Vritet në atentat miku i Çapjave, avokat i Shullazit
999 rezultate për

jetmir

"Trazoi" Zvicrën me shqiponjë e kostum ushtrie, çfarë rrëfen Jetmira Një fotografi e një shqiptare nga Kosova që jeton në Zvicër me uniformë ushtarake duke bërë shqiponjën ka ‘pushtuar’ rrj
Gazetari Jetmir Olldashi rrëfen detaje të reja të audio-përgjimit I ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, gazetari Jetmir Olldashi ka rrëfyer të gjithë intenerarin e audio-përgjimit nda
Rama ironizon deklaratat ndaj Xhafajt: I është djegur siguresa e mendjes Kryeministri Edi Rama ka vendpsur që të reagojë pas deklaratave të gazetarit Jetmir Olldashi në lidhje me audiopërgjimin
Nganjëherë kur ndihmon e pëson, historia e shqiptarit në Zvicër që iu fut në mendime Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, në afërsi të Stacionit kryesor të trenit në Cyrih një shofer kishte pasur një a
Zbulohen bëmat e “bandës së Rinasit”, ja për çfarë tjetër po hetohen Aksioni “Patrioti” i marrë në kuadër të zbulimit të autorëve të ngjarjës së 9 shkurtit ku një bandë prej 6 personash gra
Grabitja në Rinas/ Zbardhen detajet, Çerpja po blinte ushqime në Zalldardhë kur u arrestua Policia e Shtetit bëri të mundur identifikimin e vendndodhjes dhe kapjen e autorit e 5 për grabitjen e Rinasit. Burim
Grabitja në Rinas, kapet i pesti i i bandës Policia ka arrestuar ditën e sotme Jetmir (Admir) Çerpjen, i cili është pjesë e grupit të grabitjeve të bankave në Rinas
Grabitja e 2.3 mln dollarëve, kurshëriri i autorit: Ja kur kam folur për herë të fundit me Jetmirin Pas njoftimit të policisë për zbardhjen e personit të 6 i cili dyshohet të ketë lidhje me grabitjen e 2.3 milionë dollar
I ngacmojnë të fejuarën, plagoset 24-vjecari nga Zall-Herri Ka mbetur i plagosur rëndë si pasojë e një grindjeje për një vajzë, Jetmir Marku, 24 vjeç banues në Zall-Herr. Policia
Prangoset i riu që insistonte të lidhej me një 17 vjeçare Një 19 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ai përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një vajzë, duke i sjellë edhe shqe
Arrestohen 4 shtetas maqedonas në Himarë, grabisin një 25-vjeçare Policia ka ndaluar këtë të premte 4 shtetas nga Shkupi i Maqedonisë, të cilët janë kapur në flagrancë, ku mbi njërin pre
50 vite burg për dy autorët që morën hak për vrasjen e të miturit Referuar një ngjarje të rëndë ndodhur dy vite më parë sa i takon hakmarrjes për vrasjen e të birit, Prokuroria ka kërkua
Zbulohet plani i arratisjes, do grabisnin një biznes e do iknin nga Shqipëria Vendosja në pranga e 5 punonjësve të burgut të Peqinit dhe i Jetmir Guzit nga Shkodra,ka zbardhur të gjithë planin e arr
Gjendet trupi i Jetmir Osmanit Sot, rreth orës 12.30 minuta, në ujërat e liqenit të Gllazhnjës në Dumanoc të Likovës është gjetur trupi i pajetë i Jetm
Edhe një muaj burg për të dyshuarit për terrorizëm në Kaçanik Prokuroria ka kërkuar edhe 2 muaj paraburgim për të dyshuarit për terrorizëm në Kaçanik. Lajmi është konfirmuar nga z
Sherr mes të rinjsh në Shkodër, vritet 23-vjeçari, plagoset një tjetër Një konflikt i çastit mes një grupi të rinjsh, në fshatin Zues të Shkodrës, ka degjeneruar deri në përdorimin e armëve t
Atentati në Mamurras, ekstradohet nga Italia Jetmir Llanaj Është ekstraduar sot nga Italia Jetmir Llanaj, i kërkuar nga drejtësia shqiptare për vrasje. Ai akuzohet për vrasjen e G
Kërkohej për vrasje, policia italiane arreston Jetmir Llanin Jetmir Llanaj, i kerkuar nga drejtësia shqiptare për vrasje është arrestuar nga policia italiane në qytein e Firences. A
Shkreta: Jetmir Llanaj na tha në pritë, "m’i bëni të fala djalit" Emanuel Shkreta, i cili para dy ditësh i shpëtoi pritës së organizuar kundër tij dhe vëllait tashmë është jashtë rreziku
Vrasja e 9-vjeçarit, vijon hasmëria mes dy familjeve Një i vdekur dhe 1 i plagosur është bilanci i një atentati me armë zjarri të ndodhur pasditen e sotme në Fushë-Mamurras,