999 rezultate për

jeten

U ekzekutua mbrëmë, gazetari nxjerr detaje shokuese për Jurgen Kurtin Pas vrasje se djeshme që tronditi kryeqytetin ka patur edhe reagime të shumta në rrjet në lidhje me këtë krim të rëndë e
I fiksuar pas jetës luksoze, Kurtin e vranë duke u kthyer për në shtëpi (FOTO LAJM) Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Ai është vrarë te
Me dhimbje dhe lot varrosen të rinjtë që humbën jetën në aksident Tre të rinj humbën jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi të shtunën në rrugën Shtime-Suharekë, saktësisht në fshatin
Kërcënohet aktorët turq të telenovelave Fama, jo gjithmonë, sjell pasoja pozitive në jetën e njerëzve të njohur. Shpesh, ajo kthehet në rrezik e arrin deri aty
I përmendin jetën luksoze, shpërthen Alketa Vejsiu (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu gjithmonë ndaj me ndjekësit e saj foto nga e përditshmja dhe kështu ka bërë edhe ditën e sotme. "E die
I fejuari po i mësonte makinën, si humbi jetën maturantja në Borsh Ngjarja e rëndë që ndodhi në Borsh akoma nuk është kapërcyer nga banorët. Një vajzë vetëm 18 vjec, maturante ka humbu
Historia që përloti botën, babai sakrifikon jetën për të birin (FOTO LAJM) Një djalë 2-vjeçar u shpëtoi breshërisë së plumbave nga veprimi heroik i babait të tij gjatë sulmit me armë në xhami në
Nuk ka qetësi për Indonezinë, pas tërmeteve shirat marrin jetën e dhjetra njerëzve Së paku 50 persona kanë vdekur për shkak të vërshimeve në provincën lindore të Papuas në Indonezi. Vërshimet në Senta
Melisa i shpëton jetën Xhenetit, ja ç’do ndodhë të hënën Xhihan i dërgon Xhenetin dhe Melisën në një shtëpi në pyll. Ai e hedh celularin. Xhenet lëndon këmbën rrugës. Vajzat gje
4 të rinjtë shqiptarë humbasin jetën në Gjermani Të rinjtë shqiptar që emigrojnë drejt Gjermanisë tashmë janë shtuar shumë në numër. Ama një ngjarje e rëndë mësohet t
Rrëfimi rrëqethës i ish-punonjësit në Gërdec: Motra më vdiq e gruaja m’u plagos Kujtesa i është mbushur me fragmente të hidhura, por aparenca e tregon njeri të fortë. Shefki Sefa, i dobët në fizik, gj
Makina bëhet copash në kanal, humb jetën 17 vjeçarja në Sarandë Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Borsh, Sarandë pasi një makina ka humbur kontrollin dhe ka rënë në k
TRAGJIKE/ Ky është biznesmeni i vetëvrarë pasi ra në rrjetën e fajdexhinjve të Shkodrës Biznesmeni, Besnik Barbullushi është një nga "viktimat" e bandës së fajdexhinjëve që u arrestuan dje në Shkodër. Ai
I shpëtoi jetën Ziadin Selës, burgoset Fetah Alimi i sigurisë Abdulfeta Alimi me datën 27 prill 2017 ishte prezent në Kuvend si pjesëtar i sigurimit duke i shpëtuar jetën Ziadin Selë
Ky burrë fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës pasi djemtë ranë në rrjetën e tyre Grupi i rrezikshëm i fajdexhinjve të Shkodrës ishte i njohur për aktivitetin e tyre, por përgatitja e arrestimit të tyre
Dhimbje, familjarët vajtojnë viktimat e aksidentit në Etiopi (FOTO LAJM) Familjarët thuajse të shkatërruar vizituan së fundi vendin e rrëzmit të avionit të Etiopisë, derisa hetimet janë duke va
Humbi djalin në shpërthimin e Gerdecit, nëna: Nuk e fal gjakun e djalit (VIDEO) Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, përmes “Top Story” thotë që jetën e djalit të humbur n
Historia e Erison Durdajt, djalit 7-vjeçar që humbi jetën nga shpërthimi i Gërdecit Zamira është nëna që humbi djalin e saj, i quajtur Eri, gjatë shpërthimit të armëve në Gërdec. Për “Top Story”, ajo t
Përgjaken rrugët, makina i merr jetën kalimtarit në Fushë-Krujë Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm pran fshatit Arrameras në aksin Fushë Krujë-Tiranë. Sipa
"Shiko fëmijët e tjerë se mbaroi", nëna tregon si humbi djalin në Gërdec Zamira, nëna që humbi djalin gjatë ngjarjes së ndodhur në Gërdec, thotë që jetën e djalit të humbur nuk e fal kurrë. Pë