur bien nga kati i 11 i pallatit ku jetonin Një ngjarje e tragjike ka ndodhur në Rusi. Dy vëllezër të mitur kanë ndërruar jetë pasi kanë rënë nga pallati. Vëllez
Po përjetoni emocione të reja, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet Dashi E diela do të jetë mjaft pozitive. Miqësitë mund të kthehen në diçka më shumë, sidomos me të lindurit e shenjës